Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu yazıyı okumadan geçmeyin filistin için bunu yapmalıyız (1 Kullanıcı)

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
2710aug7.jpg
[/URL]
2710aug7.jpg

Kefenin altındaki Filistinli bir kız çocuğu.Ölmeden önce çok güzeldi sanırım.Ama senin yaptığın gibi LOREAL kullanmadığına eminim.

BUNUN SORUMLUSU SİZSİNİZ..! HALA İSRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONUN NE SUÇU VARDI?

SEN LIKIR LIKIR COCA COLA İÇERKEN İSRAİL TIKIR TIKIR ÇOCUKLARI KATLEDİYOR? BELKİ 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN!

ALDIĞIN HER MARLBORO DA İSRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERİYORSUN ONUNLA NE Mİ OLUYOR?? ŞU RESME DİKKATLİ BAKARSAN GÖRÜRSÜN....!

İşte İSRAİL ASKERLERİNİN VAHŞİ EĞLENCESİ!!!!
fil2uz7.jpg
[/URL][/IMG]

'(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof. Dr. Vehbi ZUHAYLİ

'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onların birbirlerinin dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRKAÇI

fil3lj4.png
[/URL][/IMG]

TÜRKİYE'nin artık ABD ve İSRAİL'e ve de bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!?

TÜRKİYE'nin artık MÜSLÜMAN TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun?

PKK'ya destek veren ABD, İSRAİL ve AVRUPA ÜLKELERİNE bir ders vermek mi istiyorsun!?

AFRİKA'daki aç insanlara destek olmak mı istiyosun!?

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun?

KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIĞIN MÜDDETÇE DE BU ADAMLAR SENİ APTAL YERİNE KOYMAYA DEVAM EDECEK VE KATLİAMLAR SÜRECEK...
fil4gv0.jpg

PEPSİ içerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum?

fil5ng1.jpg

Ey Müslümanlar siz Amerikan ve Yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir.

UNUTMAYALIM Kİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERİR....
SADECE EĞLENMEK İÇİN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?????

BU ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETÇE ZULÜM DEVAM EDECEK VE SENİN BUNU KINAMAYA HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! SAVAŞA HAYIR DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! YETER ARTIK SUÇSUZ İNSANLAR ÖLÜYE DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!! ELİNDE COLA BARDAĞIYLA HABERLERİ İZLERKEN GÖRDÜKLERİNE 'BRAVO BANA..COCA COLA İÇTİM, PEPSI İÇTİM, ARIEL KULLANDIM, SABAH NESCAFEMİ İÇTİM, CARREFOUR'DAN ALISVERİŞ YAPTIM, MAGGI ÜRÜNLERİNİ SOFRAMDAN EKSİK ETMEDİM..........VS VS..VE NETİCEDE BUNLARIN OLMASINI SAĞLADIM...YAŞASIN İSRAİL...YAŞASIN ABD...YAŞASIN AVRUPA ÜLKELERİ..YAŞASIN RUS ÜRÜNLERİ......YAŞASIN EMPERYALİZM.....KAHROLSUN FİLİSTİN...KAHROLSUN LÜBNAN.....MASUM İNSANLARA ÖLÜM....' DEMEK TEK HAKKIN OLACAK....ÇÜNKÜ BUNLARIN SEBEBİ BU ÜRÜNLERE PARA ÖDEDİĞİN MÜDDETÇE SENSİN!!!!

fil6ml3.jpg

Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin. Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor. Ama sen çocuğuna yabancı marka oyuncak almaya devam et. TOYSRUS mağazalarından veya K MART tan olabilir mesela. Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİL'e yolluyo?'... Vergi vermesi kafi değil mi?

BUNU YAPAN TAŞERON PKK, İSRAİL VE ABD MALLARINI ALARAK ONLARA YARDIM YAP, ONLARDA TAŞERON PKK'YA YARDIM EDİP BEBEKLER ÇOCUKLAR ÖLSÜN NE KADAR BASİT DEĞİL Mİ SENİN İÇİN??????????? SENDE ELİNDE COCA COLA'YLA OLAN BİTENİ İZLE EY BASİT, SORUMSUZ VE ŞUURSUZ İNSAN!!!!!!!!!!!!!!!
fil7fy8.jpg

ORADA YATAN SENİN ABLAN OLSAYDI?

EY MÜSLÜMAN...!
DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HAA......!

Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.

Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...

fil8wp4.jpg

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
VE COCA COLA'NIN DEĞİŞİK YAHUDİ BÖLGELERINDEKI REKLAMI: Üstteki yazının tercümesi:

(We're moving to a new location!!!= Artık yeni yerimize taşınıyoruz!!!)

Aklımızı başımıza toplayalım... Ümitsizlik etmeyelim... Umutsuzluk etmeyelim... Bizler inanan ve inançlı Müslümanlarız... çalıştıkça Allah verecek... Bizler çalışmıyoruz, gayri müslim çalışıyorda Allah ona veriyor... Uyanalım... Uyandıralım... Uyuma vakti değil...

cocacola1nc2.gif

'Bİ BENLE NE OLUR DEMEMELİ' Boykota'a katılıp kardeşlerinin yanında olmalı..İsrail'e inat... Amerika'ya inat... AB'ye inat...

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) ne buyuruyor: 'MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN DERDİYLE DERTLENMEYEN MÜSLÜMANLARDAN DEĞİLDİR..'

fil9ej7.jpg

Bu adamın yerine babanı koy. Yerde sürünürken üstü kirlenmiştir heralde ama ziyanı yok sen elbiseni
ARİEL'le yıkıyosun ondan sana ne...????????????

fil10md3.jpg

DANONE DANETTE DANİNO gerçekten taze sütlü tatlı mı? Belki yaşama şansı verilseydi bu çocukta yeme şansı bulurdu ama UNUTMA senin geride bıraktıgın her boş DANONE kutusu yüzünden bu çocuğa yaşam şansı tanınmadı........???????
kefentp0.jpg

Allah için onlara buğzetmek gerek, onlara karşı olmak, onlara muhalefet etmek gerek...

Haydi diyorum gelin el ele verelim, kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelim...Bugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok..

VAR MISINIZ BOYKOT ETMEYE...
BELKİ BİR MASUMUN CANINI KURTARIRSIN

sevket süreyya

Kayıtlı Kullanıcı
Haydi diyorum gelin el ele verelim, kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelim...Bugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok...

selam ve dua ile.....

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Haydi diyorum gelin el ele verelim, kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelim...Bugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok...

selam ve dua ile.....

evet kardeşim haklısın Allah c.c. arazı olsun selam ve dua kalın

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim
Allah razı olsun,inş. RABBİM bizlere fiili duaları da nasibetsin. Canım,bildiğimiz tüm maddelerdeki ürünleri paylaşalım ve lütfen almayalım.
Kardeşim RABBİM binlerce kez razı olsun ,hakkını helal et.
Selam ve dua ile

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim
Allah razı olsun,inş. RABBİM bizlere fiili duaları da nasibetsin. Canım,bildiğimiz tüm maddelerdeki ürünleri paylaşalım ve lütfen almayalım.
Kardeşim RABBİM binlerce kez razı olsun ,hakkını helal et.
Selam ve dua ile

helal olsun Alllah .c.c. sizdende razı olsun be bu ürünleri almıyorum almamaya calışıyorum. umarım bir faydası olmuştur. bunu herkez yapmalı bence selam dua ile kalın

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun, paylaşımınız için.

Ciğerim yanıyo o yavrular için...

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun, paylaşımınız için.

Ciğerim yanıyo o yavrular için...

ALLAH SİZDENDE RAZI OLSUN sELAM VE DUA İLE KALIN VE LÜTFEN ARKADAŞLAR BU BOYKOTA HERKEZ KATILSIN HEPİNİZİ TÜRK MALI ALMAYA DAVET EDİYORUM BİZE BİZDEN DOST YOK BU DÜNYADA.............

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
ya ne olur korkmayın kim ne laf söylerse söylesin herkesi uyarın insanlar gözlerimizin önünde marketlerden hala pervasızca bu malları almaya devam ediyorlar
Allah razı olsun kardeşim çok güzel bir şekilde anlatmışsın ama ne yazıkki insanlar filistini unutmaya başladılar unutturmamamız gerekiyor etrafımızdaki her yakınımıza ısrarla bu ürünleri almamaları için tekrar tekrar hatırlatmalar yapmamız gerekiyor
Allaha emanet olun

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
ya ne olur korkmayın kim ne laf söylerse söylesin herkesi uyarın insanlar gözlerimizin önünde marketlerden hala pervasızca bu malları almaya devam ediyorlar
Allah razı olsun kardeşim çok güzel bir şekilde anlatmışsın ama ne yazıkki insanlar filistini unutmaya başladılar unutturmamamız gerekiyor etrafımızdaki her yakınımıza ısrarla bu ürünleri almamaları için tekrar tekrar hatırlatmalar yapmamız gerekiyor
Allaha emanet olun

selamun aleyküm hayırlı sabahlar
Ben bu konuyu acarken baya bir yoruldum. resimleri ve yazıları yüklemek cok zamanımı aldı.
AMA BAKIYORUMDA İNSANLAR BU GERÇEĞİ OKUMAKTAN BİLE ACİZ HERŞEYİ OKURUZ BAKARIZ BİR FİLM İÇİN SAATLERCE EKRANDA KALIRIZ AMA böyle önemli konularda aman ne olcak sanki deriz ve köşemize cekiliriz dediğiniz cok doğru evet herkeze bunu ulaştırmalıyız unutturmamalıyız. damlaya damlaya göl olur derlerya bu ürünleri biz almasak onların hali ne olur. en azından davamıza karşı onlara bir kurşunda biz atmış sayılmazmıyız............
selam ve dua ile kalın

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı sabahlar
Ben bu konuyu acarken baya bir yoruldum. resimleri ve yazıları yüklemek cok zamanımı aldı.
AMA BAKIYORUMDA İNSANLAR BU GERÇEĞİ OKUMAKTAN BİLE ACİZ HERŞEYİ OKURUZ BAKARIZ BİR FİLM İÇİN SAATLERCE EKRANDA KALIRIZ AMA böyle önemli konularda aman ne olcak sanki deriz ve köşemize cekiliriz dediğiniz cok doğru evet herkeze bunu ulaştırmalıyız unutturmamalıyız. damlaya damlaya göl olur derlerya bu ürünleri biz almasak onların hali ne olur. en azından davamıza karşı onlara bir kurşunda biz atmış sayılmazmıyız............
selam ve dua ile kalın

aleyküm selam düşünsenize şu anda tv de izlenen herhangi bir dizi için; ne bu dünya nede ahiretimize faydası olmayacak bir dizi için tv başında tam iki saat geçiriliyor işin kötüsü aradaki reklamlarda yığınlarca israil ve abd ürünü aynı şekilde hala gösteriliyor e tabi nasıl olsa artık gazzede gösterilmiyor ana haber bültenlerinde artık savaşda bitti
nescafeden başka kahve içemem berbat coca coladan başka marka içemem asitsiz ama bu düşünceyle devam edipde cehennemdede zıkkım içmeyelim inşallah
unutmayalım unutturmayalım dediğiniz gibi damlaya damlaya göl olur biz almasak etrafımızda birkaç kişinin almasına mani olsak ne mutlu bize
Allaha emanet olun

55Bozkurt55

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun inşallah sadece müslüman mallarını kullanmaya özen gösteririz.Ama malesef kullandığımız internetten bile kafirlere para gidiyor.Keşke yabancılara hiç birşey satmasak herşeyimizi kendimiz üretsek..

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim razı olsun bu bilgilendirme için ALLAH israilin şerrlerini kendilerine çevirsin inş

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam düşünsenize şu anda tv de izlenen herhangi bir dizi için; ne bu dünya nede ahiretimize faydası olmayacak bir dizi için tv başında tam iki saat geçiriliyor işin kötüsü aradaki reklamlarda yığınlarca israil ve abd ürünü aynı şekilde hala gösteriliyor e tabi nasıl olsa artık gazzede gösterilmiyor ana haber bültenlerinde artık savaşda bitti
nescafeden başka kahve içemem berbat coca coladan başka marka içemem asitsiz ama bu düşünceyle devam edipde cehennemdede zıkkım içmeyelim inşallah
unutmayalım unutturmayalım dediğiniz gibi damlaya damlaya göl olur biz almasak etrafımızda birkaç kişinin almasına mani olsak ne mutlu bize
Allaha emanet olun

Allah razı olsun inşallah sadece müslüman mallarını kullanmaya özen gösteririz.Ama malesef kullandığımız internetten bile kafirlere para gidiyor.Keşke yabancılara hiç birşey satmasak herşeyimizi kendimiz üretsek..

Rabbim razı olsun bu bilgilendirme için ALLAH israilin şerrlerini kendilerine çevirsin inş

Allah c.c. hepinizden razıolsun kardeşlerim ilginizden dolayı..
biz sadece söylüyoruz doğruyu anlatmaya calışıyoruz umarım birileri uyanır bir faydamnız olur işallah
selam ve dua ile kalın

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. paylaşımınız için ALLAH razı olsun kardeşim.ama neyazıkki müslümanların üzerine sanki ölü toprağı serpilmiş kıpırdamıyoruz bile...
bi bananecilik bi enecilik kuşatmış heryanımızı nefsimizi yere çalamıyoruz.benim yapmam neyi değiştirir,onlar çok güçlü başa çıkamayız gibi ipe sapa gelmez bahaneler içinde bocalayıp duruyoruz.herşeyin sahibinin ALLAH olduğunu unutuyoruz.O DİLEMEZSE YAPRAK BİLE KIPIRDAMAZ.korkmayalım azmedelim belki tek başımıza birşey ifade etmeyebiliriz ama MİLYONLARI BİRLER OLUŞTURUR UNUTMAYALIM..................
SELAM VE DUA İLE...

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun..ne anlamı bir konu böyle.. İnşallah dikkate alacagız.

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Paylaşımınız için allah razı olsun kardeşim.ama neyazıkki müslümanların üzerine sanki ölü toprağı serpilmiş kıpırdamıyoruz bile...
Bi bananecilik bi enecilik kuşatmış heryanımızı nefsimizi yere çalamıyoruz.benim yapmam neyi değiştirir,onlar çok güçlü başa çıkamayız gibi ipe sapa gelmez bahaneler içinde bocalayıp duruyoruz.herşeyin sahibinin allah olduğunu unutuyoruz.o dilemezse yaprak bile kıpırdamaz.korkmayalım azmedelim belki tek başımıza birşey ifade etmeyebiliriz ama milyonları birler oluşturur unutmayalım..................
Selam ve dua ile...

allah razı olsun ..........

allah razı olsun..ne anlamı bir konu böyle.. Inşallah dikkate alacagız.

allah c.c. Sizlerdende razı olsun kardeşlerim. Umarım artık bizde bir müslüman olarak üzerimize düşeni yapmaya calışırız selam ve dua ile kalın ....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt