Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Çıplaklık Kadınları Aptallaştırıyor (1 Kullanıcı)

SoRuN

Kayıtlı Kullanıcı
S.a evet çıplaklık kadınları aptallaştırıyor, aptal kadınlar çıplaklaşmıyor.Bu yazılar sabah gazetesinin 23.4.1999 sayısında yazıyor ne yazmış Sabah gazetesi -İnsanlık ikibinli yılların eşiginde bir büyük meselesini daha çözdü.Bilim adamlarının bulgularına göre, sanıldıgının aksine aptal kadınlar,çıplaklaşmıyor,çıplak kadınlar aptallaşıyor.Bu sonuca göre 350 gönüllü kadın ve erkege zeka testleri uygulayan 2 Amerikalı psikolog ulaştı.Barbara Frederickson ve Tomi-Ann-Roberts adlı psikologlar deneklere, matematik sorularının agırlıklı oldugu testler uyguladılar.Kadın ve erkek denekler bir defa tam giyimli olarak ve bir defa da mayo-bikini giymiş olarak testlere tabi tutuldular.ŞOK SONUÇ:Çıplak yada çıplaga yakın dercede giyimli kadınların zihinsel yeteneklerinde ani bir düşüş görüldü.Giyimli halde en zor, girift denklemleri çözebilen kadınların, bikini giymiş haldeki perfonmansları vitrin mankenlerini aratıyordu..-İşte böyle şimdi tesettürlü bacılarımıza ablalarımızın niye peşini bırakmadıkları anlaşılıyor cuntacıların, kemalistlerin vb.Bilime göre bakarsak o zaman Öss sınavına giren tesettürlü bacılarımızın ablalarımızın baş örtüsüne dokunmaslar belki dahada yüksek dereceler alacak.Böylelikle köşe başları denilen yerler alınmış olacak.Şimdi kokanaların yaptıkları hal ve hareketlere karşı -bunlar mal mı?- diyordum.Artık bilimide arkama aldım.Madem İslama akıl ve bilimden uzak diyorlar cevap ver o zaman şimdi benim ve hepimizin güneşi İslam mı akıl işi yoksa sizin medeniyet dediginiz çıplaklık mı akıl işi ?İslama, teseetüre 1400 yıl öncesi için diyorlar.Peki o zaman akılda mı 1400 yıl öncesi için.Kendilerini çıplaklıgın verdigi aptallıkla diyorlar biz özgürüz diye bangır bangır bagırıyorlar.Mustafa İslamoglunun bunlar için hoş bir cümlesi -Köleligini kabul etmeyen köleyi azad edecek efendi yoktur.-Ne anlamlı söz.Sizi köle yaptılar diyoruz inanmıyorlar.Tandagona çıkıp bagırıyorlar-Biz kaç kişiyiz- diye. Bilmiyorum sizin pardon kaç aptal oldugunuzuda iyice sayınızın azaldıgını biliyorum. Cumhuriyet gazetesinin reklamı vardı hani tesettürlü bir kadın agzını açıyor bi erkek sesi -Ne istedigime tabiki ben karar veriyorum-Hadi diyelim öyle bir şey var.Bir kadının tesettürlü olmasını erkek istiyor.Bir erkegin bir kadının akıllı olmasını istemesi kötü bir şey mi? Kadınları cinsel obje, tırnaklarında oje, gazetelerinde boy boy fotograflarını istiyorlar.Sonrada yazıyorlar -özgürlük budur, akıl buna özgürlük diyor- diye ortalıkta dolaşıyorlar.. Kadında akıl mı bıraktında neyin ne oldugunu şeçsin kadın. Çıplaklık akıllılık olsaydı bilki biz hamamdaydık.Medeniyetlik çıplaklıksa bilki biz anadan medeni dogduk sonradan böyle yobaz olduk..Sizin medeniyetinize, IQ' nuza bir şey demiyorum aranızda hayvandan daha medeniyetli daha akıllı olanlarınız var.Allah akıl fikir versin.Allah tesettür versin...

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Çok ağır kelimelerin yer aldığı ancak güzel tespitlerle dolu yazıyı kaleme alan yazarıda yayına verenide kutluyorum.

fevzisultansu

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel bir yazı ALLAH razı olsun.

MEDENİYET DEDİĞİN AÇMAKSA BEDENİ, AFRİKADAKİ BEDEVİ SENDEN DAHA MEDENİ.

M.AKİF ERSOY

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
geçen bir TV programında izlemiştim, bu çıplaklık kalb hastalıklarına da neden oluyormuş, psikolojik sorunlara da..Afrikadaki bedevilere gelince evet onlar avrupalıdan kat be kat medeniler, medeniyet insan olmaktır, insani duygulara sahib olmaktır..ahlak sahibi olmaktır..batı medenyetin zıddıdır , ne kadar teknolojiye sahib olursa olsun, fuhuş, uyuşturucu, hırsızlık merkezidir, 3-5 kuruş için insanın canına kıymak, bebek çocuk demeden petrol uğruna bölgeyi kan gölüne çeviriyor modern korsan..bir zamanlar amerika kıtasında yaşayan kızılderilileri de aynı şekilde yeryüzünden silmişler...

AB, İnglitere, Londra....nuddist maratonu..yani bir grup çırılçıplak /anadan doğduğu gibi bisikletlere binip Londrayı dolaşıyorlar...maraton...işte ingilzin, avrupalının "medeniyetten" ,"hürriyetten", çağdaşlıktan anladığı...

Geçenler geçti seni, uçtu pabucun dama
Çatla Sodem-Gomore, patla Bizans ve Roma

ikbaal

Kayıtlı Kullanıcı
aslında biliyorlar gerçeği ama kabul etmek istemiyorlar evrendeki herşeyin bütün yolların Allah a ve dine çıktığını görüyorlar. hep çıkmayan birşeyler arıyorlar ama yok . O ndan geldik O na döneceğiz. onlarınki yalan dünyada avare koşuşturma işte. Allah hidayet nasip eylesin yolundan ayırmasın inşallah

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam zaten akıllı kadın nasıl giyineceğini bilir bana göre....

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Allah razı olsun kardeşim,
Selam ve baki dua ile kalın.

93270140eb0.gif
97906724wb4.gif

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt