Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu nasıl bir rüya bir türlü rüya tabirlerinde bulamadım bi bakarmısınız (1 Kullanıcı)

veresiye

Kayıtlı Kullanıcı
Bu konuda yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Yattım ve uykuya dalalı 1 saat içerisinde bi rüya gördüm.rüyamda sabah kalktım her zamanki gibi yoluma gidiyordum bana gitme ileride sel ve çamur var dedi insanlar ben devam ettim. çamurlardan geçtim .merdiven iniyordum belki 8-9 kat sürekli ama basamaklardan değil hemen yanındaki yük rampalarından.
Sonra merdivenler bitti .kapalı bir kapı çocuklar var okul gibi bi binada old farkettim koşmaya başladık garip insanlar vardı sağda solda bi elimde bir kelle koşuyordum bir yanda bu garip yaratıklar insanları katlediyordu sonra koştum arkma bakmadan bahçe demirlerinde iki yaratık kapı açıktı biri kapatmya çalıştı biri bana doğru yöneldi kopuk başı ona fırlattım kaçtım ve şöyle bir sesle uyandım medyeni ne zannediyorsun sen, korkuyla kalktım internetten medyeni sorguladığımdamedyen kavmini okudum ve size yazdım. Bundan bir hafta öncede bir patlama gördüm ve insanlar öldü . şu anda uyuyamıyorum .gözümü kapattığım anda medyen gözümün önüne geliyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamun aleykum kardeşim ..

hayır olsun inşaALLAH rabbim hayırlara çıkarsın ..

bu şekilde kafanız dahada çok karışır ....

rüyaları uluorta yerlerde anlatmak iyi degildir kardeşim ..
siz ilmine , bilgisine ve iyi niyetinden emin oldugunuz bir kişiye anlatın rüyanızı ...

abdestli olarak yatın bizim tavsiye edebilecegimiz bunlardan ibaret kardeşim ...
ALLAH 'a emanet olun

veresiye

Kayıtlı Kullanıcı
cevap ve yayınlama uyarısı için teşekkür ederim selametle ....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt