Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biricik aşkimm (1 Kullanıcı)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
--------------------------------------------------------------------------------

AY YÜZLÜM

AY YÜZLÜM; APACIK SÖZLÜM RUHUM SANA KURBAN;
GÖLÜM SANA HAYRAN!.

NERGIS BAKISLARININ TESIRI NE DE YAMAN!
SULTANIM EL AMAN…!

BAK SINEMDE BIR OK VAR, DERUNUMDA BIR ACI,
SENDEDIR ILACI…

EY VARLIGI NUR, DÜNYASI SÜRUR, SÖZÜ KURAN!
HER DERDIME DERMAN….

GÖRMEMISTIR CIHANDA GÖZLER SENIN GIBI DILBER…
GÜNESLERDEN ENVER…

DERYALARA DENK KEREMINDEN BIR KATRE IHSAN,
EY GÖNLÜME SULTAN!

LÜTFEYLE NE OLUR BILDIGIM BASKA KAPI YOK!
DERDIM HERKESTEN COK.

Essalâtu vesselâmu aleyke Yâ Rasûlallâh...
Efendim,Yüce Peygamberim seni anlatmaya ne kelimeler yeterli nede duygular ben sana layık ümmet olamıyorum Efendim nerde kaldı sana bişiler yazabilmek.Çok seviyorum seni,çok görmek istiyorum.Mübarek ellerinden öpmek,kokunu duymak,sohbetini dinlemek istiyorum ömrümde bi kerede olsa istiyorum.Efendim sana ulaşmayı istiyorum;zamanı ve mekanı geçip sana gelmek istiyorum.Kabul edermisin Yüce Nebim beni bu acizi huzuruna kabul edermisin,bu günahkarı o saadete nail edermisin.Sen yücesin,merhametlisin,şefkatlisin peki ben senin karşına çıkabilicek kadar temizmiyim,layıkmıyım bu eşsiz saadete.Hayır değilim Efendim hiç değilim ama bi kere görsem seni uzaktanda olsa göz ucuylada olsa ömrümde bir defada olsa görsem güzel Peygamberim.Sana salatu selamlar gönderiyorum adını anınca kalbim üşüyo,ellerim üşüyo, sana hasretim üşüyo.Ey Allah'ın Resulü vuslatı arzuluyorum,arzuladıkça üşüyorum.Seni bir kere rüyamda gördüm Güzel Peygamberim.Bir odaya çekilip oturmuştun,ağlıyordun yüzünü önüne dönmüştün kederliydin çok kederliydin,kendi kendime sordum Peygamberim Yüce Efendim neden ağlıyo?Yüzünü göremediğim bi ses cevap verdi; "ümmetine ağlıyo,ümmetinin yaptıklarına ağlıyo kederi,üzüntüsü,gamı bundardır" diyo.Bunu diyince uyanıyorum,uyanıyorum ama gerçeklere uyanıyorum Yüce Nebim,sen ağlıyodun rüyamda,ümmetine ağlıyodun kalbim hüzün dolmuştu,acı dolmuştu keşke dedim keşke gözyaşlarında boğulabilseydim.Seni ağlatan ümmetinden olduğum için kederlere boğuldum ama keşke gözyaşlarında boğulabilseydım.O bile bana fazla biliyorum bunu bile istemeye hakkım yok ama gönlüme laf geçiremiyorum,geçiremiyorum Peygamberim.Seni çok seviyorum herşeyden çok seviyorum layık olmasamda seviyorum,kıtmir olsamda seviyorum ve biliyorum ki bu sevgi Rabbimin lütfu bunun için ne kadar şükretsem azdır Nebim.Sana canım feda Nebim bir değil binlerce kez feda Efendim.Gönlümün Sultanı dua ediyorum gün gelsin,öyle bir gün gelsin ki bütün ümmetin sana uygun yaşasak,sünnetlerini,yaşantını örnek alarak tam layıkıyla yaşasak ve sadece Sen üzülme diye yaşasak gül diye yaşasak.Efendim ne güzel olur senin ümmetin olmaya yakışıcak şekilde hayat sürmek,Rabbimin rızası uygun kullar ve Senin yüce şefaatine layık ümmet olarak yaşamak.Hayırlı ömür sürmek.Senin yüzünü güldürmek,böylece Rabbimi sevindirmek,Sen Gül Peygamberim hep Gül Peygamberim gül ki kainat gülsün,gül ki baharlar gelsin,yeryüzü şenlensin,Nebim sen gül nolur hep gül.Korkuyorum Ey Nebim çok korkuyorum seni görememekten şefaatine erememekten korkuyorum,beni ümmetin olarak kabul etmemenden korkuyorum.RABBİM bizleri sana layık kullar eyle,Efendimizin şefaatine layık ümmet eyle,Habibinin yüzünü güldür,gönlünü güldür ve bizleri affeyle Rabbim.(aminn)Seni çook seviyorum Peygamberim,Canım sana kurban Peygamberim.Essalâtu vesselâmu aleyke Yâ Rasûlallâh...

İlâhî!
Hamdini sözüme sertâc ettim..Zikrini kalbime mi’râc ettim..Kitabını kendime minhac ettim.
Ben yoktum vâr ettin,varlığından haberdâr ettin,aşkınla gönlümü bîkarar ettin.
İnayetine sığındım,kapına geldim...Hidayetine sığındım lûtfuna geldim..
Kulluk edemedim afvına geldim.
Şaşırtma beni, doğruyu söylet, neş’eni duyur hakikatı öğret.
AMIN!

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
Essalâtu vesselâmu aleyke Yâ Rasûlallâh...
efendim bi kez olsun senı görsem bi kez olsun göz ucuyla dahi olsa kabulumdur bir kez nolur bir kez:(
ablam yuregine saglık inşaALLAH efendimizi görenlerden eyler yuce rabbim.

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Abla

Ne Güzel Bir Paylaşım Çok Teşekkür Ederim
Allah Razı Olsun Sevda Abla
Rabbim Tüm Sıkıntılarını Gidersin
Rabbim İslam Üzerine Herşeyi Ezberlemende Anlamanda Sana Kolaylık Versin

Selametle Kal...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
amiiin inşallah kürşat seninde umduklarına tez zamanda nail eyler inşallah.:)buarada şiirin cok güzel sen mi yazdın:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt