Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biraz hüzün... biraz mutluluk...Sadelik icin gelen sadem... (1 Kullanıcı)

sadem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeslerim!

Öncelikle sözlerime nerden baslamam gerektigini bilmiyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun! Ben 21 yasinda nisanli bir genc kizim. Cogu kez kuruntularim, korkularim, kaygilarim, sabirsizliklarim, paranoyakligim oluyor ve cok düsünüyorum herseyi nerden nasi baslamam gerektigini, mantiken biliyoruz bazi dogruluklari, allaha sükür bildigimizi sandigim bilgilerimde var ama uyguliyamiyorum o gücü kendime birtürlü kabul ettiremiyorum suda bir gercekki ibadet ettigim zaman kendimi cok rahat ve huzurlu hissederken biraktigimda ise kötü ve mutsuz bir hayatin beni bekledigini bildigim halde seytanin oyununa geliyorum:( kafama herseyi cok takan birisiyim, kendimce kendimi düzeltmek icin gayret ediyorum ama bi kaptirdimmi direk derin konulara hemen indigimden birden birakiyorum korkumudur bilmiyorum:S aslinda yapmamanin daha korkutucu oldugunuda biliyorum ama olmuyor neyi nerden baslamaliyim sizce? böyle birden ilerleyince kendimi tam anlamiyla veremiyorum lütfen bana yardimci olun.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

Öncelikle HOŞGELDİNİZ Kardeşim...
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah...
Siteye her girişinizde kafanıza takılan konuları arama butonuyla arayın okuyun inşallah...
SABIR ile ibadetlerinizi yapmaya devam edin...
Rabbim yar ve yardımcımız olsun her daim...
Herhangi bir sorununuzda yanınızdayız inşallah...
Selam ve DUA ile...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı paylaşımlar diliyorum.allaha emanet olun.selametle kalın.

sadem

Kayıtlı Kullanıcı
sagolun arkadaslar.. ins hersey daha güzel olacak;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt