Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU KİTABI LÜTFENNNNNN OKUYUNNNNNNNNNN (1 Kullanıcı)

gecem

Kayıtlı Kullanıcı
ÜNLÜ RUS YAZAR "TOLSTOY"(HZ.MUHAMMED)İSLAM PEYGAMBERİ ADLI BU KİTAPTA BANA GÖRE EN DİKKAT ÇEKEN KISMI SİZLERLE PAYLAŞMA GEREGİ DUYDM. RUS YAZAR KİTABININ BİR BÖLÜMÜNDE EFENDİMİZ İÇİN AYNEN ŞU ŞEKİLDE MAHSEDİYOR."BUNU SÖYLEMEK NE KADAR TUHAF OLSADA BENİM İÇİN MUHAMMEDİLİK,HAÇA TAPMAKTAN(HIRİSTİYANLIK'TAN)MUKAYESEEDİLMEYECEK KADAR YÜKSEKTE DURUYOR.EĞER İNSAN,SEÇME HAKKINA SAHİP OLSAYDI,AKLIBAŞINDA OLAN HER BİR İNSAN,ŞÜPHE VE TEREDDÜT ETMEDEN MUHAMMEDİLİĞİ;TEK ALLAHI VE ONUN PEYGAMBERİNİ KABUL EDERDİ"..................... DAHA BUNUN GİBİ NİCE SÖZLER VAR OKUM ANIZI TAVSİYE EDİYORUMMMMM.HAKKIM OLMAYARAK BELKİ AMA İLK VAHİY NEDİYOR.................... OKUUU YARATAN RABBİNİN ADIYLA...

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BU KİTABI LÜTFENNNNNN OKUYUNNNNNNNNNN

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Paylaşımın için saol. Allah razı olsun

havvabahar

Kayıtlı Kullanıcı

ben okudum. Istanbul a geliyormus yol da olmus. Musluman olmus diye soylentiler var. Allah a emant olunB)

eminesena

Kayıtlı Kullanıcı

saouln öneriniz için okumaya çalışcam.bu arada tolstoyun en sevdiğim kitabı insan ne ile yaşar ben de onu öneririm size..

rainmen

Kayıtlı Kullanıcı

s.a evet ben de okudum yakın zaman da o kitabı.çok şaşırmıştım.rusya da rus bir yazarın bunları yazmasına.tavsiye ederim.Allah'a emanet olun.

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHIM RAZI OLSUN İNSALLAH ELİME GEÇER BU KİTAPTA BENİMDE OKUMA FIRSATIM OLUR SELAM VE DUALARIMLA...

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı

yakınlarından gizlemiş diye bir şey duydum doğru mu acaba bilen var mı?

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. bende tolstoy un bir çok kitabını okudum gerçekten güzel kitapları var ama bu katabını okumamıştım bunuda okumaya çalışıcam inşallah allah razı olsun a.e.o.

yeliz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.resulugulu.com

L_N. TOLSTOY 1908 YILINDA abdullah el _ sühreverdinin hindistanda basılmış HZ. MUHAMMED İN HADİSLERİ KİTABINI OKUMUŞTUR okuduğu hadislerden bir kitapcık derlemiş bunu rusyanın .posrednik . adlı yayın evinde bastırmıştır ve kardeşim gerçekten çok güzel bir kitap tolstoy şeçip kitapcık haline getirdiği bu hadislerde gerçek adalet ve eşitliğin gerçek kardeşlık ve fedarkarlığın yerinin islam olduğunu vurgulamak istemiştir allah razı olsun

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı

kardes bılıyorumm ya super bı kıtapp ogretmenınnm tavsıye etmıstıı superr ya hayyran oldummm ya allah razıı olsun

ahsen-1

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim ben bu kitabı okumadım ama inşallah ALLAH nasip ederse okuycam.paylaşımın için sağol.

carmelo89

Kayıtlı Kullanıcı

Tolstoyun böyle bir kitabı oldugunu bilmiyodum ilk gördüğüm yerde almaya çalışcam
paylaşım ve öneri için saolB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt