Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu Resimlerdeki Hakikati Arıyoruz (1 Kullanıcı)

resimlerinsirri

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleyküm Ve Rahmetullah

Bazı mevcut olan olumsuzluklar dikkatimi çekmiş,görüntüsü bir iş adamı ama bu kişi hakkında duyduğum ve gördüğüm hiç te normal olmayan hadiseler sonucunda,bir yeri gözlem altında tutuyordum.Ondan sonra bazı, dünyanın dengesini bozan gerçeklere ulaştım.Bunların boyunu aşmış ve birçok olumsuzlukların zuhur edeceğinin farkına varınca, oradan bazı kayıtlardan bir tanesini elime geçirebildim.Ve orada çok korkunç bir gerçekle karşılaştım.Bütün Alimlerin korktuğu Peygamber Efendimizin(s.a.v) bile gözümün bebeği değipte duasını okuyamadığı ve bu asra kefaret olarak bağışladığını öğrendim.Bir ağaç ağzını nasıl açıpta insanı yutabilir.Fotoğrafta solda görünen o çocuk, ve kafasındaki üçgenin kayanın üzerindeki azap gören,dehşetli azap içerisinde olan birisinden türeyeceğini gösteriyor.Bir insanın alnında işlenmiş bir ayyıldız nasıl olabilir.Dünyaya ana rahminden gelişimizi ve ahiret alemini gösterip ve kayanın üzerinde net bir şekilde azap içerisinde olduğumuzu gösteren ve daha da anlatamadığım görüntünün mevcut olduğu iki fotoğrafta da net olarak görünen bu kayıtları bütün müslümanların haberdar olması ve dua edebilmesi için gerekli gördüm.Hakikatte bunların boyunu aşmış ve bunların kim olduğunu bende bilmiyorum.

15x30em7.jpg

NOT: Bu resimlerdeki gizli hakikatları çözebilecek,kalp gözü açık kişiler mutlaka olacaktır.Onlardan bu mesajın altına yorum beklemekteyiz.

gardaş

Kayıtlı Kullanıcı
kızı babasıyla oglu annesiyle zina eden birinin neslinden bu çocugun gelecegini alimler açıklamıştı şayet bu olumsuzluklar oluyorsa bu çocukta dünyaya gelecek demektir söylenildigi gibi engelleyecek tek birşey var DUA.DUA EDİLDİGİ taktirde azap sadece o insanları bulacaktır.ELAZIG dan ERGÜN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt