Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda tarif vereyim size tatlı tarifi (2 Kullanıcı)

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablalar abiler birazda tatlı tarifi vereyim .
1tane kivi, 1tane elma, 1tane ayva,biraz üzüm ama küçük olsun üzümler,1tane armut.yaz gelirse istediğiniz meyveden koyabilirsiniz
tatlımın adı meyve salatası
annem öğretmişti.
bunları küçük doğrayın ama çocuklarınz yapsın bıçak elini keser diye korkmayın alışsınlar .neyse bunları doğrayıp karıştırın büyük böyle hani çukur tabaklar varya ona koyun içine de dondurma vanilyalı dondurma koyun.sonra yiyin.kışında yiyin dondurma bişey olmaz.ben yiyorum ama hastalanmıyorum.bu çok güzel tatlı hemde vitaminli.ben bunu kendim yapıyorum hepsinide bitiriyorum.bıçak verin çocuklara bişey olmaz alışsınlar yarın evlendiğimzde kocasımız derki bu hiçbişey bilmiyor.herşeyi bilelim hem okuyalım hem temizlik.yapalım hem de yemek yapalım.afiyet olsun tatlı konuşalım tatlı yiyelim.
:a21::a32::a32::a32:

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
niye güldün abla beyenmedinmi.istersen başka vereyim sana.

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
kimse beyenmedimi acaba:Atabi vitaminli şeyleri kimse beyenmez

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
kimse beyenmedimi acaba:atabi vitaminli şeyleri kimse beyenmez

canim benim, begenmez olurmuyuz emegine saglik, afiyet olsun..
Canim benim inşallah benimde senin gibi bir kizim olur, kiz çocuklarini çok seviyorum, hele senin gibi tatli olanlar başka oluyor...
Bitanem annene selamlar..
Alllaha emanet ol..

nuurdan

Kayıtlı Kullanıcı
sanki bu tarifi hatırlıyorum :)

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
canim benim, begenmez olurmuyuz emegine saglik, afiyet olsun..
Canim benim inşallah benimde senin gibi bir kizim olur, kiz çocuklarini çok seviyorum, hele senin gibi tatli olanlar başka oluyor...
Bitanem annene selamlar..
Alllaha emanet ol..

beyendiğinize sevindim.inşallah hayırlı ,eli ayağı düzgün çocuğunuz olur .tamam söylerim .allaha emanet ol......:a15:

incinur

Kayıtlı Kullanıcı

abla sen niye beyenmedin güldün.bak sana başka veryim insanlık hali beyenmeyebilirsin.
bak şimdi .
hazır puding al bunu yap biliyon demi nasıl yapılıyo bilirsin kolay bilmiyorsan anlatırım
neyse borcam tepsiye dök üstünede bisküvi ama kare olsun onun üstüne yine pudink dök .hindistan cevizi dök.afiyet olsun inşallah bunu beyenirsin abla.:a12::a12:

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Canım Kardeşim...
Çok güzel ve de basit bir tatlı..Teşekkür ederim en kısa sürede denerim inşallah.. Büşra'da biraz daha büyüsün ona da öğretelim..

Allaha emanet ol inşallah..

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Canım Kardeşim...
Çok güzel ve de basit bir tatlı..Teşekkür ederim en kısa sürede denerim inşallah.. Büşra'da biraz daha büyüsün ona da öğretelim..

Allaha emanet ol inşallah..

aleyküme selam abi.evet çok güzel .beyendiğine sevindim.hemde çok pahalı değil.allah ne verdiyse .narda olur.tamam büşraya öğretin vitamin alır hem.allaha emanet ol abi.

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
İncinur kızım bisküvili pasta tarifin çok güzel oluyo.bende oglum eray için devamlı yaparım.incinurcugum, bisküvileri iki renkte kullanabilirsin.seninde ellerine saglık.afiyet olsun.hoşca kal canım.A.E.O.

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
alah razı olsun canım bır daha yaparız benım cocugum yok ama kendım yıyebılırim:a37:

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Can nurum..
Emeğine, ellerine sağlık.. Ne güzel bir tarifmiş, maşallah..
Yine tüm sevimliliğinle tebessüm ettirdin bizlere minik can:D
Rabbimiz c.c de seni her iki cihanda sevsin ve sevindirsin inşallah..
Teşekkür ederiz paylaştığın için...B)
Selam ve baki Dualarımla minik Can'ım..
Kalbin gibi nurlu geceler..

nurışığı

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu tarifi çok beğendim çok hamarat çok becerikli bir hanim kizin elinden tarif olmuş hemen yiğenlerim geldiğin de yapicam incinur abla tarfi diyeceğim allah emaet ol canim

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
İncinur kızım bisküvili pasta tarifin çok güzel oluyo.bende oglum eray için devamlı yaparım.incinurcugum, bisküvileri iki renkte kullanabilirsin.seninde ellerine saglık.afiyet olsun.hoşca kal canım.A.E.O.

evet bende çok seviyorum.tamam renkli nasıl yani .ellerinize sağlık.güle gülesizde allaha emanet olun:a16:

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Can nurum..
Emeğine, ellerine sağlık.. Ne güzel bir tarifmiş, maşallah..
Yine tüm sevimliliğinle tebessüm ettirdin bizlere minik can:D
Rabbimiz c.c de seni her iki cihanda sevsin ve sevindirsin inşallah..
Teşekkür ederiz paylaştığın için...B)
Selam ve baki Dualarımla minik Can'ım..
Kalbin gibi nurlu geceler..

aleyküme selam canım ablam güzel ablacım.evet güzel tarif teşekkür ederim.canım ablam.görüşürüz okula gitcem.hemen girip çıkıcam şimdi.fazla duramıca.ablacım benim başım hergün çok ağrıyor.hep ağlayarak uyuyorum .doktor bişey yokdedi sanki yalan sölüyorum allaha allah.bana dua et ablacım.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt