Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bıraz benı dınlermisiniz. (1 Kullanıcı)

firdevs

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim gunumuzde artık bır ıylık gorduğumuzde insanlar bırbırıne allah razı olsun yerıne tuturmuşlar bır teşekkur,yada sağol.allahın ömur verdiği surece inşallah sağ olacam.ben inatla insanlara bana teşekkur etmemelerını n hayır duasında bulunmalarını rıca ediyorum.zaten gunumuzde allah razı olsun dendiğinde uzaydan gelmiş muamalesi goruyorsunuz.kısacası hayır duları toplum içinde unutuluyor.sadece belli bır kesim kullanıyor.hayır dualarının yerıne daha modern kelımeler kullanılıyor.dıyeceğim şu ki ne olur sık sık her nerde olursak olalım teşekkur yerıne bırbırımıze hayır duaları yapalım ki bu dular unutulmasın.

tuncay147

Kayıtlı Kullanıcı
RE: bıraz benı dınlermisiniz.

ALLAH razı olsun paklaşımın ve nasihatin içinB)

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

Sevgili firdevs kardeşim evet gerçektende çok doğru söylüyosun teşekkür etmek nedirki ALLAH razı olsun demenin yanında ama işte dediğin gibi kimi insanlara çok acayip gelebiliyor böyle dememiz her ne olursa olsun ben birisi benim için bişey yaptığında 'ALLAH RAZI OLSUN SENDEN'diyorum ve inşallah rabbim bana ömür verdikçede bu hep böyle devam edicek rabbim tümüzün ağzından ALLAH kelimesini eksik etmesin

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm akdreşim.katılıyorum sana..gerçektenden çok doğru söylüyorsun..bazı şeyleri isnalara anlatmak gerçekten çok güç.herkes kendi bildiğini okuma derdinde.uzaydan dahi geldiğimizi düşünselerde Allahın izniyel biz nerde olursak olalım yapılan iyiilik karşısında inşAllah Allahım razı olsun diyeceğiz..rabbimin izniyle biz dedikçe diyenlerin sayısıda artacaktır inşAllah..paylaşımın için çok sağoalsın kardeşim.Allahım razı olsun.hayırlı işlere nasip eyler inşAllah seni kardeşim.selam ve dua ile..

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Kesinlikle katılıyorum ve Allah razı olsun kelimesinin yerine kullanılan teşekkür kelimesine şunları da eklemek istiyorum. Merhaba, selam gibi. Allah'ın selamını vermiyoruz çoğu kez, bunu yapıyoruz acık yüreklilikle söylemek gerekirse. Ama Allah'ın selamını yaymalıyız değil mi?. A.E.O.

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşler Allah razı olsun.İnşaallah bizler "Allah razı olsunu" çok kullanırız.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. firdevs kardeşim bende sana katılıyorum biri allah razı olsun dediğinde dilinci duası ediyor diyener bile var ama ben inatla allah razı olsun diyorum ve yeşil beyz kardeşimin söylediği gibi selam yada merhaba kelimelerinede sinir oluyorum selam diyenlere aleyküm selam diyorum merhaba diyenlere sadece başımı öne eğerek cevap veriyorum rabbimin ismini zikrederek teşekkür etsek onun rızasını dilemek bencede daha iyi konuyu açtığın içi allah razı olsun kardeşim a.e.o.

yesilbeyaz

Kayıtlı Kullanıcı

Evet selam diyenlere ben de Aleyküm selam diyorum.

efsun

Kayıtlı Kullanıcı

uyardıgınız ıcın Allah razı olsun sızdeB) ınsan farkında olmadan bu sekılde konusuo ama bundan sonra dıkkat edıcem

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN :p:p:p B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt