Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU RESME İYİ BAKIM VE (1 Kullanıcı)

gecem

Kayıtlı Kullanıcı
BENDE ÖYLE DÜŞÜNDÜM ASLINDA ABLACIM. AMA BURDA KİMSE YABANCI DEĞİL. ANCAK BİRŞEYLER PAYLAŞIRLARSA KARDEŞLERİMZİDEN HABERDAR OLABİLİRİZ. BENİM İSTEDİĞİM AÇILAN FORUMLARIN OKUNDUĞUNU ANLAYABİLMEK.ÇÜNKÜ GERÇEKTEN ÇOK YARARLI BİLGİLER PAYLAŞILIYOR. İNŞALLAH KARDEŞLERİMİZ FORUMLARI OKUDUKLARINA DAİR YORUMLARINI BİZLERLE PAYLAŞIRLAR. RABBİMİZİE EMANET OL ABLACIM.

ben de öyle düşündüm kardeşim ama mahsun kul kardeşimizin de dediği gibi bizim kapımız herkese açık.ben de yeni üye sayılırım ama ben de elimden geldiği kadar siteye girmeye çalışıyorum.
ama bağzı kardeşlerimiz diyorki ben siteye girmek istiyorum ama ara sıra unutuyorum diyorlar.ben de ara sıra unutuyorum.ama paylaşımlarımızın içinde sizin de bir mesajınız olsun...
selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt