Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BOYKOTA DAVET (1 Kullanıcı)

ifteron

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşlerim;israilin lübnan daki müslüman kardeşlerimize yapmış olduğu alçakça saldırıda israilin müslüman kardeşlerimize yağdırdığı mermilerin paralarının sizin cebinizden çıkmasını istemi
yorsanız sizleri amerikan ürünlerini almamaya davet ediyorum.ayrıca coca cola ve pepsi almamanızı çünkü coca cola nın sahibininin CNN. televizyonunda yapmış olduğu bir açıklamada coca cola nın temmuz ayı gelirinin ve diğer ayların kar payını israil ordusuna bağışladığını biliyormuydunuz.ayrıca coca cola yazısının tersten okundugunda tövbe haşa ALLAH yok MUHAMMET (S.A.S)YOK ANLAMINA GELDİĞİNİ BİLİYORMUSUNUZ.Lütfen dinimize yapılan bu saldırıları dikkate alalım ve amerikan ürünlerini almayalım bilmedende olsa kardeşlerimize yapılan bu katliama ortak olmayalım

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BOYKOTA DAVET

hatırlatmanız için allah razı olsun size katılıyorum lüften almayalım kardeşler bedava da verseler almayalım dua ile

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı

bende bu boykota devam ediyorum.ve okudum coca cola her ay kazancinin yuzde 25 diye biliyorum israile gonderiyormus.benim helal kaznacimla aldigim seyler niye din kardesime silah olarak donsunki:(buna vicdanim razi degil ALMIYORUM ALMAYACAGIMDAA

seren_13

Kayıtlı Kullanıcı

bısmıllahırrahmanırrahımm
selamun aleykumm kardesımm de tesekkur ederızz ama luttfenn bu sıtedenn bıseyy ıstıyoruumm lutfenn butunn amerıokan mallarının yazılı oldugu lıstekı formmlarınıza ekleyıınn ve bız yurt d,ısındayıız coca colanınn o ..... lını gordukten berıı butunn turkler ıcmıyorzz luttfen yazarsanız memnun oluruzz allah sımdıden razı olsun

ifteron

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim barkot numaraları 729 la başlayan her ürün boykot listesindedir.aldığınız ürünlerin barkot numaralarına bakın ve 729 la başlıyorsa almayın. ayrıca CAREFOURalışveriş merkezleri ve mc donnalds da bu boykota dahilcir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt