Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bütün zevkleri kiran... (1 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
Bütün zevkleri kıran
Keyifleri kaçıran
Ölümü ,çok hatırlayın
Ölüm içinde, kendinize azik hazirlayin
Unutmayin ki! ölüm insani ansızın yakalar...

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kardeşim tevafuk'a bakınız şu an ki sohbette hararetle konuştuğumuz mühim konu.Yürekler daraldı,nefisler köreldi,korku ve endişe ile hissiyatlarımız değişti.

Mevlam bizleri bu duygularda daim etsin sabit kılsın inşaALLAH selametle kalınız.

_YUSUF_

Yönetici
Ve aleykümseşam değerli kardeşim
Her daim ölümü nefsimizde yaşamak ümüdi ile
Nitekim, bütün zevkleri bir kelime ile bertaraf edecek bir tek ve mithiş dehşetli bir kelime Rabbim razı olduğu kullarından eylesin bizleri inşaAllah
Selametle kal kardeşim

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeğinize sağlık gerçekten çok önemli anlamlı bir paylaşımdı.
Rabbim bu dünyada ve ahirtte sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim,gerçekten unutulmaması gereken bir konu..bir katkıda bulunayım izninizle,

Hz. Selman öleceği zaman ağladı, 'Seni ağlatan nedir?' diye sorulunca 'dünya için ağlamıyorum. Fakat Hz. Peygamber (s.a.v.) bize dünyadan azığımızın, yolculuğunun azığı gibi olmasını tavsiye etti. (Bunun için ağlıyorum)' dedi.

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim Rabbimin yardımcımız olsun inşallah...
ey nefsim duy ÖLÜM var ÖLÜM!....

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm, Allah razı olsun öz bir paylaşımdı...
selametle kalınız.

_YUSUF_

Yönetici
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeğinize sağlık gerçekten çok önemli anlamlı bir paylaşımdı.
Rabbim bu dünyada ve ahirtte sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.

selamun aleyküm kardeşim,gerçekten unutulmaması gereken bir konu..bir katkıda bulunayım izninizle,

Hz. Selman öleceği zaman ağladı, 'Seni ağlatan nedir?' diye sorulunca 'dünya için ağlamıyorum. Fakat Hz. Peygamber (s.a.v.) bize dünyadan azığımızın, yolculuğunun azığı gibi olmasını tavsiye etti. (Bunun için ağlıyorum)' dedi.

Allah razı olsun kardeşim Rabbimin yardımcımız olsun inşallah...
ey nefsim duy ÖLÜM var ÖLÜM!....

Selamün aleyküm, Allah razı olsun öz bir paylaşımdı...
selametle kalınız.

Ve aleykumselam
Mevlam cümlemizde razı olsun inşaAllah.

Her canlı ölümü tadacaktır. 'Al-i imran 207'
...............

Allahım! Kur'ân-ı Hakîmin indiği zâtın kendisine, bütün âl ve Ashâbına salât ve selâm eyle.

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleykum;
Selmani Farisi Hazretlerinden bir ibretlik nasihat da ben yazmak istedim,ayrıca ölümü bize tekrar hatırlattığın içinde sana ayrıca teşekkür ederim.

"Şaşılır şu kimseye ki, dünyaya hırsla sarılır, ama ölüm onu aramaktadır. Unutmuş ama unutulmuş değildir. Güler, ama bilmez ki, Rabbi ondan razı mıdır, yoksa değil midir?"

_YUSUF_

Yönetici
Esselamu Aleykum;
Selmani Farisi Hazretlerinden bir ibretlik nasihat da ben yazmak istedim,ayrıca ölümü bize tekrar hatırlattığın içinde sana ayrıca teşekkür ederim.

"Şaşılır şu kimseye ki, dünyaya hırsla sarılır, ama ölüm onu aramaktadır. Unutmuş ama unutulmuş değildir. Güler, ama bilmez ki, Rabbi ondan razı mıdır, yoksa değil midir?"
Ve aleykümselam
Katkınızdan dolayı Allah'u teala razı olsun
Selametle

'Sende Öleceksin onlarda öleceklerdir.'cumua 8

_YUSUF_

Yönetici
De ki,kendisinden kaçtığınız ölüm, kesinlikle sizi bulacaktır.Ondan sonra gizli ve açık herşeyi bilen Allah'a götürüleceksiniz ve o size dünyada yaptıklarınızı bildirecektir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt