Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bismillah (1 Kullanıcı)

pastrychef

Kayıtlı Kullanıcı
Salamu Aleykum,kardeslerim,

Bu Mesajimi Okuyan Herkesten Allah Rizasi Icin Yardim Istiyorum,
Ben Yurt Disinda Calisiyorum Fakat Turkiyeye Gelecem Benim Rabbimden Ve Sizden Dilegim Temiz Ve Kapali Dini Duygulari Olan,
Bir Bayanla Tanisip Evlenmek Istiyorum Buraya Bu Konuyu Yazma Sebebim Biliyorumki Burda Tertemiz Kalpli Din Kardeslerim Bulustugu Yer, Isteyen Varsa Tanismak Allah Rizasi Icin Veya Yardim Etmek Isteyen Inanin Kardeslerim Turkiyede Olmadigim Icin,
Bulamiyorum Temiz Helal Sut Emmis Birisini,tanismak Isteyen Varsa Ben Mail Ve Butun Bilgilerimi Veririm,cunku Yanlizlik Cok Kotu,
Korkuyorum Seytana Ve Nefsime Uyup Burda Kotu Seyler Yapmaktan Cunku Yasimda Genc,onun Icin Rabbimden Bir Helalim Olmasini Diliyorum Sizinde Vesilerinizle Kardeslerim,

Zamanini Ayirip Okuyanlardan Allah Razi Olsun,
Saygilarimla

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim aramıza hoşgeldin umarım iyi ve hoşça vakit geçirirsin allah razı olsun senden kardeşim

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim,

bu yazı ihtar değil yalnızca bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Yeni üyesi olduğunuz site, bir arkadaşlık sitesi değildir. Bu site de dini bilgilerinizi katmerleyeceğiniz, yenilerini ekleyeceğiniz ve bildiklerinizi paylaşıp hayırlara vesile olacağınız bir yerdir.
Burada kimse kimsenin cinsiyetini önemsemez, kadınmış kızmış erkekmiş bizi alakadar etmez, yalnızca bilgiler paylaşılır, Allah rızası için dualar edilir o kadar...

Yukarıda belirttiğim amaçlar çerçevesinde, üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun. Hayırlı paylaşımlarınızı bekleriz efendim.

Selametle..

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Değerli kardeşim, malum internet ortamında hiç birimiz birbirimizi buraya yazdığı mesajları dışında tanıma şansımız yok... Sadece bu yüzden bile sizin değil hiç bir kardeşimizin bu tür taleplerine yardımcı olabilme şansımız zaten yok... Bu tür taleplerinizi Türkiye'de ulaşabileceğiniz güvendiğiniz insanlar aracılığı ile gerçek anlamda ve görsel olarak sağlayabilmeniz daha sağlıklı olacaktır...

Ayrıca site kuralları gereği kesinlikle isim soyisim, adres telefon email web sitesi v.s. gibi iletişim araçları almak vermek yayınlamak kesinlikle yasaktır ve ihraç sebebidir...

Site kuralları çerçevesinde sizinle dostluk içinde her türlü paylaşıma hepimiz hazırız...

Allah'a emanet olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt