Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

canım kardeşime (1 Kullanıcı)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
:a14::a14: canım kardeşim namerve doğum günün kutlu olsun RABBİM den sana niçe doğum günlerinin sağlıklı.sihhatli.mutlu. ibadetli eşinle çocuğunla bir ömür geçirmeni diliyorum.:a07::a07: iyiki varsın iyiki RABBİM seni benim kardeşim olmanı nasip görmüş.senin gibi bir kardeşi ALLAH herkese nasip etsin.:a14::a14::a15::a15:

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim hayırlı sağlıklı ve sıhhatli bir ömür nasip etsin kardeşimize......Elifimbenim kardeşmizin doğum gününü gerçektende çok cana yakın kutlamışsınız cümlelerinizle. hakikaten sitede yüzlerini görmediğimiz ne çok kardeş,abi,abla edindik iyi ki herkez bu sitede

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ne güzel kardeş sevgisi Allahım namerve kardeşimize ailesiyle birlikte sağlıklı, hayırlı bir ömür versin inşallah. :)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ne güzel kardeş sevgisi Allahım namerve kardeşimize ailesiyle birlikte sağlıklı, hayırlı bir ömür versin inşallah. :)

Rabbim hayırlı sağlıklı ve sıhhatli bir ömür nasip etsin kardeşimize......Elifimbenim kardeşmizin doğum gününü gerçektende çok cana yakın kutlamışsınız cümlelerinizle. hakikaten sitede yüzlerini görmediğimiz ne çok kardeş,abi,abla edindik iyi ki herkez bu sitede
selamün aleyküm kardeşlerim ALLAH sizden razı olsun:a14:kardeşim bir melek gibidir kanatları yok sadece olsa her yere yetişir inanın:a35:evet burada kimse kimseyi yüz yüze tanımasada hepsi ayrı bir değer taşıyor bence bu çok üyük bir şey benim düşünçem bu kimse kimsenin dedikodusunda değil bir koşturmaça bir yarış kim nasıl kime yardım edebilir ve dinimizi daha iyi tanıyp uygulamak niyetiyle RABBİM İNŞALLAH buradaki tüm kardeşlerimin emeklerini boşa çıkarmaz tabiiiii..... site kuruçularımızda dahil onların sayesinde bu yola koyulduk ALLAH.C.C onlardanda razı olsun ve tüm ölmüşlerinii cennetıyle müjdelesin...hepinizi çok seiyorum tıpkı kardeşimi sevdiğim gibi ALLAHA emanet olun tüm kardeşlerim:a15::a15::a15::a15::a35:

]

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni yaşı hayırlı olsun..
Rabbim sağlıklı sıhhatli iman dolu uzun bir ömür nasip eylesin...

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.Canım Ablacım,öncelikle ben İslamiyet gen.tr.yöneticilerine çok,çok teşekkür ederim bu kadar ince nazik düşünüp dogum günümü kutladıkları için.Allah razı olsun.İyiki bende senin gibi bir ablaya sahibim.Sıla,ya,Şehadet gülü,ne, can kırıklarına,Acem kizi,na çok,çok teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.ilk başta islamiyet.gen.tr.yöneticileri olmak üzere tüm müslüman aleminin ve sitedeki cümle kardeşlerimin kandili mubarek olsun.Rabbim herkezin duasını kabul etsin inşallah.Allaha emanet olun

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim hayırlı bir ömrü nasip etsin sana.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hayırlı ömürler nasip etsin.amin.
Selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt