Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU NAMAZI TANIYOR MUSUNUZ..??? (1 Kullanıcı)

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
_
S.A

BU NAMAZI TANIYOR MUSUNUZ...??

"]
namaz0ax8jd4lfid5.jpg
[/quote]

S

SELEHA

RE: BU NAMAZI TANIYOR MUSUNUZ..???

S.A.ARKADAŞIM OKURKENYANİ GÜLMEMEK İÇİN ZOR TUTTUM KENDİMİ ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞIMIN İÇİN HERZAMAN ALLAH ŞEYTANIN ŞERİNDE VE FESATLARDAN KORUSUN ONLARI ELLİMİZDEN GELİNCEYE KADAR AKLIMIZA GETİRMEMEYE ÇALIŞIYOZ ZATEN GETİRİRSEK OLAN NAMAZIMIZA OLUYUR VE ŞEYTAN KAZANIYOR İNŞALLAHTA O ŞEYTANIN YÜZÜ HİÇ GÜLMEYECEK BİZLERDEN OZAK KALACAKB)B)B)B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.VALLA BİR ŞEY YAZMAMIYORUM İNSAN KENDİYLE YÜZLEŞİYOR.BİZLER RABBİMİZİN KARŞISINDA NE YAPICAZ.RABBİM AFFETSİN.

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN.VALLA BİR ŞEY YAZMAMIYORUM İNSAN KENDİYLE YÜZLEŞİYOR.BİZLER RABBİMİZİN KARŞISINDA NE YAPICAZ.RABBİM AFFETSİN.

AYNEN FATMACIM GELMİYOMU AKLIMIZA NAMAZDA BİŞEYLER GELİYOR YA BUNU İNKAR EDEMEYİZ RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH VE NAMAZLARIMIZI EKSİKSİZ KILMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

s.a. kardeş,
evet tanıyorum, benim senin onun hepimizin namazı. Zaten bizim namazlarımız böyle olmasa biz böyle paramparçamı olurduk. Katil israil elini kolunu sallayarak hergün onlarca kardeşimizi şehid edebilirmiydi. Bu gün papa'zzzzzzzzz efendi bizim memleketimizde böyle küstahça sözlermi söyleyebilirdi, .....
vesselam bu namaz bizim namazımız, onu illa birisine yakıştıracaksak, o benim .
Bunu bana hatırlattığın için allah c.c. senden razı olsun.
k.s.e.o.

kul19

Kayıtlı Kullanıcı

Namazı Allah Dostları ne güzel kılıyorlar,Onların öyle bir kıyam.rüku ve secdeleri varki kendimden utanıyorum..
Cenabı Hak bize Hoşnut Olacağı Biçimde Taat ve İbadet etmeyi Nasip Etsin İnşaallah..

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.
EVEVT NE YAZIK Kİ BU NAMAZ BANA
TANIDIK GELİYOR İNSAN FARKINDA BİLE OLMADAN GEREKLİ GEREKSİZ DÜŞÜNCELERE DALIYOR VE EN ÇOK DÜŞÜNÜLMESİ GEREKENİN KARŞISINDA YA RABBİ BİZLER ACİZİZ SEN BAĞIŞLAYICISIN BİZLERİ AFFEYLE
Y RABBİ! AMİNNNNNNNNNN:(

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
s.a. kardeş,
evet tanıyorum, benim senin onun hepimizin namazı. Zaten bizim namazlarımız böyle olmasa biz böyle paramparçamı olurduk. Katil israil elini kolunu sallayarak hergün onlarca kardeşimizi şehid edebilirmiydi. Bu gün papa'zzzzzzzzz efendi bizim memleketimizde böyle küstahça sözlermi söyleyebilirdi, .....
vesselam bu namaz bizim namazımız, onu illa birisine yakıştıracaksak, o benim .
Bunu bana hatırlattığın için allah c.c. senden razı olsun.
k.s.e.o.

ABİM YÜREGİNİ GÖRMÜŞ KADAR OLDUM YORUMUNU OKURKEN. AYNEN KATILIYORUM ABİME.

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

Hiç yabancı gelmiyor, aynı şeyler düşünülmese bile insanın aklına bir şey takılıyor ... namazdan sonra şunu yapayım, şuraya gideyim ...
Allah razı olsun ....

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.
EVEVT NE YAZIK Kİ BU NAMAZ BANA
TANIDIK GELİYOR İNSAN FARKINDA BİLE OLMADAN GEREKLİ GEREKSİZ DÜŞÜNCELERE DALIYOR VE EN ÇOK DÜŞÜNÜLMESİ GEREKENİN KARŞISINDA YA RABBİ BİZLER ACİZİZ SEN BAĞIŞLAYICISIN BİZLERİ AFFEYLE
Y RABBİ! AMİNNNNNNNNNN:(

NE YAZIKKİ MALESEF AYNEN YAZDIĞIN GİBİ OLUYOR DÜŞMÜŞÜZ DÜNYA MEŞAKKATİNE GİDİYORUZ

vuslat_gülüm

Kayıtlı Kullanıcı
bu konuyla ilgili bir yazıda ben yazıyım..Peygamber efendimiz (s.av) bir adama demiş ki; hiç bir şey düşünmeden namaz kılarsan sana hırkamı vericem..Adam namaza başlamış baya kılmış aklına dünya ile ilgili hiçbir şey gelmemiş..namazın sonuna doğru akllına şu gelmiş 'ACABA EFENDİMİZ HANGİ HIRKASINI VERİCEK:)'

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
benimde aklıma bazen böyle şeyler geliyor ama o anda allahı anıyorum gidiyor

canan.

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun
Fatma Kardeşiminde Söylediği Gibi Kendimizle Yüzleşiyoruz Ama çok Deniyorum Düşünmemeye çalişiyorum Bu Seferde Düşünmeyi Düşünüyorum Sonra Namazimi Kilinca Uzak Dur Benden şeytan Diyorum Biraz Rahatliyorum O Zaman

zeyfatma

Kayıtlı Kullanıcı
Bir hikayede benden;
iki kişden biri diğerine namaz kılarken hiçbir şey düşünmeden kıl sana bir hediyem olucak demiş.o kişi namazını bitirip gelmiş ne alacağını merakla namazımı kıldım demiş.
Yani o kör şeytanı içimizden atmamız lazım.
ALLAH hepimizi affetsin.

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
S.A.EVET ŞEYTAN HER AN VESVESESİNİ VERİYOR.ÇOĞU İNSAN DA FARKINDA OLMADAN ETKİLENİYOR.BUNDAN KURTULMAK İÇİN DENEDİĞİM BİRKAÇ YOL VAR BUNLARI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM İNANIN GERÇEKTEN GÜZEL NAMAZ KILMADA ETKİLİ OLUYOR.
-NAMAZI KORKUYLA KILIYORUM.SANKİ BAŞIMDA ELİNDE BİR KILIÇ OLAN BİRİSİ VAR HATA YAPTIĞIMDA O KILICI BAŞIMA VURACAKMIŞ GİBİ HATA YAPMAKTAN KORKARAK.HATASIZ GÜZEL KILMA YOLUNA GİTTİM.ETKİSİ OLDU
-SON NAMAZIMMIŞ GİBİ KILIYORUM MEZARLIKTAYIMDA YANIMDA MEZARIM KAZILMIŞ.NAMAZIM BİTİNCE İÇİNE GİRECEĞİM.VE DÜNYA HAYATIM BİTECEK
-GÖZLERİMİ KAPATIYORUM YERYÜZÜNDE BENDEN BAŞKA İNSAN KALMAMIŞ HİSSİYLE KILIYORUM
-ŞU ANDA YAPTIĞIM GÜZEL KUR'AN OKUMAYA CALIŞIYORUM.KUR'AN DAKİ MED KAİDELERİNE TEVCİDE ÖNEM VEREREK KILIYORUM.ZİĞNİM BU YÖNE YÖNLENİK OLDUĞUNDAN AKLIMA BİR ŞEY GELMİYOR
BUNLARDAN BİRİNİ DENEYİN MUTLAKA ETKİSİNİ GÖRECEKSİNİZ.SELAM VE DUA İLE

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
bu konuyla ilgili bir yazıda ben yazıyım..Peygamber efendimiz (s.av) bir adama demiş ki; hiç bir şey düşünmeden namaz kılarsan sana hırkamı vericem..Adam namaza başlamış baya kılmış aklına dünya ile ilgili hiçbir şey gelmemiş..namazın sonuna doğru akllına şu gelmiş 'ACABA EFENDİMİZ HANGİ HIRKASINI VERİCEK:)'

Selamün Aleyküm
güzel bir örnek

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm ve Rahmetullah!
Evet güzel kardeşim hatırladık tabiiki hepimiz de var yok diyen insan kendini kandırır.
Allah(C.C)yardımcımız olsun ve dualarımızı kabul etsin şeytanı bizden uzak tutsun! AMİN!
HATIRLATTIĞIN İÇİN ALLAH (C.C)RAZI OLSUN

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun çok güzel

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
_
S.A

BU NAMAZI TANIYOR MUSUNUZ...??

"]
namaz0ax8jd4lfid5.jpg
[/quote]

Selamün Aleyküm

Yazının Forum Başlığı, İnsanı Küfre Götürecek Türden.
"Bu Namazı Tanıyormusunuz"..?

Namazın Hikmet ve Gayesi, Mirac-ı Mübinden Nurla Gönderilmiştir.
Kişi, namazını eda ederken içeriğini dünyevi düşüncelerle doldurması,
"İslamda" böyle bir namazın olduğu anlamı ihtiva etmez.

Bu Bakımdan, Yazılanlar bir nevi lisan-i ifadelerdir.
İslam Bir Bütündür. Bir Takım yakıştırmalar imanı zedeler, hatta Lağveder.

Selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt