Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Burası Forum (1 Kullanıcı)

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
salam aleykum...bir süredir takip ediyorum herkes tartışmalardan, yazılan bazı şeylerden ve s şikayet ediyor...

ben buna karşıyım...burada tartışma olmayacakta, fikir alış verişi olmayacakta ne olacak?

Forum Nedir: Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.

tartışma olacak ama kötü laf sarf etmeden, müslümana yakışır şekilde... bilmediklerimizi öğrenmek için, bildiklerimizi doğrulamak, kuvvetlendirmek için....

yoksa forum sadece içinde dua edinlen, hatim yapılan yer midir? bunu toplu yardımlaşarak yapmak çok güzel ama forumun anlamı bu değil... bunu da yapalım ama her fikrini bildirene de tartışma çıkarıyor, banlayalım, konuyu silelim, kapatalım demek yanlış...

Allah rızası için güzel gördüklerimizi, doğru bildiklerimizi Kuran ve sünnet çerçevesinde, ahlakli şekilde paylaşalım

inşallah yanlış anlaşılmaz konu

T

tevbekarım

Aleyna ve aleykümselam kardeşim
pek tabi haklısınız burası forum hertürlü halleri konuları adabınca usulunca paylaşacaz inşallah ancak ne varki son günlerde bilmiyorum ne kadarına şahit oldunuz hiçte hoş olmayan usluplarla konuşmalar tartışmalar vardı. benim şahsen karşı çıktığım buydu yoksa elbette dediğiniz gibi^^tartışma olacak ama kötü laf sarf etmeden, müslümana yakışır şekilde... bilmediklerimizi öğrenmek için, bildiklerimizi doğrulamak, kuvvetlendirmek için....^^olursa ne ala...selam ve dua ile.

berat05

Yönetici
vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

salam aleykum...bir süredir takip ediyorum herkes tartışmalardan, yazılan bazı şeylerden ve s şikayet ediyor...

ben buna karşıyım...burada tartışma olmayacakta, fikir alış verişi olmayacakta ne olacak?

Forum Nedir: Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.

tartışma olacak ama kötü laf sarf etmeden, müslümana yakışır şekilde... bilmediklerimizi öğrenmek için, bildiklerimizi doğrulamak, kuvvetlendirmek için....

yoksa forum sadece içinde dua edinlen, hatim yapılan yer midir? bunu toplu yardımlaşarak yapmak çok güzel ama forumun anlamı bu değil... bunu da yapalım ama her fikrini bildirene de tartışma çıkarıyor, banlayalım, konuyu silelim, kapatalım demek yanlış...

Allah rızası için güzel gördüklerimizi, doğru bildiklerimizi Kuran ve sünnet çerçevesinde, ahlakli şekilde paylaşalım

inşallah yanlış anlaşılmaz konu

Siz de bir eleştiride bulunmuş içinizdekileri açıklamışsınız...
Bakın ben size bunuda silelim diyor muyum?

Burda olmamızın amacı nedir?

Hepimizin amacı bir ise forumlar
neden kavga ile üste çıkıyor?

Tartışma değil burdakiler çoğu küfür-argo ile haklılık ispatı....Helallik almak yok çünkü önemli olan kim kimin nesini öne çıkarıyor..ALLAH c.c. adına susayım diyen yok...sen yaz..ben yazayım olayı.

Çoğu üyelerin rahatsız olduğu konuda ben de rahatsızım..
Eğer bilgi paylaşımı düzgün yapılacaksa buyrun tartışın...

Sırf haklıyım diye inat ederek ....küfürlü-hakaretli argo kelimeli tartışmalara izin verilmeyecektir...

Yoksa burda hiç bir yönetici durup dururken konu kapatmaz mesaj içeriği silmez üye banlamaz....

Konunuz yanlış anşılmadı kardeşim.....içimdekileri bende yazmak,açıklamada bulunmak istedim

Hayırlı günler dilerim

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
berat05 gönüldaş kardeşime,
Es Selamü Aleyküm,
Çalışmalarınızda Allahcc başarı nasip eylesin inşaALLAH...
Yalnız bir maruzatım olacak,
Tevhid Davası nikli şahıs,bütün tarikatlara,Ehl-i Sünnet büyüklerimize saldırıyor,aşağılıyor...
Lütfen müsaade etmeyiniz...
Allahcc rızası için bana küfretsinler önemli değil de,büyüklerimize dil uzatmasın...
BURASI EHL-İ SÜNNET VEL CEMAAT İTİKADINDA BİR FORM...
Adam Vahabi..
Olabilir,ama bu ona bizim yolumuza,büyüklerimize küfretme özgürlüğü vermemeli...
Akşam içinden geçeni paylaş konumuzda,ahlaksız bir adamı bahane ederek NAKŞİLİĞE,KADRİLİĞE,RUFAİLİĞE BİLİMUM TASAVVUF VE TARİKAT YOLUNA FÜTÜRSUZCA SALDIRDI...
28 Şubatta kafirlerin bazı kötü örnekleri İslama saldırı amaçlı kullanmaları gibi
TABİ BİZİM DE BİR TAHAMMÜL SINIRIMIZ VAR,YA BU EDEPSİZİ SUSTURUN,EFENDİCE YAZSIN,YADA BİZİM DE ELİMİZ,GÖZÜMÜZ VE DİLİMİZ VAR...
BU FORMDA HZ MEVLANAYA,
YUNUS EMREYE,
İMAM-I RABBANİYE,
İMAM-I NAKŞİBENDİYE,
ABDÜLKADİR GEYLANİYE,
ABDÜLHAKİM ARVASİYE,
SAİD-İ NURSİYE,
SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHANA VE
YOLLARI OLAN TASAVVUF-TARTİKAT-EHL-İ SÜNNET VEL CEMAATA KÜFRETTİRMEYİN...
VESSELAM...VEDDUA...

berat05

Yönetici
Vealeykümselamverahöetullahive berakatuhu

Vealeykümselamverahöetullahive berakatuhu

berat05 gönüldaş kardeşime,
Es Selamü Aleyküm,
Çalışmalarınızda Allahcc başarı nasip eylesin inşaALLAH...
Yalnız bir maruzatım olacak,
Tevhid Davası nikli şahıs,bütün tarikatlara,Ehl-i Sünnet büyüklerimize saldırıyor,aşağılıyor...
Lütfen müsaade etmeyiniz...
Allahcc rızası için bana küfretsinler önemli değil de,büyüklerimize dil uzatmasın...
BURASI EHL-İ SÜNNET VEL CEMAAT İTİKADINDA BİR FORM...
Adam Vahabi..
Olabilir,ama bu ona bizim yolumuza,büyüklerimize küfretme özgürlüğü vermemeli...
Akşam içinden geçeni paylaş konumuzda,ahlaksız bir adamı bahane ederek NAKŞİLİĞE,KADRİLİĞE,RUFAİLİĞE BİLİMUM TASAVVUF VE TARİKAT YOLUNA FÜTÜRSUZCA SALDIRDI...
28 Şubatta kafirlerin bazı kötü örnekleri İslama saldırı amaçlı kullanmaları gibi
TABİ BİZİM DE BİR TAHAMMÜL SINIRIMIZ VAR,YA BU EDEPSİZİ SUSTURUN,EFENDİCE YAZSIN,YADA BİZİM DE ELİMİZ,GÖZÜMÜZ VE DİLİMİZ VAR...
BU FORMDA HZ MEVLANAYA,
YUNUS EMREYE,
İMAM-I RABBANİYE,
İMAM-I NAKŞİBENDİYE,
ABDÜLKADİR GEYLANİYE,
ABDÜLHAKİM ARVASİYE,
SAİD-İ NURSİYE,
SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHANA VE
YOLLARI OLAN TASAVVUF-TARTİKAT-EHL-İ SÜNNET VEL CEMAATA KÜFRETTİRMEYİN...
VESSELAM...VEDDUA...

Rabbim cümlemize hayırlı işler ve işlerimizde başarılar nasip etsin inşallah

Hak yoldan ayırmasın cümle müslümanları...

kardeşim

Siz
EHLİ SÜNNET VEL CEMAATİM diyorsanız ;
ve yazdığınız büyüklerimiz ,yazamadığımız daha nice alem ulemaya saygımız var ise....

Öncelikle ALLAH Celle Celaluhu Rızası için küfür-argo yazmadan -
- foruma giren herkesin "çocuktan yaşlısına kadar" herkesin mesajlarınızı okuyabileceğini-herkesin daha büyük tartışma çıkarabileceğini düşünerek tartışmalarda paylaşımlarda bulunun...

Ben ehlisünnet vel cemaat yolundayım ALLAH Celle Celaluhu izin verdiği müddetçe....

ALLAH c.c. rızasını gözeterek küfür etmiyor argo konuşmuyor ve gördüklerimide sırf rızasına uymak tartışmadan uzak durmak adına siliyorum....

Hep birlikte kardeşlik duygusu ile forumu paylaşmaya çalışalım...

Yanlışları söyleyin....elbet ama nizamı bozmayalım

YOKSA hangimiz büyüklere laf edebilir?

Kimsenin gücü yok buna...

İnanın kötü laf etmiyoruz - mesajları düzeltip siliyoruz diye izin verdiğimizi sanmasınlar...

İnşallah anlatabilmişimdir.

Tevhid Davası

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidvesunnet.com
Kimkindir.
Ehli Sunnet'e kurban ol sen.
Yanaklarına ve bedeninin diğer yerlerine şiş sokan ce kabirlerden ölülerden medet uman Ehlisünnet vel cemaattan fersah fersah uzak olan bu sapkın tarikatleri savunma bize.Bunlar ehlisünnet vel cemaati bırak onun yanında bile geçemezler...

Ehlisünneti vel cemaati bu sapkın tarikatlarla bir tutmanız ehlisünnete yapılan en büyük hakarettir.

Adam müritleri ile neler yaptığını medyaya anlatacak Müslümanları rencide edecek müslümanları rezil edecek sonra bu sapıkları savunacaz ve bu sapıklara ehlisünnet diyecez bu sapıklar ümmetin yüz akı olacak öyle mi ??

Ağzınıda sakız olmaktan öteye geçmiyor ehlisünnet lafı..Rasulullah'ın(s.a.v) sünnetine yapışmayan bidatlerle şirklerle hurafelerle uğraşanlar ehli dalalettir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt