Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

buyrun meyve tatlısına (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
yarın yapcam arkadaşlar ısteyen el kaldırsın ona gore cokca yaparım afıyet olsun :):):)

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Gülnisa Kardeşim Ben Bu Meyve Tatlisini Yaz Meyveleri Ile Denemiştim.harika Oluyor çilek ,kavun Gibi şimdi Birde Senin Verdigin Meyvelerle Deneyecegim çokta Canim Istedi Yarin Yapip çoçuklarla Yeriz Sizde Buyrun .afiyet Olsun.

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Gülnisa Kardeşim Ben Bu Meyve Tatlisini Yaz Meyveleri Ile Denemiştim.harika Oluyor çilek ,kavun Gibi şimdi Birde Senin Verdigin Meyvelerle Deneyecegim çokta Canim Istedi Yarin Yapip çoçuklarla Yeriz Sizde Buyrun .afiyet Olsun.

mmmmmmm harıka oluyor
bende yarın yapcam bende her zaman beklerım kardeşım
afıyet olsun
allaha emanet olun

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
akşam akşam tatlı bırde meyvelesı dokunmaz arkadaşlar :):)

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

O Meyvelerin Hepsini Birden Alirsak Yapariz Inşaallah.... :) Ama Güzele Benziyo..... Tam Benim Tarzim Yani....

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

O Meyvelerin Hepsini Birden Alirsak Yapariz Inşaallah.... :) Ama Güzele Benziyo..... Tam Benim Tarzim Yani....

aleykumselam burda carşamba gunlerı ındırım oluyor meyvelerde ben alırım sıze :)
afıyet olsun
allaha emanet olun

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM

Kolaymis :G Paylasim icin Tesekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt