Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu tuzaklara düşmeyin BOYKOTA DEVAM (2 Kullanıcı)

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı

İçinde alkol bulunduğu amerikalı ve Müslüman bilim adamlarınca ispatlanan, kâr’ını israil donanmasına aktaran, Kubbetül Sahraya hakaret eden reklam yapan coco cola (ALLAH düzenini batırsın) Müslümanların gayreti ve Rabbimizin yardımı ile Türkiye pazarında boykot karşısında sıkıntıya düştü hamd olsun ve son 10 gündür kendi yandaş firmalarına ürünlerini kampanyalı sattırarak stoklarındaki sıkıntıyı gidermeye çalışıyor.

Dikkat edelim bedava da olsa alkollü içecektir içilmez tenezzül etmeyelim ve bu konuda gevşeklik göstermeyelim daha da gayret gösterelim bu haberi ALLAH için bildiğiniz her müslümana bildirin. Kampanya yapan bazı firmalar
“koçbank word kart” “metro” ve “carefoor groos” marketleri…..

Çocuklarımızın zihinsel gelişimini engelleyen dedelerinin Müslüman katliamları destekçisi, Osmanlıya yaptığı pisliği sürdüren Türkiye’ye karşı ermeni sokırımı çığırtkanlığını yapan Yahudi asıllı fransa firması Donone’de (ALLAH düzenini batırsın) boykot karşısında sıkıntıya düştü son zamanlarda ürünlerinde fiyat kampanyası ve özendirici reklamlarını arttırarak sıkıntıya aşmaya çalışıyor dikkat edelim ucuzda olsa bu malları almayalım.

“ İşte siz öyle kimselersiniz ki, onları seversiniz, halbuki onlar sizi sevmezler, siz kitap(lar)ın hepsine inanırsınız, onlarsa sizinle buluştukları zaman “inandık” derler. Başbaşa kaldıkları zaman da kinlerinden dolayı parmaklarının uçlarını ısırırlar. De ki: “kininizle geberin!”. Şüphesiz ki ALLAH göğüslerin (gönüllerin) özünü bilir.”

“Rabbimiz her ne yaparsak karşılığını verecek tir.”

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
son zamanlarda sıkıntıya düşmelerine çok sevindim
inşallah bu sıkıntıdan kurtulmazlar...
"sadece benim boylot etmemle ne çıkar ki" demeyelim arkadaşlar
inşallah bu boylota devaam, elimizden gelenin en fazlasını yapalım...

allah razı olsun hasgül...

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim inan bende çok sevindim.şükürler olsun boykota devam ediyorum.çünkü o ürünleri yemeyince veya içmeyince bişey kaybetmiyorum aksine kazanıyorum:)

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
son zamanlarda sıkıntıya düşmelerine çok sevindim
inşallah bu sıkıntıdan kurtulmazlar...
[I]"sadece benim boylot etmemle ne çıkar ki" demeyelim arkadaşlar[/I]
inşallah bu boylota devaam, elimizden gelenin en fazlasını yapalım...

allah razı olsun hasgül...

Deniz Yıldızı kardeşim çok güzel demiş.
Sadece benim boykot etmemle ne çıkar? demeyin.
Boykota devam edin.
Damlaya damlaya göl olacak.

Allah cc. göğsünde Allah cc aşkı, peygamber s.a.v. aşkı taşıyan tüm kardeşlerimden razı olsun inşallah.
Selametle..

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim....
bende sevindim ya. son zamanlarda sıkıntıdan olduklarına...
iyi olmuş ya inşallah devamıda gelir...
baykota devam. içmeyelim, içirmeyelim inşallah...
kullananları uyarayım...
zaten insan colanın zararlarını düşünerekde içmemeye dikkat edebilirki...
ben üniversitede iken çok içiyorduk biz colayı. ama şimdi bana tatsız, tutsuz gibi geliyor. tek tadı asit. oda zaten midemizi maf ediyor ya...
selam ve dua ile..

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim....
bende sevindim ya. son zamanlarda sıkıntıdan olduklarına...
iyi olmuş ya inşallah devamıda gelir...
baykota devam. içmeyelim, içirmeyelim inşallah...
kullananları uyarayım...
zaten insan colanın zararlarını düşünerekde içmemeye dikkat edebilirki...
ben üniversitede iken çok içiyorduk biz colayı. ama şimdi bana tatsız, tutsuz gibi geliyor. tek tadı asit. oda zaten midemizi maf ediyor ya...
selam ve dua ile..

Ve aleyküm selam canım,
Evet, Türk pazarında sıkıntıda olmaları son derece sevindirici.
Boykotta ne kadar başarılı olduğumuzu gösterir ki bu azimle ve ısrarla devam etmemiz gerektiğini gösterir.

İçmeyelim, içirmeyelim. Yemeyelim, yedirmeyelim.
Bilmeyenlere söyleyip, bilinçlendirelim.
Boykota devam.

EL-Mina

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm hasgül kardeşimteşşekürler uyarın için biz müslümalar uyanık olmazsak bu ehli küfür hem bizi sömürüp hemde müslüman kardeşlerimizin kanını akıtmaya devam edecekler rabbim düzenlerini kendi başlarına yıksın inşALLAH....
boykota devam

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm hasgül kardeşimteşşekürler uyarın için biz müslümalar uyanık olmazsak bu ehli küfür hem bizi sömürüp hemde müslüman kardeşlerimizin kanını akıtmaya devam edecekler rabbim düzenlerini kendi başlarına yıksın inşALLAH....boykota devam

Ve aleyküm selam güzel kardeşim,
Duanıza yürekten amin, amin amin.
Rabbim düzenlerini yıkacaktır şüphesiz.
Selametle..

mustafa_34

Kayıtlı Kullanıcı
vallahi bayadır doğru dürüst kola içmiyorum bunlar ben içmiyorum diye batıcak heralde :))) genel içiciydim ben baktım bünyeme zarar hemde bi dünya şey söyleniyor yavaştan yavaştan çektim kendimi....ama yalnız bişey dikkatimi çekti STV neden reklamını yapar anlamadım sizde bi bilgisi olan var mı ???? içmeyin diyolar ama Kanalda reklam yapıyolar ???

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
benim anlamadiğim sayilan ürünler ve yerlerde türk mallari ve helal olan yiyecek ve içecekler var mesela danone fabrikasi benim bildiğim türkiye de var..... Acaba ürüne değilde kuruluş yerinimi boykot ediyorsunuz....??????

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
benim anlamadiğim sayilan ürünler ve yerlerde türk mallari ve helal olan yiyecek ve içecekler var mesela danone fabrikasi benim bildiğim türkiye de var..... Acaba ürüne değilde kuruluş yerinimi boykot ediyorsunuz....??????

SEYİRCİ KALAN YOK!!! (Ne acı ki hepimiz zulme destek olduk.)
“Zülme seyirci kalmak, zalime doğruda destek anlamını taşır.”
Dünya halkları, ya zalimin yanında ya da karşısında olabilirler. Seyirci kalan yoktur!!!
Dünya halklarının, Filistin ve Irak’taki katliamlara seyirci kaldığı söyleniyor. Tıpkı geçmişte, Afganistan, Bosna, Keşmir ve Cezayir’de olduğu gibi…

bu görüntünün karşısında hangi bahane bizi masum yapar!!!
Yoksa dünya halkları, ellerinden bir şey gelmediğini düşünerek, gerçekten seyirci kaldığını mı düşünüyor?
Ne komik!...
Oysa; zulüm ateşini yangına çeviren bizdik. Zalimin eline en güçlü silahları yine biz verdik.
Biz, çocukların acımasızca öldürülmesine, sıcak yuvaların yıkılmasına, annelerin gökleri parçalayan feryatlarına seyirci kalmadık. Aksine zalimlere bunları yapması için her gün destek olduk.
Dünya artık yangın yeri…
Koltuklarımıza kurulup, televizyonlarımızdan her gün insanların katledilmesini izlemek ve garip bir hüzne kapılarak “elimizden bir şey gelmiyor” yalanın arkasına sığınmak, bir sahtekarlık ve onursuzluktur!!!
Dik durmalı, İsrail, ABD, İngiltere ve işbirlikçilerini protesto etmeli, mali kaynaklarını desteklemekten vazgeçmeliyiz!
Boykota destek olmadığımız her gün dünyaya bir katilin gözleriyle baktığımızı düşünmeli; sevdiklerimize her dokunduğumuzda, ellerimizin mazlumların kanlarına bulaşmış olduğunu asla unutmamalıyız.

Basit Hesap!
Günde 1 paket Amerikan sigarası (Philip Morris) tüketen bir kimse her ay 4.5 YTL x 30 = 135 YTL x 12= her yıl 1.620 YTL Amerikan şirketlerine kazandırmakta.

Peki hayatımızda kaç kez ve ne kadar Amerikan ve İsrail saldırısına uğramış bir ülke halkına yardım ettik?

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
Allah beter etsin inş..
Boykota devam....

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com

BULUŞTURUR RABBİM BİRGÜN İNŞAALLAH HESAPTA...
Boykota devam..
KÜFRE KARŞI..
ZULME KARŞI..
ALLAHCC İÇİN..
PEYGAMBER AŞKINA..
İNSAN OLMA ONURU İÇİN..
İYİ İÇİN..
DOĞRU İÇİN...
GÜZEL İÇİN..
BÜTÜN MÜSLÜMANLAR BİR ADIM İLERİ..
Allahcc yar ve yardımcın olsun gönüldaş...
Rabbimize emanet olasın inşaALLAH...
O EN GÜZEL VEKİLDİR..
BESMELE..SELAM..DUA..

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim emeğine sağlık güzel bir konuya değinmişsin Rabbim razı olsun.
Kardeşim ben Ankara'da küçük bir bakkalım var elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum ama benim şikayetim caminin en ön safında namaz kılan insanlardandır. Çünkü bu insanlar ben den coco cola istiyor, ariel matik, istiyor danone istiyor hages çocuk bezi istiyor bunları çoğalta bilirim ama bende alternatif olarak yerine cola turka, bingo matik , sütaşın büyükmiks , ve can bebeyi getirdim yinede onlara yaranamadım. bundan dolayı daha dikkatli ve daha fazla secici olmamız gerekiyor. Büyük alış veriş yerlerinden alış veriş yaparken bu tür mal alan kardeşlerimizi uyaralım.Selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt