Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizi nasıl tanırsın? (1 Kullanıcı)

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Görev yaptığım illerden birinde oturduğum Apartmanda Bayramlarda eşimle ziyaretine gittiğim iki yaşlı karı koca vardı.Yine böyle bir ziyaretlerine gittiğimizde Yaşlı amca birden bana dönerek "Bizi nasıl tanırsın" dedi.Şaşırmıştım biraz tereddüt ettim devamla"sizin gözünüzden kalbinize indiğimde kalbinizde kaçacak delik arıyorum ama ablamın kalbine indiğimde bir taht var kurulup oturabiliyorum"dedim.
Yaşlı amca" Hacca gidip bu senin farkettiğin kötü huylarımdan arınacağım" dedi.Dediği gibi Hacca gitti geldi.Gelir gelmez bana aynı soruyu sordu.Bense "artık bu sorunun cevabını hac ziyaretinde bulmuş olmalısın" dedim.Cevap vermedim.Cevap vermek bu aşamadan sonra haddime düşmezdi de ondan...

ŞİNASİ AKAY

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt