Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

cok mutluyum (1 Kullanıcı)

k.cansu

Kayıtlı Kullanıcı
Sizin adınıza gerçekten çok sevindim...Dışarda ibadetlerimizi yaşamak çok zor... Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
yolun açık olsun.
Ramazan sanada hayırlar getirir inşALLAH.
selametle

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar ben avusturyada yasiyorum ve rabbim izin verirse 9.ayin 19unda türkiyede olcam cok mutluyum en son 9 yasindayken türkiyede ramazanlikta bulunmustum...burda avusturyada hic güzel olmuyor ramazanlikta cünkü ezan sesi yok bayram yok herkes bayramda calisiyo:a33:ve isten ciktim bu ramazan insallah türkiyede olcam cok mutluym cokkkkkkkkk cokkkkk mutluyum kardeslerim sizlerle paylasmak istedim canim kardeslerim:a15:

ne güzel bu ramazan demek aramızdasınız.hoş geldin diyelim şimdiden .işten ayrıldım diyorsunuz hayırlısı olsun.türkiyeye tatile mi geleceksin yoksa burada temelli kalacak mısın

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yok 3 hafta veye 4 hafta kalcam kardesim olsun bunada sükür gelince yeni is ariycam ammmaaaaaaaaa valla cok sevincliyim türkiyedeyken ramazanlikta cok sahane oluyordu ramazan davulcularini felan cok merak ediyorum hele kadir gecesinda türkiyede olcam allahin izniyle ezan sesi duycam camiye gitcem terafiye gitcem canim kardeslerim cokk mutluyumm allahim gurbetteki herkese yardim etsin ciddedn cok zor oluyor

iLLeGaLTM

Kayıtlı Kullanıcı
Ne kadar güzel kardeşim.
Eğer izmire gelirseniz misafirimde olabilirsiniz kardeşim buraya gelmişken cemaatin tadını tatmayı unutmayın.
İşiniz zor dışarda islami yaşamak gerçekten zor rabbim yardımcınız olsun.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

s.a yok 3 hafta veye 4 hafta kalcam kardesim olsun bunada sükür gelince yeni is ariycam ammmaaaaaaaaa valla cok sevincliyim türkiyedeyken ramazanlikta cok sahane oluyordu ramazan davulcularini felan cok merak ediyorum hele kadir gecesinda türkiyede olcam allahin izniyle ezan sesi duycam camiye gitcem terafiye gitcem canim kardeslerim cokk mutluyumm allahim gurbetteki herkese yardim etsin ciddedn cok zor oluyor

Kardeşim ne güzel bu duygu...
Biz de bu Cennet yurdumuzun kıymetini anladık sayenizde...:a15:
Allaha emanet olunuz...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim senin adina çok sevindim evet müslüman bir ülkede ramazan bir başkadir rabbim herkese bu güzel ve yoğun duygulari yaşatmayi nasip eylesin inşallah.....
Kardeşim seninle ayni şehirde olupta bu mübarek ayda seninle olup bu keyfine ve mutluluğuna ortak olmak isterdim birlikte iftar etmek mutluluuğuna bir parçada ben ekleyebilmek........
Dualarinda yer almak duasi ile

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar aranizda kirsehirde yasayan varmi cok isterim burdaki müslüman kardeslerimle tanismayi beraber iftar yapmayi ciidden cok isterim co sagolun canim kardeslerim

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim
çok sevindim senin adına, ne güzel..
insanın gurbette yaşayıp da dininin güzelliklerinden mahrum olması zor olsa gerek..
gerçi biz de burda, sözde dini islam olan ülkede birçok dini vecibelerimizi yerine getirirken zorluk çekiyoruz ama yine de senin durumun bizden çok daha farklı tabi, Rabbim yardımcımız olsun
selametle :a16:

gullac

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm kardeşim senin adına çok sevindim..allaha emanet ol hayırlı yolculuklar

cahidem

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM mutluluğunu daim kılsın inşaallah en hayırlı şekilde geçirirsin ramzanını selam ve dua ile

nasırlı_kalp

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim Allah mutluluğunu daim etsin inş. hayırlı ramazanlar..

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
gurbeti ben yaşadım bilirim ne olduğunu.....ALLAH vatanına memleketine ailene kavuştursun senin adına ben de çok sevindim vallahi...hayırlı olsun.......

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim...memleketinizi özlemeniz beni haddinden fazla sevindirdi...İNŞAALLAH hep böyle mutlu olursunuz ...Allah'ım hakkınızda hayırlısını versin ( Amin! )
Hayırlı ve bereketli akşamlar...

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim mutluluğunu daim etsin kardeşim...hoşgeldin taşı toprağı altın vatanımıza şimdiden....

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
senin adina cooook sevinim kardesim. ramazanda turkiyede olmak bambaskadir ........ belki bir kac sene sonra bizde ramzanin bir kismini izinde iken tutariz rabbim nasip kismet ederse insallah ....o guzellikleri bizim icin hep resimle olurmu kardesim Allah,a emanet ol gule gule git gule gule gel insallah selam ve dua ile....

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı yolculuklar kardesim ALLAH kimseyi vatanından toprağından sevdiklerinden ayırI koymasın AMİN selametle..........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt