Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çocuk istismarına hayır!!!! (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
koşmaya yeni başlamıştı adımlarım
Düştüm,
Bebeğim bir yana,
Gülüşlerim bir yana.
Anneme baktım,
Yoktu!
Başımda yabancı bir adam
Küçücük göğsümde kocaman elleri
Sakalları deldi geçti
pespembe tenimi.
Anne, anneeeeeeee. ...
Bir oyun sandım
Elleri kara kara 'öcü' amcalarmış
Bir emzik düğümünde
yarıldı bedenim
Altımı ıslattım sandım
Kan kaybında Boğuldu insanlık!
Bebektim
Çocuk olacaktım
Abla olacaktım
Altımdaki bez çıkmadan,
Kadın oldum bir buçuk yaşında...
ADAM OLDUMU o amca bedenimde ???
Öğretin bana; kendi suyumu kendim alamazken
Nasıl sulayacağım bedenimde ölen çiçeği!!!
Ben kadın olmak istemedim
Ben dünyaya da gelmek
istememiştim ki!

Anneeeee... babaaaaa....

Işığı açın! :gulegule:gulegule

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar ben bu konuyu açtım çünkü son zamanlarda tecavüz olayları çok arttı.Eminim bu sitedeki bir çok kişinin çocuğu vardır.Ve anne baba adayları olanlarda çoğunluktadır.Bigün allah göstermesin bizim yakınımızın ahbabımızın belki bizim evladımızın başınada böyle bir hadise gelebilir..Sizden ricam Kötü emelleri için ellerinde bulundurulan çocuklara dua edebilmek.Çünkü banada bi arkadaşım bu yazıyı mail atmıştı ben kendimi çok kötü hissettim.:(selam ve dua ile inşallah

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam nevin kardeşim.sakın bana kızmayın ve darılmayın geçen gün bir kardeşimizide bir paylaşımındaki hatalı sözden dolayı uyarmak istedim belkide bana kırıldı bilemiyorum.o kardeşimede buradan selamünlayküm.

mana ve mesaj yerinde.ALLAH cc islah etsin fakat aşağıdaki belirttiğim cümleler kabul edilemez.siz daha iyi bilirsiniz.bu tür paylaşımlarda baştan,ortadan güzel gider fakat ufak bir yerde hata sinyalleri çalar ama farkına varamayız.bozuk fikirleri belkide algılayamıyoruz.dikkat etmekte fayda var.ayrıca paylaşımdaki bazı cümleler hiç hoş değil.anlayışla karşılayacağınız için şimdiden t.ederim.

selam ve dua ile kalın hayırlı ve bereketli akşamlar olsun.selametle.

koşmaya yeni başlamıştı adımlarım

Düştüm,
Bebeğim bir yana,
Gülüşlerim bir yana.
Anneme baktım,
Yoktu!
Başımda yabancı bir adam
Küçücük göğsümde kocaman elleri
Sakalları deldi geçti
pespembe tenimi.
Anne, anneeeeeeee. ...
Bir oyun sandım
Elleri kara kara 'öcü' amcalarmış
Bir emzik düğümünde
yarıldı bedenim
Altımı ıslattım sandım
Kan kaybında Boğuldu insanlık!
Bebektim
Çocuk olacaktım
Abla olacaktım
Altımdaki bez çıkmadan,
Kadın oldum bir buçuk yaşında...
ADAM OLDUMU o amca bedenimde ???
Öğretin bana; kendi suyumu kendim alamazken
Nasıl sulayacağım bedenimde ölen çiçeği!!!
Ben kadın olmak istemedim
Ben dünyaya da gelmek
istememiştim ki!

Anneeeee... babaaaaa....

Işığı açın! :gulegule:gulegule

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Yok estağfirullah.Kırılmadım Benimde dikkatimi çekti okurken ilk başta ocümlede.sonrada bunun bir isyan değilde allahın bir takdiri olarak düşündüm ve inandım.Evet konuyu fark yerlere çekenler olacaktır.Yada yanlış anlaşılmalar...Ama benim psikolojimi çok etkiledi.Belkide bundan dolayı bile hesaba çekilebiliriz kimbilebilir...

gerçi açıp açmamakta tereddütlerim vardı ama açmış bulundum bikere konuyu.farklı biri olarak algılanmamak temennisiyle...

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH.ALLAH cc razı olsun selametle kalın.hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.

Yok estağfirullah.Kırılmadım Benimde dikkatimi çekti okurken ilk başta ocümlede.sonrada bunun bir isyan değilde allahın bir takdiri olarak düşündüm ve inandım.Evet konuyu fark yerlere çekenler olacaktır.Yada yanlış anlaşılmalar...Ama benim psikolojimi çok etkiledi.Belkide bundan dolayı bile hesaba çekilebiliriz kimbilebilir...

gerçi açıp açmamakta tereddütlerim vardı ama açmış bulundum bikere konuyu.farklı biri olarak algılanmamak temennisiyle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt