Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çok yalnızım (1 Kullanıcı)

hafiz_osman

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim bu mısraları sizlere yazarken çok yalnızdım ve canım sıkıldığı için yazdım inanın çok yalnızlı çekiyorum insanlar ve hayat çok acımasız onlara arkanızı dönmeye gelmiyor. sizi gafil avlıyorlar dostunuzu düşmanınızı iyi seçin üzeyir kardeşime kucak dolusu selamlar Allah hepinizin yarı ve yardımcı olsun AllaH'ım bize öyle bi merhamet et ki başkalarının merhametine ihtiyacımız olmasın

omerislam

Kayıtlı Kullanıcı
RE: çok yalnızım

B)Selamünaleyküm hafız_osman öncelikle yanlızlıksadece ve sadece Allah'a mahsustur insan oğlu sadece Allahtan uzaklaştığında yanlız kalır Allaha inanan hiçbir zaman yanlız değildir çünlü o her zaman bizleri gören ve işitendir ve her zaman yanımızdadır onu göremesekte onu hissederiz zor zamanımızda ancak ondan yardım isteriz ona sığınırız ve son olarak kişi sevdiğiyle beraberdirB)

ya51n_

Kayıtlı Kullanıcı
yanlızlık sadece ve sadece Allah'a mahsustur rabbım senı ıyılerle beraber etsın seLam ve dua ıLE vesseLam...

Serzenis

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardimcin olsun

Allah yardimcin olsun

Yanlizlik bazilarinin kader defterlerine sikçe yazilir. Kalabalik caddelerde, en yakin akrabalari arasinda, en sevdiği anne babasinin yaninda, koca kentler dolusu insnalar arasinda yanlizdir bazen, çünkü insanin yanlizliğinin madde ile pek ilgisi yoktur açikçasi ruh kendini yanliz hissederse aci çeker. Ben benim defterimdede sikça yazildiği fikrindeyim yanlizliğin belki sizinkinede, insan eğer gerçek kiymet verilecek şeyleri kimseleri ariyorsa yanliz kalmamasi anormal olurdu zaten. Yanlizsaniz hatta çok yanlizsaniz bilinki gecenin en karanlik ani güneşin doğmasina çok az kala olur, güneşinizin doğuşu yakindir inşallah. Allah kuşkusuz kula yeter fakat bazen insan allahin güzellikleriyle dolu birini bulmak ister bazisina göre bir sevgili eş bazisina göre bi bebek bazisina göre sadece bir dost. Allah yanlizliğinizi güzelliklerle noktalasin inş. Yanlizlik deyince çeken bilir sadece kim ne derse hangi tesellide bulunursa boştur çaresi sizde kaderinizde ve size o kaderi yazan güzellik sahibine duadadir. Allah yar ve yardimciniz olsun allah yanlizliğiniza son versin hayirlisi ile inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt