Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bismillahirahmanirahim (1 Kullanıcı)

ALLAHindir-Can

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKUM ARKADASLAR,BENIM BIR SORUM VAR !! GERCEKTEN NASIL OLDUGUNU ANLAMADIM AMA ,PCMi KAPATINCA "ALEYKUME SELAM" DiYOR ACINCADA "Bismillahirahmanirahim" DiYOR !! BUNLAR ,BU SiTEYE ÜYE OLDUGUM ICINMI OLDU ANLAMADIM,AMA BIR GERCEK VAR,PC ACILINCA VEYA KAPANINCA BUNLARI DUYUNCA COK SÜKÜR EDIYORUM VE SEVINIRIYORUM !!

SELAMETLE...B)B)B)

BIZLER BIRBIRIMIZ ICIN,MÜSLÜMANLIK ICIN BERABER OLMALIYIZ !!!

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bismillahirahmanirahim

aleykümselam kardeşim.dosyalar bölümünden bilgisayarın besmele ile açılsın diye bir dosya var.onu kaydettin.onun için kardeşim.bende indirdim.çok güzel herkese tavsiye ederim.selametle

ALLAHindir-Can

Kayıtlı Kullanıcı

BENi AYDiNLATiGiN iCiN TSK EDERIM,GERCEKTEN MERAKLANMISTIM,NASIL OLDU DIYE :)
BENDE HERKEZE TAVSIYE EDERIM ,INSANIN ICI RAHATLIYOR PC ÖYLE ACILINCA ;) B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

fatoş kardeşim.şöyle dosyalar bölümüne gir.yada sağ tarafta en çok indirilen bir bölüm var..orda bilgisayarınız besmele ile açılsın diye bir dosya var.onu açtığında yada yüklediğinde direk olarak bilgisayarına kaydediliyor.ve açtıüğında besmele kapattığında da selam veriyor..çok güzel.indirmeni tavsiye ederim.selametle kal kardeşim.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHindir-Can yazdı:
BENi AYDiNLATiGiN iCiN TSK EDERIM,GERCEKTEN MERAKLANMISTIM,NASIL OLDU DIYE :)
BENDE HERKEZE TAVSIYE EDERIM ,INSANIN ICI RAHATLIYOR PC ÖYLE ACILINCA ;) B)
önemli değil kardeşim ne demek..ewet herkese tavsiye ediyoruz..selametle kal kardeşim.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

be de çok denedim ama benim bilgisayar bu dosya desteklenmiyor diyor hangi program açıyor bunu

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt