Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Chrome Rapidshare Süre Sıfırlayıcı (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Dosya paylaşım servisi Rapidshare'in ücretsiz kullanıcıları için, bekleme süresini sıfırlayıcı Chrome "ilacı" yayınlandı.

2v9xd2b.jpg

Google Chrome’a gelen eklenti desteği sayesinde, bugüne kadar Firefox için çalışan 3. parti yazılımcılar, şimdi klavyelerini Chrome için takırdatmaya başladı. Bunun son örneği de, tekel haline gelmenin verdiği rahatlıkla çıkardığı olur olmaz kurallar yüzünden sürekli kulakları çınlayan Rapidshare için hazırlanan “ilaç”.

Bu güzel eklentiyi indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

https://chrome.google.com/extensions/detail/iciefpkfldmhehakpkphbclofdhiojih

Not : Eklentiyi kurmak için, linki Google Chrome tarayıcısında açmanız gerekiyor.

mavi-beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
modeminizi açıp kapatınca veya fişini çıkarıp takınca bu olayın gerçekleştiğini fark ettim kardeşim rabbimin selameti üzerine olsun kardeşim

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Doğrudur, ama artık o sistemi kimse kullanmıyor.

mavi-beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
pekala senin sistsmine döneceğim fakat link hatalı yenileyebilirmisin Take One kardeşim rica etsem ALLAH cc rahmeti üzerine olsun.

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
http://chromium.googlecode.com/files/chromechannel-2.0.exe

Not : Eklentiyi kurmak için, linki Google Chrome tarayıcısında açmanız gerekiyor.

takeone kardeşim bu ne demek....yani rapidden dosya indirdgimiz zaman, bize şu kadar zaman bekle ve ya premium uyelik istemeyecek mi?...

bir de bunu anlamadım....google chrome tarayıcısı ne demek?

hakkınızı helal edin

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim hani indirirken 180 sn veya daha kısa bir s aniye ile başlıyor ya sayaç sıfırlanıyor. O süreyi ortadan kaldırıyor. Yoksa tabiki 2. bir linli indirmek için premium üyelik isteyecektir.

Google Chrome taryıcısına gelince. Chrome açık kaynak kodlu olduğu için o dosya uzantısını sadece chromede açabilirsiniz. Yani internet explorer, mozilla firefox, opera ile bu dosyayı açamaz ve yükleyemezsiniz. Adı üzerinde eklenti diye geçiyor.

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim hani indirirken 180 sn veya daha kısa bir s aniye ile başlıyor ya sayaç sıfırlanıyor. O süreyi ortadan kaldırıyor. Yoksa tabiki 2. bir linli indirmek için premium üyelik isteyecektir.

Google Chrome taryıcısına gelince. Chrome açık kaynak kodlu olduğu için o dosya uzantısını sadece chromede açabilirsiniz. Yani internet explorer, mozilla firefox, opera ile bu dosyayı açamaz ve yükleyemezsiniz. Adı üzerinde eklenti diye geçiyor.

eklenti nedir bilmiyorum? yani tamam eklenen bir şey anladım ama pc dlinde ne kast edilir bilmiyorum ..neyse anladım ben...180 saniye falan beklemek sorun degil..ben hani iki de bir link indrmeye izin veriyorlar sandım :)...o yuzden sordum yoksa 180 saniye beklemek sorun degil :T kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt