Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

çadır bile kurmam.... (1 Kullanıcı)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Hz. Adem ihtiyar bir kadına rastlar köyün birinde kadın ağlamaktadır hıçkırarak

-Neden ağlıyorsun? der kadına,

-Ben ağlamayayımda kim ağlasın 255 yaşında gencecik oğlumu kaybettim. der kadın,

-Üstelik şu evi yapıyordu daha evini bile tamamlayamamıştı bu kadar yaptı oturmak ona nasip olmadı bunun için ağlıyorum. der.

Hz Adem

-Kadın ağlama sana bir şey söyliyeyim. der,
-Bir gün gelecek insanların ömürleri 60 sene olacak ama onlar katlı katlı binalar yapacaklar

Çok şaşırır kadın ağlamayı bırakır nasıl olurda 60 senelik bir ömüre katlı katlı binalar sığar nasıl insan bu kadar dünyalıkla dolar kendisi 900 yaşındadır ama sadece tek katlı bir ev onun için yeterlidir

Hz. Ademe döner ve şu ibret verici sözler dökülür ağzından
- Ben 60 sene için bu dünyaya çadır bile kurmam....

siemens.PNG

mst2005

Kayıtlı Kullanıcı
Mükkemmel bir paylaşım olmuş.Sağolasın

safak1967

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için allah razı olsun kardeşim.

fatma14

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Hikaye konu olarak çok mantıklı ama birden aklıma Hz.Adem'in ilk insan olduğu geldi ve bu kadına nasıl rastladığını kavrayamadım.. Acaba kızı yada torunu olabilir mi diye düşünüyorum ama o zaman da öyle yazarlardı herhalde yada insan oğlu bir anda bu kadar nasıl çoğaldı.. Neyse bunlar belki teferruat ama mühim olan konuydu.. Teşekkürler paylaşım için..

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Hikaye konu olarak çok mantıklı ama birden aklıma Hz.Adem'in ilk insan olduğu geldi ve bu kadına nasıl rastladığını kavrayamadım.. Acaba kızı yada torunu olabilir mi diye düşünüyorum ama o zaman da öyle yazarlardı herhalde yada insan oğlu bir anda bu kadar nasıl çoğaldı.. Neyse bunlar belki teferruat ama mühim olan konuydu.. Teşekkürler paylaşım için..

Rica ederim.

Pratik zekanız için tebrik ederim.....:a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt