Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Biraz Gülelim :D :D (1 Kullanıcı)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
MELEK

Adamın biri tam uçağa binecekmiş, arkasından bir ses duymuş: -sakın binme uçak düşecek- Adam dönüp bakmış kimse yok. Allah allah demiş. İçinede bir kurt düşmüş, binmekten vazgeçip diğer uçağı beklemiş. O arada acı haber gelmiş : -Uçak düştü bütün yolcular öldü- Ertesi gün trenle gideyim en iyisi demiş, tam trene binecek yine aynı ses – sakın binme tren raydan çıkacak demiş.- Dönüp bakmış arkasına yine kimse yok. Neyse demiş binmiyeyim en iyisi. Akşam trenin haberi gelmiş, raydan çıktı diye. Adam şükretmiş. Ertesi tam otobüse binecek yine aynı ses – Sakın binme, otobüs kaza yapacak.- Adam bakmış yine kimse yok, sinirlenip bağırmış : Kimsin lan sen… Aynı ses tekrar duyulmuş. – Ben senin iyilik meleğinim.- Adam dahada kızmış : ee ben evlenirken neredeydin o zaman :D

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
“Seneye Görüşürüz” espirisini yapmak için gün sayan bir topluluk var. Tehlikenin farkında mısınız ? :D

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
SÜNNET

Bir gün karadenizde bir konferans düzenlenir. Konferansa konuşmacı olarak Amerikalı ünlü bir bilim adam davet edilir. Amerikalı 1 hafta önceden gelir ve halkla kaynaşıp güzelce zaman geçirir. Amerikalı ile bizimkiler hemen hemen her konuda anlasirlar ve uyum icinde konferans biter. Ayrılık günü gelir ve bizimkiler ne yapalımda biz bu adam teşekkür edelim diye düşünmeye başlarlar. Aralarinda toplanirlar, baskan konunun onemini vurgulamak icin der ki:
- Biz bu Turk dostu, degerli bilim adamina nasil bir hediye alalim ki bizi unutmasin? Hem kullanisli birsey olsun, hem de her baktiginda ve her eline aldiginda bizi hatırlasin?” Salonda kisa bir sessizlik olur, arka siralardan Temel elini kaldirir:
- ”Sunnet ettirelim..!”
:D :D

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
HIRSIZ YAKALAYAN ROBOT

Japonyada hırsız yakalayan bir robot icat etmişler.

Amerikada 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.

Italyada 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.

Fransana 5 dakikada 30 hırsız yakalamış.

Türkiyede 5 dakikada robotu çalmışlar :D

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Hepsi birbirindden hos kardesim..
Ama sonuncusu biraz igneleyici olmus milletimize..
Senin iyi niyetinden eminim ama baskalaeri yanlis anlayabilir. Ben tebessum ettim gorunce Allah sana da mutebessim yuzunu eksik etmesin..

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Hepsi birbirindden hos kardesim..
Ama sonuncusu biraz igneleyici olmus milletimize..
Senin iyi niyetinden eminim ama baskalaeri yanlis anlayabilir. Ben tebessum ettim gorunce Allah sana da mutebessim yuzunu eksik etmesin..

Aminnnn

Komik bulduğum için paylaşmıştım forumdaki arkadaşlarımız bu durumu yanlış anlamazlar diye umuyorum ben

güle_sevdalıyım

Kayıtlı Kullanıcı
güzel paylaşımlar .yanlış anlama değil ama toplum olarak gercekten dikkat etmemiz gerekir bir yandan.. :)tabi sadece toplum değil insanlık olarakda.. gerçeklik payını düşününce düzeltilmeye düzenlenmeye ihtiyacımız var belkide.. ahir zamandayız .. kim kurtuluşa erse makbuldur kardır.. ilk mesajına da gülmekten kırıladım ALLAH razı olsun:a12:

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
güzel paylaşımlar .yanlış anlama değil ama toplum olarak gercekten dikkat etmemiz gerekir bir yandan.. :)tabi sadece toplum değil insanlık olarakda.. gerçeklik payını düşününce düzeltilmeye düzenlenmeye ihtiyacımız var belkide.. ahir zamandayız .. kim kurtuluşa erse makbuldur kardır.. ilk mesajına da gülmekten kırıladım ALLAH razı olsun:a12:

Haklısınız kardeşim
Rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim :)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Türkiye Kupası ve Fenerbahçe

Adam kitap evinin kapısından içeri girdi ve tezgahta duran gence sordu :
- Sizde “FENERBAHÇE’ NİN TÜRKİYE KUPASINI KAZANIŞI” isimli roman var mı acaba? Tezgahtar eliyle gösterek :
- Tabi efendim, şurdaki masal kitapları arasında bulabilirsiniz
:K :K :K

Fenerliler üstüne alınmasın sadece bir FIKRA :K

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Türkiye Kupası ve Fenerbahçe

Adam kitap evinin kapısından içeri girdi ve tezgahta duran gence sordu :
- Sizde “FENERBAHÇE’ NİN TÜRKİYE KUPASINI KAZANIŞI” isimli roman var mı acaba? Tezgahtar eliyli gösterek :
- Tabi efendim, şurdaki masal kitapları arasında bulabilirsiniz
:K :K :K

Fenerliler üstüne alınmasın sadece bir FIKRA :K

Evet , tabiki de sadece bir fıkra :p :D süperrr :D

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Saatler Geri Alınıyor :D :D

Saatler Geri Alınıyor :D :D

Dursun, saatlerin geri alınacağını duyunca, evdeki saatleri toplayıp Saatçi Temel’e gider:
- Ula Temel, saatler geri alınacakmış. Biz de evdeki saatleri senden satın aldığımız için sana getirdik. Bunları geri alacaksun da.
Temel kendinden emin bir şekilde:
- Öyle yağma yok. Ben de duydum ama, sadece 1 saat geri alınacakmış. 1 tanesini alırım, diğerlerini almam. xD :K :K

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
BALERİN

Temel hayatında ilk defa bale gösterisi izlemeye gitmiş. Bakmış sahnedeki bütün kızlar parmaklarının ucuna basarak dans ediyor. Temel dayanamamış ve yanındakine : ” Keşke daha uzun boylu kızları seçselermiş ” demiş…
:K :K

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
YALAN MAKİNESİ

Adamın birisi bir yalan makinesi satın alarak evine götürmüş. Evin baş köşesine koymuş ve kim yalan söylerse makinenin öteceğini söylemiş. Akşam yemeğine oturmuşlar. Babası oğluna :
- Bugün okulda neler yaptın bakalım demiş. Oğluda :
- Herşey yolundaydı, okula gittik geldik işte demiş. Bunun üzerine makine biiiiippp diye öterek uyarmış Çocuk dayanamamış itiraf etmiş :
- Arkadaşlarla sinemaya gittik, o yüzden okulu astım demiş. Babası sinirlenerek:
- Ben senin yaşındayken sinema nedir bilmezdim diye bağırınca, makine yine başlamış, biiiiiiiipppp diye ötmeye. Bunun üzerine anne gülerek :
- Al işte senin oğlun ne olacak, babasının oğlu deyince, makine başlamış ötmeye : biiiiiiippppp biiiiippppp biiiiiiiippppppp…. :K :K

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
HIRSIZ YAKALAYAN ROBOT

Japonyada hırsız yakalayan bir robot icat etmişler.

Amerikada 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.

Italyada 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.

Fransana 5 dakikada 30 hırsız yakalamış.

Türkiyede 5 dakikada robotu çalmışlar :D

Sen çok yaşa emi,Türk hırsızlar demek ki,hepsinden de robottan da akıllıymış

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
YALAN MAKİNESİ

Adamın birisi bir yalan makinesi satın alarak evine götürmüş. Evin baş köşesine koymuş ve kim yalan söylerse makinenin öteceğini söylemiş. Akşam yemeğine oturmuşlar. Babası oğluna :
- Bugün okulda neler yaptın bakalım demiş. Oğluda :
- Herşey yolundaydı, okula gittik geldik işte demiş. Bunun üzerine makine biiiiippp diye öterek uyarmış Çocuk dayanamamış itiraf etmiş :
- Arkadaşlarla sinemaya gittik, o yüzden okulu astım demiş. Babası sinirlenerek:
- Ben senin yaşındayken sinema nedir bilmezdim diye bağırınca, makine yine başlamış, biiiiiiiipppp diye ötmeye. Bunun üzerine anne gülerek :
- Al işte senin oğlun ne olacak, babasının oğlu deyince, makine başlamış ötmeye : biiiiiiippppp biiiiippppp biiiiiiiippppppp…. :K :K

Allah korusun,yalanın iyisi olmazda,anneninki gibisi hiç olmasın

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Temel ile Fadime’ nin Aşkı

Temel ile Dursun çocukluk arkadasıdır…
60lı yaslarda birgün Dursun Temele akşam yemeğine gitmiş.
Temel karısıyla hep aşkım hayatım gibi sözlerle hitap ediyormuş…
Dursun ise bu yıllardır süren aşkı hayretle izliyormus.
Temelin eşinin olmadığı bi ara dursun temelin kulağına eğilerek :
- ya Temel demiş yaş 60 küsür yıldır hala karına aşkım canım diyorsun ne güzel anlasıyorsunuz demiş… Temelde Dursuna dönerek :
- ula çaktırma karımın adını unuttum demiş. :K :K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt