Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bvt Live Tv 3.0 Çıktı ! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yep yeni bir maceraya hazır mısınız!

Online televizyon ve radyolardan, medya ve ses dosyalarınızı yürütmeye, tam ekran online oyunlardan online sözlüğe kadar bir çok özellik sizi bekliyor.

0zmf0atdtf.png

İşte BvtLiveTv 3.0 özelliklerinden bazıları;

Canlı Tv :

Yüzlerce Tv ve Radyo kanalını tv kartına ihtiyaç duymadan ve ücretsiz olarak takip edip kendi favorilerinizi oluştura bilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile istediğiniz radyo ve tv kanalına kolayca ulaşabilmenizin yanı sıra ülkelere ve dillere göre sıralama da yapabilirsiniz.

Medya Oynatıcı :

3.0 versiyonunun en önemli özelliklerinden biri olan medya oynatıcısı bölümü sayesinde BvT Live Tv yalnızca bir online yayın programı olmaktan çıkıp tam bir medya yazılımına dönüştü. Bu sayede bilgisayarınızdaki yerel ses (mp3,ma,wav) ve video (avi,mpg,wmv) dosyalarını kolayca yürütebileceksiniz.

Eklentiler :

İnternet kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hazırlanan eklentiler bölümü ile bir çok ek özelliğe hızlıca ulaşabileceksiniz.

Ses Kaydedici :

Ses kaydetme özelliği, oynatmakta olduğunuz medyanın sesini wav yada mp3 formatında kaydetmenize imkan sağlıyor.

Arayüz (Skin) Desteği :

İlk kurulumda gelen iki farklı arayüze ek olarak sitemizde yayınlanacak olan bir çok arayüzü kullanarak programınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği :

Dil desteği sayesinde programınızı istediğiniz dilde kullanabilirsiniz. Kurulumda gelen Türkçe ve İngilizce dillerine ek olarak sitemizde yayınlanacak olan diğer dil desteklerinide programınıza ekleyip

Güncelleme Sistemi :

Gelişmiş otomatik güncelleme sistemi programda yapılacak olan her değişikliği sizi rahatsız etmeden kurulu olan sisteminize uygulayacaktır. Bu sayede programın yeni sürümlerini takip etmenize gerek kalmayacak. Her yeni sürüm otomatik olarak bilgisayrınıza yüklenecek.

Bvt Live Tv, online yayınlar medya oynatıcı ve eklentileri ile sizin için vazgeçilmez programlar arasında yerini kısa sürede alacak.

http://www.bvtlivetv.com/bvtlivetv_setup_tr.exe

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
çok sağol kardeşim eyvallah şimdi kurdum denedim güzel bi program tavsiye edrim :T

furkan_suavi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.. çok teşekkür ederim.. tüm türk yazılımlarını destekliyoruz.. winamp kullancağımıza bvt live tv 3.0 kullanalım..

SARI KABUS

Yasaklı Kullanıcı
Allah Razı Olsun Kardeşim Paylaşım İçin...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Rica ederim kardeşlerim, beni izlemeye devam edin... :)

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
beta değilmi bu kardeş.Tam sürümü mü yoksa ?

manav

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin bizde faydalandık

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Asla beta yayınlamam, yayınlasamda kesinlikle beta olduğunu belirtirim.

Selametle...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sizlerdende razı olsun kardeşlerim...

furkan_suavi

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim winamp yerinde bvt live tv 3.0 kullanabilirsiniz, niye müslüman ve türk yazılımı olan bu program bu kadar az ilgi gördü ? üzüldüm doğrusu :(

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kullandığın işletim sistemi ne malı burdan pay biç derim...

manav

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim çocukların pc sinede indirdim ama renkli yani şifreli gibi gösteriyor yardım edermisiniz

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Şifreli hiç bir şey yok. Listesinde tanımladığı bütün kanal ve radyoları erişim sağlamaktadır.
İnternet bağlantı hızınızla alakalı olarak, sorunlu / sorunsuz kullanabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt