Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bugün Doğum Günüm (2 Kullanıcı)

ufkumun-gunesi

Kayıtlı Kullanıcı
siz değerli kardeşlerimden dua bekliyorum yeni yaşım için..

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
yeni yaşın hayırlara vesile olsun mutlu huzurlu ve bol ibadetli bir yıl geçirmen dileğiyle....allah cc emanet ol..

ufkumun-gunesi

Kayıtlı Kullanıcı
yeni yaşın hayırlara vesile olsun mutlu huzurlu ve bol ibadetli bir yıl geçirmen dileğiyle....allah cc emanet ol..

çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun. geride bıraktığım yaşımda çok acılar çektim. bu sebeple konuyu açıp dua istedim. yanlış anlaşılma olmasın. farklı ağızlarda yapılan dualar makbuldür diye..

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm kardeşim.hayırlı sağlıklı huzurlu gönlünün dilediği herşeye her iki dünyada da nail olabiliceğin ve hayatı secde tadında yaşayabileceğin sevdiklerinle beraber güzel ömürler nasip etsin rabbimiz inşallah.selametle

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

siz değerli kardeşlerimden dua bekliyorum yeni yaşım için..

Sağlık, huzur ve mutluluk dolu daha nice hayırlı ve güzel yılların sizin olmasını Cenab-ı Hakk'dan dilerim...
:a15:

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,

Değerli kardeşim yeni yaşından sonrası için sana Yüce Mevladan (c.c) rahmet,bereket ve hayırlı bir ömür dilerim,ancak şunada değinmek isterim sanırım geçen sene çektiğin sıkıntıların oldu,herne kadar şikayetci gibi görünmesende sana eziyet olmuş gibi bir izlenim edindim,Allah Teala müslüman kullarına hayrı bazen Şerrin içine saklarda verirmiş ,bizler bunu göremiyoruz,ben mesela 2 yıl kadar zahmetli bir hastalık yaşadım gece gündüz sıkıntılar çektim hatta 6 ay kadarını yatalak yattım amma şerri veren Allah Tealanın sonunda bana hayrı da vereceğini hem ümit ettim ve hep sabrettim hiç isyan etmedim hemde bu hastalıkların yanına dahada üzücü şeyler eklendiği halde,şimdi rabbime çok şükür hem halim iyi oldu,hastalığım geriye seyr etti,hem maddi dururmum düzeldi kimseye muhtaç etmedi,hem dini açıdan ulaşılamaz yerlere geldim,kendimi gerçek manada hissedemesemde Rabbime (c.c) kulluk eder buldum,hamd olsun bu sıkıntıların sonucunda feraha kavuştum,bunları gözüm gönlüm görünce bunlara birebir şahit olunca,senin gibi sıkıntı çeken arkadaşlar birşeyler yazınca onlara hakikati anlatmak geliyor hep içimden,samimiyetle söyleyeyimki sabrın sonu gerçekten selametliktir,Hak Teala herkesi birşeylerle imtihan eder '' İmtihan dünyası'' adına uygun olarak,öyleyse sanki bir sınav salonundaymışız gibi bu imtihanlara sabır ile ve ümit ile ve sığınma ile cevaplar verirsek zaman dolduğunda soru kağıdımızı teslim ettiğimiz zaman ahirette bu kişi verdiği cevaplar ile sınavı geçmiştir,girdirin bunu cennete diye bir cevap alırız.
Allah Teala ona asi olmaktan,sabırsız olmaktan bizleri beri eylesin.AMİN

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşim...
Doğum Gününüz Kutlu Olsun...
Şu an kadar ve bundan sonra Yüce RABBİM size ve sevdiklerinize hayır, bereket ve RAHMET kapılarını sonuna kadar açsın, RAHMETini celb edecek amellerle hayatınızı süslesin inşaAllah...

ALLAHa emanet olsun
Yeni yaşınız hayırlı olsun
selam ve dua ile...

ufkumun-gunesi

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'ım razı olsun sizden. çok güzel temenide ve dualarda bulunmuşsunuz ne kadar teşekkür etsem azdır.çok sağolun

evet geçen yaşım berbattı, biliyorum imtihandayız ve gerçekten çok zor bir imtahandan geçtim ama şimdi geriye dönüp baktığımda çok hatalar yapmışım. RABBİM'e teslimiyet olmadığı için kalkamamışım verilen sıkıntıların altında.

ERZURUMLİ, size öncelikle çok geçmiş olsun dilemek istiyorum. inanın çok mutlu oldum sizin adınıza atlatmışsınız. MEVLAM yardım etmiş sabrınızı sınamış ne mutlu hiçbirzaman isyanda bulunmamışsınız.

ALLAH razı olsun değerli din kardeşlerim..

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,

Yeni yaşınız hayırlı olsun, sağlıklı,sıhatli ve sevdiklerinizle bir ömür boyu mutlu olursunuz inşaAllah...

ozlemsu

Kayıtlı Kullanıcı
ufkumun-gunesi hayırlı bi ömür geçirmen dileğyle

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

benimde doğum günüm

Aynen kardeşim...
sizin de...Sağlık, huzur ve mutluluk dolu daha nice hayırlı ve güzel yıllarınız olmasını Cenab-ı Hakk'dan dilerim...

YUSUF38

Kayıtlı Kullanıcı
Nice yaşlar olsun allah sevdiklerinle nice nice yaşlar doldurmayı görmeyi nasip etsin

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Yeni yaşınız hayırlı olsun.

Bütün sıkıntıları geride bırakıp, ebedi güzelliklere kavuşmanız dileğiyle...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim.yeni yaşınız mübarek ola.dua ile kalın

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni ya$iniz hayirli olsun, daha nice hayirli, bereketli yillara in$aALLAH...amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt