Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu resim tesadüf olamaz (3 Kullanıcı)

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bi resim çok iyi yakalanmış ahmet abi
bugün kazandık 1-0 trabzonsporsa her zamanki gibi yenildi
allaha emanet olun

.: ABDURRAHMAN ÖNÜL / Kerbelada :.

Selamunaleykum ekrem seninlede görüşemiyoruz çünkü ben siteye girmekte cok zorlanıyorum dün hiç giremedim zaten neyse kazanmak bizim işimiz kaybetmekte sizin işiniz :K bak yol yakınken sen kayserisporlu ol benden sana abi tavsiyesi :K :K hayırlı aksamlar bu arma senin için /COLOR]

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum ekrem seninlede görüşemiyoruz çünkü ben siteye girmekte cok zorlanıyorum dün hiç giremedim zaten neyse kazanmak bizim işimiz kaybetmekte sizin işiniz :K bak yol yakınken sen kayserisporlu ol benden sana abi tavsiyesi :K :K hayırlı aksamlar bu arma senin için /COLOR]

yarına kadar düşüneyim
bende siteye bazen giremiyom sorun var sanırım asında trabzonspor daha iyi çünkü bi yeniliyo bi berabere kalıyo arasırada kazanıyor ama kayseri hep kazanıyor o yüzden trabzonspor allaha emanet olun

.: ABDURRAHMAN ÖNÜL / Abdul Kadir Geylani :.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ahmed.
çok manidar bir fotograf.ellerine saglık.RABBİME emanet ol.selametle.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ahmet kardeşim...
gerçekten çok güzel bir resim dediğniz gibi tesadüf olamaz...acaba resim üzerinde oynanmış olabilir mi?selametle....:H

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ahmet kardeşim...
gerçekten çok güzel bir resim dediğniz gibi tesadüf olamaz...acaba resim üzerinde oynanmış olabilir mi?selametle....:H

VEaleykumselam hocam zannetmiyorum ama insanoglu belli olmaz hersey beklenir birşey diyemeyeceğim biz Allahın bi hikmeti diye bakalım hayırlı aksamlar a.e.olunuz

D-e-R-y-A

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel gerçekten de Allah razı olsun

alkımsu

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok güzel bir resim oynanmış olsa bile Allah'ı hatırlattığı için çok güzel Allah razı olsun selamlar

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim ilk resimi görünce çok beyendim gerçekten olur mu detirtiyor çok güzel emeğine saglık ama firavunun her nerde görsem bakamıyorum rabbim razı olsun güzel bir paylaşım
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm Kardeşim..

Rabbim Razi Olsun ..

çok Güzel Bir Paylaşim..

Hayirli Geceler..

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim ilk resimi görünce çok beyendim gerçekten olur mu detirtiyor çok güzel emeğine saglık ama firavunun her nerde görsem bakamıyorum rabbim razı olsun güzel bir paylaşım
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Vealeykumselam muhterem din kardeşim tşkk ederim hayırlı geceler a.e.olunuz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt