Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

((Canim Seccadem)) (1 Kullanıcı)

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
9ala2hv9iq6.gif

Seccadem… Sevdalı gönlünü, tertemiz endamınca açarken ve tevazu kanatlarını sererken sere serpe, beni de bas bağrına, beraber kurban olalım Sevgilinin uğruna…
Yaradan’la buluşma anlarımda, buseler konduruyorsun anlıma. Şairin dediği gibi; “öp beni anlımdan, öp beni seccadem…” Dudakların dokunsun kalbime, ellerim değsin avuçlarına, benim vefalı yârim seccadem…
Gözpınarlarım sana aşina, gözlerim sana tutsak, gönlüm Hak katında, birkaç damla gözyaşım düşerken avuçlarına, rengarenk desenlerinin arasında kayboluyor ıslak duygularım, sırılsıklam hicranım…
Canım seccadem…
Burağımsın, mîracımın her vaktinde, anne kucağı gibi sararken yumuşacık tebessümün bütün azalarımı, seninle hakka varışın, Hakkın huzuruna duruşun, dupduru rahmetin ve huzurun yoğunluğunu yaşarken, senin şefkatli kucağına ve kollarına, hüzünlerimi ve kaygılarımı bırakıyorum. Seninle beraber olmak ne güzel, ne ulvi, seninle dostla buluşma ve kaybolma anlarımız…
Kucakla beni seccadem! Sarmala beni!.. Al götür nisbet kokulu ve gül rengi yarınlara!..
Ötelerden bir pencere aç seccadem!… Üfür buhurunu, tütsüler gönder canıma.
O rengarenk desenlerini anlıma işlerken, gönül gergefime doku ipliklerini, dokundur ruhuma yumuşacık tenini.
Seccadem; sen sadık bir dostsun biliyorum, seni ve sende namaz kılmayı çok seviyorum.
Bana şahadetlik eder misin mahşerde? … Bazen öylece kalakaldığım, rabbimle baş başa secde anlarımda, günahlarım için af dilerken, ne olur şahidim olur musun o zor günde…
Beni yalnız bırakma, bu köhne zamanlarda! Çok muzdaripim, yaralıyım… Çağır her dem yanına!.. Dostum, namazlığım, seccadem…

Alinti

icveat

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH ZÜL-CELAL (c.c) ellerine emeğine ve yüreğine RAHMET yağdırsın İNŞ...
çok güzel paylaşım için

b14783namazrh7.jpg

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Seccadem; sen sadık bir dostsun biliyorum, seni ve sende namaz kılmayı çok seviyorum.
Bana şahadetlik eder misin mahşerde? … Bazen öylece kalakaldığım, rabbimle baş başa secde anlarımda, günahlarım için af dilerken, ne olur şahidim olur musun o zor günde…
Beni yalnız bırakma, bu köhne zamanlarda! Çok muzdaripim, yaralıyım… Çağır her dem yanına!.. Dostum, namazlığım, seccadem.....

ÇOK GÜZEL VE ANLAMLI BİR PAYLAŞIM....

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM....

A.E.OLUN DUA İLE...

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
allah razi olsun kardesim güzel paylasim icin
allahin rahmeti cümlemizin üzerine olsun insalah

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
Allah razı olsun kardeşim çok güzeldi Rabbim ecrini versin inşaallah
selam ve dua ile...

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM hayırlı akşamlar elinize emeğinize yüreğinize sağlık ALLAH Sizden razı olsun bu hayırlı paylaşımınız için RABBİM Seccadesini yar NAMAZINI MİRAC edinenlerden eylesin bizleri

SELAM ve DUA ie kalın

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
SELAMÜN ALEYKÜM hayırlı akşamlar elinize emeğinize yüreğinize sağlık ALLAH Sizden razı olsun bu hayırlı paylaşımınız için RABBİM Seccadesini yar NAMAZINI MİRAC edinenlerden eylesin bizleri

SELAM ve DUA ie kalın

VeAleykumSelam,duaniza yurekten amin diyorum,Rabbim sizdende razi olsun,
selametle kalin...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü Mihriban ablam..
Hoş ve duygulu bir paylaşımdı..Rabbimiz c.c razı olsun, sevabınızı ziyadesiyle size yazsın inşallah..Kulluğumuzun miracı olan secdelerimiz, en kalbi dualarımız, Rahman'la günde (en az) 5 vakit üzerinde buluştuğumuz, üzerine adım attıktan sonra dünyaya kulaklarımızı kapadığımız ve kimi zaman üzerinde akıttığımız gözyaşlarımız..Hepsinin tanığıdır seccadeler..Gerçekten güzel ve anlamlı bir çalışma idi..Değerli emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Rabbimize emanet olun..Selam ve baki dua ile inşallah..B)B)

avsar

Kayıtlı Kullanıcı
Beni yalnız bırakma, bu köhne zamanlarda! Çok muzdaripim, yaralıyım… Çağır her dem yanına!.. Dostum, namazlığım, seccadem…

Kaan Erdem

Yönetici

selam ve dua ile kalın selametle.

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü Mihriban ablam..
Hoş ve duygulu bir paylaşımdı..Rabbimiz c.c razı olsun, sevabınızı ziyadesiyle size yazsın inşallah..Kulluğumuzun miracı olan secdelerimiz, en kalbi dualarımız, Rahman'la günde (en az) 5 vakit üzerinde buluştuğumuz, üzerine adım attıktan sonra dünyaya kulaklarımızı kapadığımız ve kimi zaman üzerinde akıttığımız gözyaşlarımız..Hepsinin tanığıdır seccadeler..Gerçekten güzel ve anlamlı bir çalışma idi..Değerli emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Rabbimize emanet olun..Selam ve baki dua ile inşallah..B)B)

Ve Aleyna Aleykum Selam guzel kardesim,inanin yorumunuzu simdi gordum çok tesekkur ederim,Rabbim razi olsun gonlu guzel, kalemi guzel kardesim,
sizde Rabbimize emanet olun..... Selam ve dua ile....

glzm6.jpg

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
Tesekkurler....

Tesekkurler....

selam ve dua ile kalın selametle.

Hayirli geceler olsun....selametle insallah......

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğinize Sağlik..

Emeğinize Sağlik..

attachment.php

"Bana şahadetlik eder misin mahşerde? … Bazen öylece kalakaldığım, rabbimle baş başa secde anlarımda.."

EsSelamuAleyküm Kıymetli MİHRİBAN Kardeşim..

Allah(CC) razı olsun Kardeşim..Yeryüzü mescidinde seccadelerden
ve secdelerden ayırmasın Rabbimiz cümlemizi inşaAllah..
Emeğinize-elinize sağlık olsun Kardeşim..Ayrıca diğer bir sayfadaki hediyeniz için çok teşekkür ederim Kardeşim..zahmet etmişsiniz..
sağolunuz..
Selam ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
yalnız seccademin yününde şevkat,
öp beni alnımdan, sen öp seccadem...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt