Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Boş yaşayan birine selam dermisiniz (2 Kullanıcı)

aysun_dalkilinc

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben boş yaşayan babasinin ölümüyle akli başina gelen ve buradan bir çok şey öğrenip allahim kabul ederse uygulamaya çalişan biriyim hepinize selamün aleyküm

_YUSUF_

Yönetici
Arkadaşlar ben boş yaşayan babasinin ölümüyle akli başina gelen ve buradan bir çok şey öğrenip allahim kabul ederse uygulamaya çalişan biriyim hepinize selamün aleyküm

Aleykümselam kardeş
Hoş sefa getirdin
Allah cümlemize hidayet eylesin inşAllah
.........

Musade olursa bir iki tavsiye inşaAllah
İslamı iyi öğrenmek istiyorsan kitaplara başvur, (kur'an sünnet kitapları başta olmak üzere) sitede yarım yarım kafanı bulandırma

Allah emanet ol
Selametle

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykümselam Hoşgeldiniz kardeşim

Hidayet Allah'dandır (c.c).. Hayırlı ve daim olsun inşallah
Rabbim doğru yoldan ayırmasın cümlemizide.

Selam ve dua ile

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşim hoş geldin ALLAH(C.C) imanını daim Eylesin Amin hiç yolundan Ayırmasın seni ve de bütün kardeşlerimizi ben dahil.AMİN!
Hepimizin kusur ve günahlarını AffeYlesin ve şeytanın şerrinden Korusun.Amin!
Allah(C.C)senden razı Olsun!

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim hoşgeldiniz.üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşaallah.Selametle kalın

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoşgeldin aramıza üyeliğin hayırlı olsun Allah'a emanet ol...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim hoş geldin üyeliyin hayırlı olsun başın sağolsun RABBİM CC babana rahmet ve merhametiyle muamele etsin inşallah sizlerede sabır versin

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
aleykumselam hoşgeldınız
üyelığınız hayırlı olsun

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoşgeldiniz RABBİM hayırlı ve daim eylesin...selam ve dua ile

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

hoşgeldiniz hemşehrim.hayırlı olsun üyeliğiniz

..Muamma..

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hosgeldınız.. basınız saolsun.. RAbbım sıze ve yakınlarınıza sabır ıhsan etsın .. vefat edenlerımıze de Rahmetı ıle muamele etsın ıns.. uzucu bı olay ama gusel bı duruma vesıle olmus..
"Gercek su kı, sen sevdıgını hıdayete erdıremezsın, ancak Allah dıledıgını hıdayete erdırır.. O hıdayete erecek olanları daha ıyı bılendır.." {Kasas 56}
hepsı ımtıhan .. ımtıhanınızı hayra vesıle kılmıs..
hamdollsun Rabbıme kı yonunuzu kendı ıstıkametıne cevırmıs.. hamd olsunn.. O2na emanet olun.. selametle..

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hoş geldin kardeşim..RABB'im yolunda olmayanı yoluna davet eder her daim.fakat bizler beşer olarak bunu çok kez fark bile etmeyiz...babanınızın ölümüyle doğru yola ulaştığınızı yazmışsınız.inşaallah bu yolda samimice ilerler tekrar boş diye tanımladığınız o eski günlerinize dönmezsiniz.ALLAH'ın salih kullarından olmak niyetiyle ve duasıyla...

beyza3

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim
Babanı da Allah (CC) rahmet eylesin..

YAS_EMİN

Kayıtlı Kullanıcı

sakın böyle düşünüp yanlışa düşme kardeşim...allah buyuktur ve ben inanıyorumki sen görevlerini yapabilkdiğin kadar çabala uğraşyerine getir ve allaha tevekkül et inanıyorum ve sende inan allah afffeder seniii allah hepimizi affetsin......

omikron

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin arkadaşım sana hemen saygı değer senai demircinin sevdiğim sözlerinden birini yazayım

Allah sana sevdiklerini sevdirsin. Allah seni sevdiklerine sevdirsin. Allah seni sevdiklerinle sevindirsin. Allah seni sevindirdiklerinle sevsin. Allah’ı sevdiklerine sevdiresin. Allah’ı sevdirmekle sevilesin.
Sevenler, sevilenler, sevmeler, sevinmeler, sevindirmeler, sevinenler, sevindirenler sayısınca âmîn!

aysun_dalkilinc

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH (c.c) hepiminizden razı olsun

ALLAH (c.c) hepiminizden razı olsun

Arkadaşlar buı sayfada önce yazdıgım bir şeyi sildim

aysun_dalkilinc

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam kardeş
Hoş sefa getirdin
Allah cümlemize hidayet eylesin inşAllah
.........

Musade olursa bir iki tavsiye inşaAllah
İslamı iyi öğrenmek istiyorsan kitaplara başvur, (kur'an sünnet kitapları başta olmak üzere) sitede yarım yarım kafanı bulandırma

Allah emanet ol
Selametle

Arkadaşım Allahın izniyle Peygamber Efendimizin hayatını okuyorum ilk olarak Zaman gazetesinden Salih Oruç isimli bir yazarın kitabı mahallemizden bir bayandan aldım cuma sohbetlerine giden bir bayan tavsiye etti ilk önce Peygamber Efendimizin hayatını okuyayım diye düşündüm ve Fil vakasındayım her gün kendimde anneme de okuyorum oda bilsin diye. Ahmet Mahmut Ünlü hoca var ilk sayfamızda o abinin Allah Razı olsun sohbetini dinliyorum bilgisayara indirerek çok etkiliyor beni Tavsiyen için Allah Razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt