Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çay saati (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
arkadaşlar

cok kolay ve çay saatınde vazgecemdığınız vazgecemıceğınız bır tarıf

malzemelerımız:
1.mılföy hamuru
2.2 patates
3.3sosıs
4.sıvı yağ
5.yumurta sarısı
6.çökelek
7.çörek otu

yapılışı:

hazır mısınız mmmmmmmm

patateslerı haşlıyoruz.sonra sosıslerı ınce ınce doğruyoruz ,patateslerı de doğruyoruz ve çökeleğı de hepsını bır kapta karıştırıyoruz.icine tuz ve yağ koyup bıraz karıştırıyoruz bır kenara alıyoruz.mılföy hamurunu hazır olanlardan tabıı.kare olanları tek tek alıyoruz ve ıcıne hazırladığımız malzemeden oyup dığer kenarını bırleştırıyoruz ve etrafını kuçuk kuçuk parmaklarımzla guzelce kapatıyoruz.uzerıne yumurtasarısı ve çörek otu koyuyoruz ve 3oo derecelı fırında kızarıncaya kadar pışırıyoruz

sonra cıkarıyoruz servıs tabağına alıp
yanına guzel bır çay demleyıp
mısafırlerımızı çağırp ıkram edıyoruz:B

afıyet olsun:B

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün aleyküm Gülnisa Hocam..

Gelmiş çörekotlu tarifimiz:D... Ben de kaydettim her zamanki gibi;).. Çay saatinden hariç bir zamanda deneyeceğim inşallah..Emeğinize, ellerinize sağlık hocam..Selam ve baki dua ile En Yüce'ye emanetsiniz inşallah..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
afıyet olsun guzel yureklı kardeşım bu tarıfıme vesıle delete kardeşım oldu çörek otunun faydalarını okuyunca yazdım
allaha emanet olun

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
yazmasanız bıle sanırım 23 defa okunmuş
demek kı akşama yapacaksınız :)
afıyet olsun

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Gülnisa abla Ben sade içtiğim için çayı yanında vazgeçilmez bir şey olmuyo :K Misafiri olanlar yapsın tabi Afiyet olsun .. Allah'a emanet olun selametle...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Gülnisa abla Ben sade içtiğim için çayı yanında vazgeçilmez bir şey olmuyo :K Misafiri olanlar yapsın tabi Afiyet olsun .. Allah'a emanet olun selametle...

aleykumselam
problem mı kardeşım sana meyve suyu ıle ıkram ederız ılla kı ıkram edecez :):)
allaha emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt