Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Birlik Olma Zamani (1 Kullanıcı)

beyazıtyıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleküm tüm müslüman kardeşlerim..gün birlik olma günüdür..büyük ecdadımızın bize canlarını ortaya koyarak hediye ettiği bu güzelim vatanımız üzerinde büyük oyunlar oynanmakta ve nufusun % 99 müslüman olan bu ülkede islamiyeti resmen yaşanmaz hale getirmeye çalışlmaktadır..bize düşen bu oyunları çözüp bu oyunlara kanmamak ve yüce dinimize dahada sımsıkı bağlanıp yüce allahımızın yardımıyla bizim güçlü iman ve dualarımızla gerekirse canımızla bu oyunları yapan,yapmaya çalışan kişilerin kurumların helak olmasını sağlamak...yüce allahın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun..

kula_kul_olmayan

Kayıtlı Kullanıcı
%99 u değildir heralde...?
kafa kağıdında islam yazan herkes müslüman olmuyo bence.
islamın şatlarını yerinegetiren % kaç ***acaba?
sözde müslümanlaştırılmışız malesef.(özde değil)
sana katılıyorum ama bu nasıl olacak~
kendimizden başlayarak heralde!
dua ile...

beyazıtyıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

selamün aleyküm

ben bir mesaj yayınlamak istedim ne gariptirki bana verdiğiniz cevap biraz uslupsuzdu..bende bilmekteyim nufusun kaçının müslüman olduğunu ve nasıl bu saldırılara cevap verilebilineceğini...ama buradaki maksatı anlayaman çok kötü..umarım at gözlüğünü çıkartır biraz daha etraflıca görürsün olanları...

_fahrettin_

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş sonuna kadar katılıyorum sana beyazıt
ama ne yapabiliriz yani somut bişi yokki elimizde yapabilceğimiz savaşmı hadi desek yapabilirmiyiz yaparsanız ben kınımın son damlasına kadar ilk saflarda savaşırım bilek silah ne olursa
mantıkmı kullancaz nası olacak herşey onların elinde ya misyonerler yada onların adamlarının elinde medyadan tutta yani heryerdeee fikir üretelim ama sadec konuşmayalım sözde kalmasın uygulama yapılacaksa ben varım herşeye

alperen58

Kayıtlı Kullanıcı
Türkiyenin Ve Tüm Müslüman ülkelerin Gerçekten Bir Büyük Birliğe Ihtiyaci Vardir.tarih Boyunca Zulüm Gören Tüm Müslümanlarin Bu Halde Olma Sebebi Birlik Olmamalaridir,kardeşi Kardeşe Vurdurabilen Bir Siyaset Izlemekte Tüm Islam Düşmanlari Bunuda Sağci Solcu Alevi Sunni Kürt Türk Vb. Diye Ayirarak Ayrimcilik Yaparak Yapmadilarmi? özellikle Islam Ruhuna Ters Bu Ayrimcilktan Biran Ewwel Kurtulmamiz Lazim.biran Ewwel Silkelenip Uyanmaliyiz Kardeşlerim.ecdadimiz O Kadar Farkliirklari Bir çati Altinda Huzuriçerisinde Ve Güvenli Bir şekilde Nasil Bira Arada Yaşatmiş Bunu Kavramamiz Lazim.allah Hepimize Birlik Dirlik Selamet Versin Inşallah.

burakakten

Kayıtlı Kullanıcı
allahın hayırları sizlere olsun

allahın hayırları sizlere olsun

merhabalar.bu milletin nasıl bir millet olduğunu ve nasıl zorluklarla başa çıkabildiğini beyazıt abim en iyi şekilde ortaya koymuştur......VELASR
insanlarla bunu aşılamak ve manevi değerlerini nakil etmek gerçekten çok zordur.Ama biz müminlerinde başlarına düşen görevleri en iyi şekilde yapmamız gerekir...:evet

giraykutlu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar guzel kardeslerim,
İslamin kışı gecmek uzere, bahar aylari gelmek uzere...musluman kardeslerimizin yasadigi zorluklar artik geride kalacak. cunku Turkiye bolgede cok onemli bir guc haline gelmeye başladı . bakin bircok ulke ile vize kalkti. azerbaycan ermenistan suriye gibi bazi ulkeler aradaki kapilarin acilmasini bekliyorlar. bunun icin muslumanlarin cok dua etmeleri gerekir. ama ne yazik ki bazi kisiler de bu birlige engel olmaya calisiyorlar. mesela dun cubbeli ahmet in bir programini seyrettim . diyor ki, siileri alevileri asalim keselim.. daha muslumanlari birbirine dusurmeye calisan cubbeli hocali turk islam birligine de engel olmaya calisiyor. aleviler sii ler bizim kardeslerimizdir. kardeslerin arasini acmaya calisan zihniyeti kiniyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt