Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cehenneme Götüren Ameller‏ (1 Kullanıcı)

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bu güne kadar izledigim en güzel video...aşagıdakı linkten hem online izleye bilir hem de bilgisayarınıza indire bilirsiniz...Her müslümanın izlemesi gereken bir video...

La Prodüksiyon Sunar: Cehenneme Götüren Ameller. Bu videoyu izinsiz çoğaltıp dağıtabilirsiniz.

İndireme ve izleme linki:

Internet Archive: Free Download: Cehenneme Götüren Ameller

alternatif linkler olarak burdan indire bilirsiniz vcd kalitesinde:

669 MB VCD Kalitesi:

http://www.archive.org/download/cga-tr1/cga.DAT

http://www.archive.org/download/cehenneme_goturen_ameller/cehenneme_goturen_ameller.DAT

121 MB Orta Kalite:

http://ia311330.us.archive.org/3/items/cga-tr3/cehenneme_goturen_ameller.wmv

Dualanırınızda emegi geçen kardeşleri unutmayın

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Allah razı olsun.Bende izlemiştim çok önceden.Hazırlayan kardeşlerden Allah razı olsun.Seçimlere yaklaşırken izmirde dağıtılıyordu bu cdler dini istismar eden dinsiz partiler tutuştu bu cd dağıtılınca.

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
İzmir'de kapı önlerindeki garip CD'ler

İzmir'de kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından evlerin kapılarına bırakılmış içinde 'laiklik ve demokrasi karşıtı' ve Atatürk'e hakaretler içeren CD'ler bulundu.

Nerede ve nasıl hazırlandığı belli olmayan, üzerinde "Lâ Production" yazılı CD'lerin içinde Atatürk'e "tağut" benzetmesi yapılıyor, TBMM ve Anayasa Mahkemesi gibi kurumlar eleştiriliyor.

Ayrıca, yaklaşan seçimlere işaret edilerek vatandaşların sandığa gitmemesi isteniyor. Seçimlerin yanlış olduğu, laiklik ve demokrasiyi savunanların dinden çıktığı iddia ediliyor.

Cumhuriyet mitingleri gibi eylemlere katılan vatandaşlar hakkında ağır eleştiriler yer alıyor

Kadifekale semtinde oturan ve adının açıklanmasını istemeyen bir vatandaş, sabah işe gitmek için kapısını açtığında bir CD fark etti. Üzerinde "Cehenneme Götüren Ameller" yazılı CD'yi alarak seyretti. İçinde bazı devlet kurumlarının kâfir ilan edildiğini, Atatürk'e "tağut" benzetmesi yapıldığını gördü. CD'nin içinde, kimlerin Cehennem'de azap göreceği sıralanıyor, Allah'ın indirdiği yerine başka kanunlarla hüküm verenlerle ilgili çeşitli benzetmeler yapılıyor. Görüntülerde sık sık TBMM ve Anayasa Mahkemesi gibi kurumlar çıkıyor. Laiklik ve demokrasiyi savunan herkesin dinden çıktığı iddia ediliyor.

"Tağutlar" bölümünde Atatürk'ün fotoğrafları ve çeşitli görüntüleri yer alıyor. Ayrıca Atatürk heykelleri için "put" benzetmesi yapılıyor. Ayrıca Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarına da yer veriliyor.

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, CD'leri hazırlayan ve bırakanları belirlemek için çalışmalara başladı.

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Aynen kardeş bu put ve putçular telaşlandı hemen araştırmaya başlandı kim dağıttı vs.

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.Bende izlemiştim çok önceden.Hazırlayan kardeşlerden Allah razı olsun.Seçimlere yaklaşırken izmirde dağıtılıyordu bu cdler dini istismar eden dinsiz partiler tutuştu bu cd dağıtılınca.

ecmain olsun güzel ahi..Allah sana yardım etsin..

uninstall

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cerezoyun.com
Selamün Aleyküm

Selamün Aleyküm

Kurbanlar ben bu cdleri coğaltsam dağıtsam akibetim ne olur hukuki korkmuyorum ilmi acıdan?

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Kurbanlar ben bu cdleri coğaltsam dağıtsam akibetim ne olur hukuki korkmuyorum ilmi acıdan?

kardeş inşallah ilk önce kendin izle....sonra faydalı görürsen, ki ben faydalı gördügüm için ekledim...ve oyle izlemesini istedigin keslere izlettir ve ya cogalt...akibetini Allah bilir...ve niyyetini...Allah yardımcın olsun

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı

Kardeş Allah razı olsun.Sende inşallah tebliğ çalışmalarında yardımcı olursan seviniri.Senin çoğaltmana gerek yok üstünde etiketli olan cdleri biz göndeririz sen gerekli bilgileri ve kaç adet istediğini söyle yeter...
Lakin ben çoğaltmak dağıtmak istiyorum diyorsun Allah razı olsun deriz.Hiç bir sakıncası yoktur kardeşim dilediğin gibi çoğalt ve dağıt.Zaten video başında genelde yazılır, dağıtmak çoğaltmak serbesttir diye..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt