Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bu günümüz bir başka olsun... (1 Kullanıcı)

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Sİtemizin Güzel Nadide İnsanları. şu günün mutluğunudan güzelliğinden bir parça almak istemez misiniz.
Bugün ilk mesajımda böyle bir yazı yazmak geçti içimden. Hoşgörünüze sığınıyorum.

Herkese Güzel bir hafta Diliyorum inşaallah...Hiç olumsuz bir olay yaşanmadan. Kimseye kızmadan, kimseyle tartışamdan çoğunlukla ailenizle geçireceğiniz. Çocuklarınıza her zamankinde daha çok zaman ayıracağınız bir hafta olur.

Çünkü onlar sizin sevginize muhtaç ilginize muhtaç onları bir kez daha öpün bugün ama her günden farklı olsun ve çocuğunuz bunun farkına varsın tamam mı. Eşinizi de unutmayın tabi...
Annenize evden çıkarken farklı bir şekilde bakın. Onun duasını almayı unutmayın.

Çalışanlara ALLAH kolaylıklar versin. İşlerinde bereket hayırlı kazançlar ihsan eylesin inşaallah. Hiç yorulmayın çalışırken. Akşam eve döneceğinizi çocuklarınıza kavuşacağınızı düşünün. Ailenizle birlikte olacağınızı aklınıza getirin ve hiçbir olumsuzluğu evinize taşmayın asla. Olumsuz bir durum yaşamayacaksınız ama olurda hani yaşarsanız evinize asla girmesin.

Bugün öğrencilerinize, talebelerinize daha içten gülümseyin. Biliyorum hergün böyle yapıyorsunuz ama bugün bir farklı olsun. Hani çocuğunuzu öpecektiniz ya işte onun gibi öğrencilerinizde bunun farkına varsın tamam mı.
Öğrenci isenizde bugün daha bir sarılın derlerinize. Öğretmenlerinize sevgiyle bakın. Çlışmayı bırakmayın...
ALLAHa şükredelim bizleri bir gün daha bekliyor. Bugünümüz dünden daha güzel olsun inşaallah. Herkese hayırlı günler olsun...

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...ALLAH'ın rahmet ve bereketi üzerinizden eksik olmasın...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum öğretmenım
ne guzel dualar boyle amın dıyorum
defalarca
bugun cevremdekılerı sevındırelım
sarılalım onlara mutluluk verelım
her zaman arkadaşımız olduğunu dıle getırelım
onemseyelım aılemızı
dışardakı ınsanlara gulumseyerek tunaydın dıyelım
okşayalım cocuklarımız başını
dışardakı havayı ıcımıze cekelım ama mutlulukla
şükrededlım
uzakta olan aılemızı arayalım
onlara sevgımızı soyleyeyım
kus olduklarımıza tebessum edelım ne dersenız?
allah razı olsun öğretmenım
sızı tanıdığım ıcın cok mutluyum
allaha emanet olun
selam ve dua ıle

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Güzel Dileklerine Yürekten Amin Diliyorum Rabbim Bizleri Iyi Işlerle Uğraşmayi Ve Mutlu Olmayi Nasip Etsin Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum öğretmenım
ne guzel dualar boyle amın dıyorum
defalarca
bugun cevremdekılerı sevındırelım
sarılalım onlara mutluluk verelım
her zaman arkadaşımız olduğunu dıle getırelım
onemseyelım aılemızı
dışardakı ınsanlara gulumseyerek tunaydın dıyelım
okşayalım cocuklarımız başını
dışardakı havayı ıcımıze cekelım ama mutlulukla
şükrededlım
uzakta olan aılemızı arayalım
onlara sevgımızı soyleyeyım
kus olduklarımıza tebessum edelım ne dersenız?
allah razı olsun öğretmenım
sızı tanıdığım ıcın cok mutluyum
allaha emanet olun
selam ve dua ıle

Ve aleykümselam benim tatlı kalbi gül olan öğretmenim ilk sizin geleceğinizi biliyordum :)
evet bugün hiç bir şey moralimizi bozmasın inşaallah. Devamlı tebessüm edelim. Bu sevgimizi çevremize yayalım inşaallah.
Öğretmenim beni onurlandırdınız. Bende sizi tanıdığım için çok ama çok mutluyum. Sizden de ALLAH razı olsun gül öğretmenim.

Sevginiz hiç eksik olmasın. Daimen sevilen ve seven biri olmanız duasıyla.

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Güzel Dileklerine Yürekten Amin Diliyorum Rabbim Bizleri Iyi Işlerle Uğraşmayi Ve Mutlu Olmayi Nasip Etsin Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile

ALLAH sizden de razı olsun. Hayat siz değerli kardeşlerimin varlığıyla güzel. Güzellikler inanın sayenizde farkediliyor. ALLAH razı olsun...

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ne kadar güzel dilekler bunlar..GÜZEL GÖNLÜNE SAĞLIK...TÜM DUALARINA AMİN.....RABBİM RAZI OLSUN..HAYIRLI GÜNLER....RABBİME EMANET OLUN...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim ne kadar güzel dilekler bunlar..GÜZEL GÖNLÜNE SAĞLIK...TÜM DUALARINA AMİN.....RABBİM RAZI OLSUN..HAYIRLI GÜNLER....RABBİME EMANET OLUN...

Ve aleykümselam kardeşim. ALLAH sizden de razı olsun. Sizin kalblerinizde hoş bir seda oluştuysa ne mutlu size ve bizlere.

Hayırlı günleriniz olsun.
ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum Aydın kardeşim güzel yüreğini yansitmişin yine inşallahuteala hayatinda kalbin kadar güzel olur a.e.ol kardeşim hayirli günler

BU güzel insani dinle kardeşim hediyem olsun
.: DURSUN ALİ ERZİNCANLI / Bir Gül :.

Ve aleykümselam AHMETim. Esteğfirullah. Yüreğimde Efendimizden bize gelen sevgi ve siz değerli kardeşlerim varken ALLAHın izni ile kalbimizde O'nun Huzurunda güzeldir inşaallah.
Amin Amin kardeşim ecmain olsun inşaallah.

İlahi için ayrıca teşekkür ederim. Efendimizin Şefaatine nail eylesin RABBİM.Hayırlı günlerin olsun.

ALLAHa emanet olunuz...
selam e dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kardeşim.dua'na amin.diyorum.

selam ve dua ile kalın değerli kardeşim selametle.hayırlı ve bereketli günler diliyorum.

berat05

Yönetici
Selamünaleyküm

Çalışanlara ALLAH kolaylıklar versin. İşlerinde bereket hayırlı kazançlar ihsan eylesin inşaallah. Hiç yorulmayın çalışırken. Akşam eve döneceğinizi çocuklarınıza kavuşacağınızı düşünün. Ailenizle birlikte olacağınızı aklınıza getirin ve hiçbir olumsuzluğu evinize taşmayın asla. Olumsuz bir durum yaşamayacaksınız ama olurda hani yaşarsanız evinize asla girmesin.

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...ALLAH'ın rahmet ve bereketi üzerinizden eksik olmasın...

ve aleyküm selam

bu içten duanıza ve yazınıza teşekkür edip amiiin diyorum....
Allah'(c.c.)a emanet olunuz...:H

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam KAAN abicim. ALLAH razı olsun. RABBİM dualarımızı kabul buyursun..
ALLAHa emanet olunuz...
hayırlı günleriniz olsun...
selam ve dua ile...

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam bu guzel dılek ve dualarınıza amın dıyorum allah sızden ve cümle mizden razı olsun Allah a emanet olasınız

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_____selamün aleyküm aydın kardeşim
ne güzel temenniler _dilekler _tembihler _dualar
ama üzüldüm geç fark etmişim formu:(
emeginize saglık kardeşim dualarınıza en kalpi duygularımla amin amin ecmain olsun inşallah...
rabbim yar ve yardımcınız olsun
selam ve dua ile______

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Dualariniza Amin Diyorum Elinize Yüreğinize Sağlik Allaha Emanet Olun

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Çünkü onlar sizin sevginize muhtaç ilginize muhtaç onları bir kez daha öpün bugün ama her günden farklı olsun ve çocuğunuz bunun farkına varsın tamam mı. Eşinizi de unutmayın tabi...
Annenize evden çıkarken farklı bir şekilde bakın. Onun duasını almayı unutmayın

Selamün Aleyküm Muslim Kardeşim...

Eline emeğine yüreğine sağlık RAHMAN razı olsun o güzel ve içten DUA nada AMİN AMİN Kardeşim

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Aydın kardeşim Allah(c.c.) razı olsun inşallah Bu Güzel Dilek Ve Dualarınıza AMİN AMİN AMİN ... Rabbim sevdiklerimizle Beraber Mutlu Günler Geçirmeyi Nasip etsim cümlemize ... Bu Günümüz Geçen Günlerden Daha Güzel Olsun İnşallah..
Allah'a emanet olun .. Selam ve dua ile ...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
_____selamün aleyküm aydın kardeşim
ne güzel temenniler _dilekler _tembihler _dualar
ama üzüldüm geç fark etmişim formu:(
emeginize saglık kardeşim dualarınıza en kalpi duygularımla amin amin ecmain olsun inşallah...
rabbim yar ve yardımcınız olsun
selam ve dua ile______

ve aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz. Olsun canım geç kalmadınız önemli değil...ALLAH razı olsun.

selam ve dua ile...

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Aydın kardeşim Allah(c.c.) razı olsun inşallah Bu Güzel Dilek Ve Dualarınıza AMİN AMİN AMİN ... Rabbim sevdiklerimizle Beraber Mutlu Günler Geçirmeyi Nasip etsim cümlemize ... Bu Günümüz Geçen Günlerden Daha Güzel Olsun İnşallah..
Allah'a emanet olun .. Selam ve dua ile ...

ve aleykümselam kardeşim. ALLAH razı olsun amin amin amin inşaallah RABBİM huzuruna açılan ellerimizi, dualarımızı kabul eylesin...

ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bugunumuz bır başka olsun
nasıl mı
mm
bugun sınırlenmeyelım:)
öğretmenler odasına gırerken gür sesle tünaydın dıyelı ve dıyelım kı
arkadaşlarr sızlerı cok ozlemışım

allaha emanet olun