Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cok aci bir tablo:( (1 Kullanıcı)

nesligul

Kayıtlı Kullanıcı
1kmb8.jpg

2kel4.jpg

3kgd3.jpg

4kjr0.jpg

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
cok üzüldüm ya
içim cız eettım keşke cekeceğıne kurtarsaydı

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
belki yok böyle birşey ajitasyon yapıyorlardır anne ördekte gecemezki ordan onun da ayakları takılır oraya ..
gördügünün yarısına inan demişlerya o bakımdan .....
şoku atlatınca gerçekçi gelmedi bana rol vermişler şirin ördege belki.....

ruzigaar

Kayıtlı Kullanıcı
belki kurtarmışlardır, keşke onun da resmi olsa ne kadar güzel olurdu değil mi? belki kurtarmışlardır diye düşünmek lazım, ayrıca çocuklarınızı da düşünmenizi söyleyelim, sokağa bırakıp evde dizi izleyen anneler babalar, ya da yolda çocuğunun elinden tutmayanlar bu da bize musibet olsun

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Bence Photoshop Çünkü Oraya Düşseydi Öbür 1 Tane Civ Civ de Düşerdi... Ördek Photoshopda Ters Çevirilmiş... Photoshop Olmasa O Civ Civ de Düşerdi...Selametle

Kaan Erdem

Yönetici
sanırım bunlar merhamet yaklaşımlarımız hani hep mutlu sonla bitsin üzülen olmasın mantığı vardır ya ondan işte.Fakat oraya mazgallara anne ördek durmuş bakıyor neden düşen yavru ördekler vaklıyor annede sesin olduğu yere yönelmiş hadi kendimizi mutlu etmek adına o bir kurgu diyelimde bir hayvancık bu kadar kurguya kurgulanamaz bakınız nasılda duygusal bir tepki ile çaresizlik görüntüsünü vermiş.Yani acı olacak ama bebek ördekler mazgaldan düşüp oradan anneye vak'lıyorlar..

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
sanırım bunlar merhamet yaklaşımlarımız hani hep mutlu sonla bitsin üzülen olmasın mantığı vardır ya ondan işte.Fakat oraya mazgallara anne ördek durmuş bakıyor neden düşen yavru ördekler vaklıyor annede sesin olduğu yere yönelmiş hadi kendimizi mutlu etmek adına o bir kurgu diyelimde bir hayvancık bu kadar kurguya kurgulanamaz bakınız nasılda duygusal bir tepki ile çaresizlik görüntüsünü vermiş.Yani acı olacak ama bebek ördekler mazgaldan düşüp oradan anneye vak'lıyorlar..

Kaan Abim Sen Bana Bir Resim Ver Ben Onu Photoshopa Atıyım Sen Hayal Bilene Edemezsin :)
Allah'a Eamnet Ol Kendine ii Bak

Kaan Erdem

Yönetici
şimdi fikrim değişti sizlerin yakaladığı ayrıntılar doğru olabilir.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ama ekzoz borusu görünüyor .. ölmüş olmasınlar diye kendimizi zorluyoruz ama ..

sizin dediginizde mantıklı ..

ruzigaar

Kayıtlı Kullanıcı
eksoz borusu var deniliyor ama eksoz borusu ile görüntülenen mazgal kısmı diğer resimde yok, kurgu bile olsa üzerinde durmamız gereken konu bence
ne eksoz borusunun yeri
ne de photoshop

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
eksoz borusu var deniliyor ama eksoz borusu ile görüntülenen mazgal kısmı diğer resimde yok, kurgu bile olsa üzerinde durmamız gereken konu bence
ne eksoz borusunun yeri
ne de photoshop

bu saatte benim için vurgulanması gereken tek şey o ördeklerin yaşıyor olması düşüncesi polyanacılıkta oynarız onlar ölmedi de deriz yoksa .. bu psikolojiyle sabahı zor ederiz....

hayırlı geceler kardeşim
selam ve dua ile :)

ruzigaar

Kayıtlı Kullanıcı
benim için de ördeklerin yaşıyor olup olmaması değil ilk mesajımı okursanız oraya yazmıştım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt