Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çok önemli HER NEFiS ÖLÜMÜ TADACAKTIR ibretlik film Tabiki ibret alana (1 Kullanıcı)

gercek_olan_ne

Kayıtlı Kullanıcı
S.A arkadaşlar lütfen herkes bunu izlesin ve izledikten sonrada arkadaşlarına tavsiye etsin benden size bi tavsiye şimdiden herkese çok tşkr ederim ALLAH razı olsun

gercek_olan_ne

Kayıtlı Kullanıcı
a.s aslında amacım izlemeyenlerin izlemesi ama siz neden böle bişe madem izlediniz de buraya koyma gereği duymadınız şaşırdım dorusu?

gercek_olan_ne

Kayıtlı Kullanıcı
yok şaşırmamın sebebi sadece bu gibi şeylerin burada paylaşılması taraftarıyım da o açıdan şaşırdım ama tabikide benim zorla kimseyede bişe yaptırma gibi bi niyetim yok kardeşim inşaallah yalnış anlaşılmam hakkınızı helal edin

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
yok şaşırmamın sebebi sadece bu gibi şeylerin burada paylaşılması taraftarıyım da o açıdan şaşırdım ama tabikide benim zorla kimseyede bişe yaptırma gibi bi niyetim yok kardeşim inşaallah yalnış anlaşılmam hakkınızı helal edin

bu gibi videolar, yazılar paylaşılıyor meraketmeyin... elbette kımse kimseye zorla okutamaz izlettiremez .. ama bu video gerçekten çok güzel ... herkesın izlemesi lazım ve ben elımden geldığince herkese izlettırmeye çalışıyorum...
hakkım yoktur ama helal olsun sizde helal edin...
bu lınkede bakarsanız çok memnun olurum selametle...

http://forum.islamiyet.gen.tr/dini-...yecegim-sananlar-izleyin-birdaha-dusunun.html

A

Arzu_76

Evet Sitede Kayitli Olan Bir Görüntü Idi Ve 3 Bölüm şeklinde Izledik Kardeşim

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç ölmeyecekmişiz Gibi Dünyayi, Hemen ölecekmişiz Gibi Ahireti Düşünerek Yaşayalim

Hiç ölmeyecekmişiz Gibi Dünyayi, Hemen ölecekmişiz Gibi Ahireti Düşünerek Yaşayalim

Allah Razi Olsun Kardeşim Güzel Bir Konuya Değinmiş. çaresi Olmayan Tek şey ölüm. Kerim Olan Allah Hepimize Hayirli ölümler Nasip Eylesin, Kapilara Baktirmasin, Son Nefesimizi Af Dileyerek Kelimeyi şahadet Getirerek Verdirmeyi Nasip Eylesin Amin

gercek_olan_ne

Kayıtlı Kullanıcı
cennet_ağacı kardeşim emeğine saplık linke baktın güsel bi paylaşım sağolasın

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
GERÇEKTEN BİR GÜN HEPİMİZİN BAŞINA GELECEK rABBİM HAYIRLI YAŞAMAKLAR HAYIRLI ÖLÜMLER NASİP ETSİN BİZLERE AMİN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt