Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çalışma durumundan namaz kılamama (1 Kullanıcı)

steawart54

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaşlar. kpss'den iyi bir puan aldım, yakın zamanda memur olacağım allah nasip ederse. öğle ve ikindilerde çalışıyor olacağım namaz kılmama izin vermezlerse ne yapacagım diye dusunuyorum:( bu durumda olan arkadaşlar var.bende boyle bır durumla karşılaşırsam ne yapmalıyım. işe de ihtiyacım var çok çalıştım kazanmak için ama bunu düşünmemiştim hiç:a33:

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaşlar. kpss'den iyi bir puan aldım, yakın zamanda memur olacağım allah nasip ederse. öğle ve ikindilerde çalışıyor olacağım namaz kılmama izin vermezlerse ne yapacagım diye dusunuyorum:( bu durumda olan arkadaşlar var.bende boyle bır durumla karşılaşırsam ne yapmalıyım. işe de ihtiyacım var çok çalıştım kazanmak için ama bunu düşünmemiştim hiç:a33:

Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim öncelikle İşiniz hayırlı olsun , zannederimki size namaz kılmak için izin verirler zaten öğlen namazı
öğlen yemek tatiline denk geliyor öğlen namazını rahatlıkla kılarsınız kalıyor bir tek ikindi namazı onuda sadece farzını kılmak için 10 dakika izin verirler olmazsa öğlen namazı ile cem ediniz veyahut mecburen kazaya kalıcaktır fakat göreceksiniz size izin vereceklerdir,rahat olunuz.
Selam ve selametle kalınız .Saygılarımla.

steawart54

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim öncelikle İşiniz hayırlı olsun , zannederimki size namaz kılmak için izin verirler zaten öğlen namazı
öğlen yemek tatiline denk geliyor öğlen namazını rahatlıkla kılarsınız kalıyor bir tek ikindi namazı onuda sadece farzını kılmak için 10 dakika izin verirler olmazsa öğlen namazı ile cem ediniz veyahut mecburen kazaya kalıcaktır fakat göreceksiniz size izin vereceklerdir,rahat olunuz.

sağolun inşallah dediğiniz gibi olur, kazaya kalırsa içim hiç rahat etmez çünkü:(

AcizBirKul.

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı olsun bende aynı sınava çalışıyorum seneye gireceğim
İnşAllah hiç bir sorunla karşılaşmassın kardeşim
Rabbim seni görüyor biliyor umarım gönlüne göre bir yer nasip eder sende rahat rahat namazlarını kılarsın

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
Savasta bile namazi eda etmis nebiler nebisi, bunun bahanesi yok!!!

steawart54

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı olsun bende aynı sınava çalışıyorum seneye gireceğim
İnşAllah hiç bir sorunla karşılaşmassın kardeşim
Rabbim seni görüyor biliyor umarım gönlüne göre bir yer nasip eder sende rahat rahat namazlarını kılarsın

teşekkürler inşallah başarırsın..

Savasta bile namazi eda etmis nebiler nebisi, bunun bahanesi yok!!!

haklısın, kazası olmaz bu durumun işi bırakmam gerekir. inşallah gerek kalmaz bakalım hayırlısı:a33:

Time_off

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(c.c) Yardımcın olsun kardeşim. Namazlarını aksatmıyorsan ve iman konusunda kendinde bir az da olsun kuvvet ve güç görüyorsan kendinde, istihare ile ALLAH(c.c)'a yönel.

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun kardeşim işin öncelikle.Rahat ol devlette din özgürlüğü var.Sıkıntı olmuyor yani.Hatta gittiğin yerde büyük ihtimal.Abdest alacak şadırvan ve namaz kılacağın mescid olacaktır.Devletimiz bu konuda gerçekten adımlar attı sağolsun. ;)

steawart54

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH(c.c) Yardımcın olsun kardeşim. Namazlarını aksatmıyorsan ve iman konusunda kendinde bir az da olsun kuvvet ve güç görüyorsan kendinde, istihare ile ALLAH(c.c)'a yönel.

eyvallah kardeşim, en güzeli bu olsa gerek:)

Hayırlı olsun kardeşim işin öncelikle.Rahat ol devlette din özgürlüğü var.Sıkıntı olmuyor yani.Hatta gittiğin yerde büyük ihtimal.Abdest alacak şadırvan ve namaz kılacağın mescid olacaktır.Devletimiz bu konuda gerçekten adımlar attı sağolsun. ;)

inşallah dediğiniz gibi olur:), rahatladım biraz, din düşmanı birine denk gelmezsem sorun olmayacak sanırım:)

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
işi bırakman gerekmez, çalışan ve namazını kılan çoookkkk sayıda insan var.

_YUSUF_

Yönetici
Selamun Aleykum

boyle bir durumda cem yapılmaz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt