Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çıldırıyorum (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan gülderen özdemir
  • Başlangıç tarihi
G

gülderen özdemir

arkadaşlar şu an canım o kadar sıkkın ki hayattan bile bıktım hele bide iki çocukla ve anlamayan bir eşle yaşamak çok çok yıprandım delirmek üzereyim
çocuklarada bu yüzden çok kötü davranıyorum ama bunun içinde çok üzgünüm ne yapmalıyım offf offff rabbim bana yardım et dayanamıyom ben böyle yaşamak istemiyom

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm;
hayat kolay değil ama inancımız gereği sabretmek zorundayız.ne demek offfff offfffff onun yerine allah allah deyin bence.
sağlığınız yerindemi
çocuklarınız sağlıklımı
açmısınız açıktamısınız
allahın verdiğ o yavrulara kötü davranmağa hakkınız varmı
herkesin hayatı kolaymı sanıyorsunuz
ben doğurdum ama kötü davranmaya ne hakkınız var
hıncınızı onlardan almanız doğrumu
anne sevgidir
anne fedakarlıktır
allaha sığının

G

gülderen özdemir

selamün aleyküm;
hayat kolay değil ama inancımız gereği sabretmek zorundayız.ne demek offfff offfffff onun yerine allah allah deyin bence.
sağlığınız yerindemi
çocuklarınız sağlıklımı
açmısınız açıktamısınız
allahın verdiğ o yavrulara kötü davranmağa hakkınız varmı
herkesin hayatı kolaymı sanıyorsunuz
ben doğurdum ama kötü davranmaya ne hakkınız var
hıncınızı onlardan almanız doğrumu
anne sevgidir
anne fedakarlıktır
allaha sığının

çok haklısın canım bende bu yaptıklarımdan sonra çok pişmanlık duyuyorum antidepresan ilaçlar alıyordum onları bıraktım almaya devam etsem iyi olacak dualarını benden esirgeme a.e.o.selametle canım

nilgun

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Yardimcin Olsun Kardeşim. Ne Güzel Iki Tane Yavrun Var Ve Onlara Kötü Davraniyorum Diyosun. Senin Sikintilarini Onlar Zaten Hissediyodur. Bide Onlara Kötü Davranarak Bence çok Yanliş Yapiyosun. Eşinde Inan Bana Bence Of Of Diyeceğine Sabret, Allaha Siğin Bol Bol Dua Et. O Sana Ayak Uydurmuyosa, Sen Uydur. Sen Alttan Al. Hayat Zor. Elindekilerinin Kiymetini Bil. Beterin Beteri Var. Rabbim Yardimcin Olsun. Dualarim Seninle Kardeşim. çocuklarinida Kocaman öptüm.

G

gülderen özdemir

Allah Yardimcin Olsun Kardeşim. Ne Güzel Iki Tane Yavrun Var Ve Onlara Kötü Davraniyorum Diyosun. Senin Sikintilarini Onlar Zaten Hissediyodur. Bide Onlara Kötü Davranarak Bence çok Yanliş Yapiyosun. Eşinde Inan Bana Bence Of Of Diyeceğine Sabret, Allaha Siğin Bol Bol Dua Et. O Sana Ayak Uydurmuyosa, Sen Uydur. Sen Alttan Al. Hayat Zor. Elindekilerinin Kiymetini Bil. Beterin Beteri Var. Rabbim Yardimcin Olsun. Dualarim Seninle Kardeşim. çocuklarinida Kocaman öptüm.

sağolasın canım benim en azından dediklerinizle ve dualarınızla içimi aydınlatıyosunuz
sonta tövbe edip çok çok ağlıyorum atiderresan ilaçlar alıyodum bu bunalımlar için onu bıraktım almaya devam edeyim küçük kızım daha 10 aylık emdiği içinde çok fazla ilaç alamıyorum dediğin gibi hep dua ediyorum ama bazende öyle çıldırdığım anlar oluyo a.e.o.sağlıcakla ve selametle dualarını esirgemediğin için çok sağol :H

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar şu an canım o kadar sıkkın ki hayattan bile bıktım hele bide iki çocukla ve anlamayan bir eşle yaşamak çok çok yıprandım delirmek üzereyim
çocuklarada bu yüzden çok kötü davranıyorum ama bunun içinde çok üzgünüm ne yapmalıyım offf offff rabbim bana yardım et dayanamıyom ben böyle yaşamak istemiyom

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN KARDEŞİM.YAZDIKLARINIZDAN ÇOK SIKINTILI DÖNEM GEÇİRDİĞİNİZ BELLİ.SİZİ ÇOK İİ ANLIYORUM BENDE BİŞEYLERE ÇOK KIZDIĞIM DA SIKINTILI DÖNEMLERİMDE HEP AİLEMDEN ÇIKARTMAYA ÇALIŞIYODUM HINCIMI SONRADA ÇOK PİŞMAN OLUP GİDİP AĞLIYODUM ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR YENDİM ARTIK BUNU.LÜTFEN ÇOCUKLARINIZA KÖTÜ DAVRANMAYIN ONLARIN NE SUÇU VARKİ ADI ÜZERİNDE ÇOCUK ONLAR VE MÜMKÜN OLDUĞUNCA DA EŞİNİZLE PROBLEMLERİNİZİ ONLARIN YANINDADA TARTIŞMAYIN ONLARA HİSSETTİRMEYİN BUNU RUHSAL YÖNDEN ÇOK ETKİLENİYOLAR.İNŞALLAH DÜZELİR DURUMUNUZ A.E.O

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt