Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU gÜN YerLEŞtirLER BeLLİ OLDU..bizim zamanımızda ÖSS idi, şimdi ise YGS ve LYS oldu. (1 Kullanıcı)

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
YERLEŞTİRMELER AÇIKLANDI:
Üzüleni var sevineni var, hiç etkilenmeyeni var.. arkadaşlar, haydi yeni kazananlar, kazanamayanlar, eski kazananlar ve kazanamayanlar.. duygu ve düşüncelerimizi yazalım. şimdi ki arkadaşlara moral olsun... herkes bi hatırasını paylaşşsın..... güzel ve hayırlı dualarda bulunalım.. mutlu muyuz? umutlu muyuz? herşeye rağmen herşeye değer miydi? (bence değer) içinizi dökün bakalım:a12:
ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN..........

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
MUTLAKA YAKINLARIMIZDAN DA BU SINAVA GİRENLER VADIR. herkes heyecanlı, korkulu, bakalım bizlerle neler paylaşacaksınız......
ilk ben paylaşayım. öss ye hazırlanırken ALLAH tarafından müthiş bir çalışma aşkıyla donatıldım. harıl harıl ders çalışıyordum. normalde hiiiiiç ders çalışmayan bir öğrenciyimdir. üniversteyi kazandim veee. şimdi yine hiiiç ders çalışmıyorum, çalışamıyorum. bu ALLAHımın bir anlık bir lütfu idi...:a12:

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
Beni dört yıl boyunca misafir edecek konya... Naıls bir şehir bilmiyorum tanıdık bile yok konyada. Hiç sevinmedim:(

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
Beni dört yıl boyunca misafir edecek konya... Naıls bir şehir bilmiyorum tanıdık bile yok konyada. Hiç sevinmedim:(

canım benim ya çok sevindim kazanmana. niye öyle söylüyorsun biz varızya. konyada degiliz ama ilçesindeyiz. konya çok güzel bir yer..
hayırlı ugurlu olsun kazanmana çok sevidim..

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
benimde kız kardeşim kazandı çok çok mutluyuz sakarya sosyal bilgiler öğretmenliği :a12:
ALLAH herkesin hakkkında hayırlısını nasip etsin inşallah..
kazanan arkadaşları tebrik ediyorum...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim ya çok sevindim kazanmana. niye öyle söylüyorsun biz varızya. konyada degiliz ama ilçesindeyiz. konya çok güzel bir yer..
hayırlı ugurlu olsun kazanmana çok sevidim..

Allah razı olsun kardeşim. Konya güzeldir elbet ama ben şimdiden evimde olduğum halde evimi özledim:(((

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
benimde kız kardeşim kazandı çok çok mutluyuz sakarya sosyal bilgiler öğretmenliği :a12:

Tebrik ederim kardeşin adına çok sevindim...bende sakarya hendekteyim bilgisayar öğretmenliği okuyorum..kardeşine yer konusunda ve her türlü konuda yardımcı olurum inş...

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
Tebrik ederim kardeşin adına çok sevindim...bende sakarya hendekteyim bilgisayar öğretmenliği okuyorum..kardeşine yer konusunda ve her türlü konuda yardımcı olurum inş...

teşekkür ederim..sanırım eğitim fakültesi hendekteymiş yardımcı olursanız seviniriz kalacak yer konusunda tereddüt ediyoruz devlet yurduna başvurduk bakalım hayırlısı bekliyoruz
seLam ve dua iLe..

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
ben anlatayım hemen sene 1999 ilk girişim o yıl sorular calındı sınav ertelendi :D sevinçten havalara uçtum çünkü wimbledon tenis turnavasını seyredecektim rahat rahat :) herkes ders calısırken ben tenis turnavasını seyrettim :)
sene 2000 universite sınavına 10 gun kala gözümde retinada yırtıklarım oldu resmen kör olma tehlikesiyle karşı karşıya kadım acil ameliyat 6 saat aemliyat sınava 5 gun kala hastaneden cıktım tek gözle sınava girdim ve cok iyi bir unşversitenin sınıf öğretmenliğini kazandım :)

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. Konya güzeldir elbet ama ben şimdiden evimde olduğum halde evimi özledim:(((

sanırım bu üzüntü konya ile alakalı değil. aileden evden uzak bir yerde, farklı bir yerde okuma düşüncesinin verdiği bi üzüntü. hiiç dert etme çünkü insan alışıyor. :a12:

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun benim teyzemin torunuda İskenderun makina mühendisliğini kazandı ama tercihi tıptı ama kısmet hayırlısı olur inşallah bütün kardeşlerimiz içinde.Alalh yar ve yardımcıları olsun.

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı

aaaa çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun.. konyayı bilmem ama mevlana şehri orası elbet güzeldir.. güzel yerinden baktığında yher yer güzel zaten.. Rabbim hayırlı seneler versin inşallah...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
aaaa çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun.. konyayı bilmem ama mevlana şehri orası elbet güzeldir.. güzel yerinden baktığında yher yer güzel zaten.. Rabbim hayırlı seneler versin inşallah...

Selamun aleyküm:) Allah razı olsun. nerelerdeydin görüşemedik hiç özlemişiz seni:)) İnşallah iyisindir

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
ben anlatayım hemen sene 1999 ilk girişim o yıl sorular calındı sınav ertelendi :D sevinçten havalara uçtum çünkü wimbledon tenis turnavasını seyredecektim rahat rahat :) herkes ders calısırken ben tenis turnavasını seyrettim :)
sene 2000 universite sınavına 10 gun kala gözümde retinada yırtıklarım oldu resmen kör olma tehlikesiyle karşı karşıya kadım acil ameliyat 6 saat aemliyat sınava 5 gun kala hastaneden cıktım tek gözle sınava girdim ve cok iyi bir unşversitenin sınıf öğretmenliğini kazandım :)

burcu kardeşim seninki bir hayli ilginç bir olay. sizi tebrik edrm sonunda güzel bir yer kazanmışsınız. inşallah hep böyle güzel devam eder...:a12:

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun benim teyzemin torunuda İskenderun makina mühendisliğini kazandı ama tercihi tıptı ama kısmet hayırlısı olur inşallah bütün kardeşlerimiz içinde.Alalh yar ve yardımcıları olsun.

aleykum selam. amin cümlemizden. öğrenci olmak hem çook zor hem de çook eğlenceli. haytı öğreniyorsun orda. teyzenizin torunu da inşallah rahat olur. şimdiden hayırlı olsun.. selam ve dualar ile...:a12:

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim..sanırım eğitim fakültesi hendekteymiş yardımcı olursanız seviniriz kalacak yer konusunda tereddüt ediyoruz devlet yurduna başvurduk bakalım hayırlısı bekliyoruz
seLam ve dua iLe..

evet fakultemiz hendekte..kucuktur ama sevimlidir...tereddüt ettiğiniz her turlu konuda yardımcı olmak isterim... benden devlet yurdunda kalıyorum sormak istediğiniz birşeyler varsa cevaplamaya çalısırım inşAllah...Hayırlısı olsun ...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim. Ben de Hendek te okumuştum.. Duyunca sevindim..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleyküm kardeşim.. Hayırlı olsun.. Çok sevindim..
Eğitim Fakültesi Hendek'te.. Ben de Hendek'te okumuştum..
Küçük, şirin, yemyeşill, yazları sıcak, kışları buzzzz gibi çok güzel bir ilçe..
Hayırlısı olsun kardeşim..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt