Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Çılgın Türkler değil, Müslüman Türkler... (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşlerim;

Geçenlerde son kurtuluş savaşı gazimizi kaybettik. Kendisi için yüce Allahtan rahmet diliyoruz. Yalnız gazeteler, televizyonlar, web siteleri, radyolar bu haberi son çılgınımızı kaybettik diye duyurdular. Ben buna karşıyım. Çılgın Türkler diye bir kitap yazılıyor. Bir kitap Türk milletini kaderini belirleyen, destansı bir mücadelenin kahramanlarına isim takamaz diye düşünüyorum.

Söyle düşünün, o mübarek insanlar '' ÇILGIN TÜRKER '' diye savaşıp şahadet şerbetinden içmediler. O mübarek insanlar '' ALLAH ALLAH '' diyerek şahadet ettiler. Kısacası '' ALLAH '' için savaştılar.

Sürçü lisan ettiysem affola, gönlünüze sığınıyorum... :)

Bizler '' ÇILGIN TÜRKLER '' değiliz, bizler '' MÜSLÜMAN TÜRKLERİZ ''

Saygılarımla.
TakeOne

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
müslüman + çılgın türkler nasıl ?:)

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
İslam dünyasının bezgin müslüman araplardan çok Çılgın Müslüman türklere ihtiyacı var maalesef.keşke o ruh geri gelse KEŞKE:.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün Aleyküm

Yazınız anlamlı ama Takone isminiz de gözü gönlü kulağı feci tırmalıyor.Daha türksü bi isim kullansanız keşke :a03:

Müslümanlığımızı yaşayamadığımız şu ülkede dilimizi de kaybedip türklüğümüzden de olmayalım...Sadece bir düşünce,kızmazsınız inşallah...

Selametle...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Estagfurullah, neden kızayım. Kesinlikle haklısınız. Sadece 10 yoldır forularda geziyorum. Tek adım var oda bu. Başka isim kullanmadım.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt