Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''cakdoc'' kardeşim nice mutlu yıllara.. (1 Kullanıcı)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

cicek-resimleri-5.jpg

Es selamu aleyküm ''cakdoc'' kardeşim.
Rabbim yeni yaşınızı hayırlı eylesin, sizi de hayırlara vesile eylesin inşaallah.
Rabbimizin rızası doğrultusunda, hayırlarla dolu nice sağlıklı, mutlu yıllar,
nice yaşlar nasip eylesin..
Rabbim gönlünüze göre versin inşaallah..

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
nice senelere cakdoc
ALLAH hayırlı ömür versin.
doğun günün kutlu olsun.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Canabı rahman kendisinin ve resulunun yolunda harcanacak bir ömür nasip etsin kardeşim sana. Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine hayır getirmesi dileklerimle. Nice mutlu yıllara.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamüalayküm kardeşim doğum günün kutlu olsun..
Rabbim yeni yaşını hayırlı eylesin, sağlık , huzur, mutluluk ve sevdiklerinle beraber geçecek hayırlı uzun bir ömür dilerim Allahtan..
Nice mutlu yıllara..selametle..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Doğum günün kutlu olsun cakdoc kardeşim :)
ALLAH hayırlı sağlıklı iman dolu ömürler versin

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
doğum günün kutlu olsun kardeşim nice senelere:)

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)Canim kardeslerim, Allah razi olsun, o kadar mutlu oldumki anlatamam.... o guzel dilekleriniz icin rabbim sizlerden razi olsun...konuyu acan kardesimdende , tum kutlayan ve kutlamayan kardeslerimdende Allah razi olsun.. bu forumla tanistigim icin o kadar mutluyumki..bana o kadar cok sey kattiki en onemlisi sizin gibi canla basla , hic gorusmedigimiz halde, hep birlikte ellerimizi acip dualar ettigimiz can dostlarini/din kardeslerimi kazandirdi.. rabbim hepinizin gonlune gore hakkinizda en hayirli olanlari nasip etsin, iki cihan saadeti nasip etsin ... rabbimin yolundan ayrilmayalim hic insallah .....sizleri cok seviyorum.. B)B)B)

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
kalbun kesir kardesim a.s, papatyalarinizi cok begendim ..papatya en sevdigim cicektir:))) yureginize dogdu demekki:))) Allah razi olsun tum dilekleriniz, dualariniz gercek olsun , rabbim yolundan ayirmasin... :) B)B)B)B)

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
mutlu yılllara kardesım.yenı yasın hayırlı olsun ınsalllah.Rabbım herseyı gonlune gore versın...kalın saglıcakla..

Allah'a emanet ol...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM kardeşim bu dünyada da ahirette de hatim arkadaşım doğum günün hayırlı olsun Allahım nice nice güzel yıllar mutlu huzurlu iman dolu geçirmeni nasip etsin.B)

leyla-1

Altın Üye
Esselamüalayküm canım benim doğum günün kutlu olsun..
Rabbim yeni yaşını hayırlı eylesin, sağlık , huzur, mutluluk ve sevdiklerinle ialenle hep beraber geçecek hayırlı uzun bir ömür dilerim Allahtan..
Nice mutlu yıllara canım herşey gönlünce olsun inşallah öptüm:)..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
kalbun kesir kardesim a.s, papatyalarinizi cok begendim ..papatya en sevdigim cicektir:))) yureginize dogdu demekki:))) Allah razi olsun tum dilekleriniz, dualariniz gercek olsun , rabbim yolundan ayirmasin... :) B)B)B)B)

Amiin kardeşim. Rabbim senden de, cümlemizden razı olsun inşaallah.. Papatyaları beğenmene sevindim :)
Dualarına amiinn diyorum canım. Rabbime emanetsin.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Hayırlı, güzel, sağlıklı, huzur ve mutluluk dolu daha nice yıllar dilerim Rabbimizden...
Doğum günün kutlu olsun cakdoc kardeşim...

3264.jpg

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Canım doktorum.
Nice sağlıklı huzurlu mutlu başarılı ve bol maneviyatlı yıllar geçirmeni diliyorum.herşey gönlünce olsun.selametle kal.allaha emanet ol.

narinim

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm...Doğum günü kutlu olsun arkadaşım nice mutlu, huzurlu, umutlu, güzel günler seninle olsun.
Allaha emanet ol.

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
canim kardeslerim hepinize cok cok tesekkur ederim, Allah razi olsun rabbim hepinize iki cihan saadeti nasip etsin hersey gonlunuzce olsun amin amin aminnnnnnnn B)B)B)B) hepinizi cok seviyorum... B)B)B)B)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,
yeni yaşın hayırlı bereketli olsun inşallah kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt