Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cehennem zebanisi (1 Kullanıcı)

ssselcennn

Kayıtlı Kullanıcı
17 Ağustos'ta ülkemizde meydana gelen o dehşetli korkunç deprem felaketi sonrası yurt dışından gelen kurtarma ekiplerinden birinde görevli olan siyah tenli(zenci) bir kişi enkaz altında kalan bir vatandaşımızı kurtarmak için göçük altına girdiğinde yaralı depremzedenin yoğun direnişiyle karşılaşmış.Bizimkisi,sıkışmış olduğu yerden kurtarma ekibinin görevlisini sevinçle karşılayacağı yerde eline geçen ne varsa adamın üzerine atıyor ve bir şey bulamayınca da tükürüyormuş.Siyah tenli adam ,ister istemez dışarı çıkıp : bu vatandaş herhelde yerinden memnun,dışarı çıkmak istemiyor, demiş. neyse sonunda zar zor çıkarmışlar adamı ve niçin öyle davrandığınısormuşlar kendisine... adam : o sırada cehennemde olduğumu sanıyordum,demiş.bu yüzdende gelen o siyah tenli adamı zebani zannedip ondan kurtulmaya çalışıyordum...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
ilginç gerçekten, o korkuyu Rabbim bir daha yaşatmasın inşaallah..
selam ve dua ile..

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
çok ilginç bir sunumdu,sağolasın...

yalchin

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardes.Olayı ilk okuyunca fıkra gibi ama cıkartılması gereken ders cok önemli ya.o insanın bundan sonrakı hayatı boyunca nasıl olacagını cok merak ediyorum dogrusu.
Adam sanki cehennemi görup gelmıs :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt