Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Şükre Otuz Yıl Tevbe (1 Kullanıcı)

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
Sırrı Sakati Kuddise Sırruh Hazretleri esnaftı. Onun dükkanının bulunduğu çarşıda yangın çıkmıştı. Halk yangın yerine koşuyor, hangi dükkanın yanıp yanmadığına bakıyorlardı. Sırrı Sakatî Hazretleri, yangın yerinden gelen bir adama,
- Benim dükkan da yanmış mı? diye sordu. Adam:
- Hayır, bütün dükkanlar yanmış ama seninkine birşey olmamış, deyince, Sırrı Sakatî Hazretleri:
- Oh, şükürler olsun, dedi. Fakat sonra bu hareketinin yanlış olduğunu düşündü. Kendi kendine;
- Eğer yanmayan şeylerden birisinin yanması daha hayırlıysa, ben de onun yanmamasına şükür ettimse, halim ne olacak, diye bu hareketi için tam otuz sene gözyaşı dökmüştür.

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bir Şükre Otuz Yıl Tevbe

ALLAH razı olsun.ama biz ne yapıyoruz.oh çok şükür diyip geçiyoruz.iyiki bizim malımıza bir şey olmamış diyoruz.fakat kardeşimiz için hiç üzülmüyor ona maddi bırakın manevi yöndende bile destekte bulunmuyoruz.rabbim bizi.ibret alan,hamd eden kullardan eylesin

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamü Aleyküm kardeş ALLAH hepimizin kötü nefsini ıslah eylesin inşallah.ALLAH razı ola....

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Evet Bizim Hayir Diye Bildiklerimizde şer, şer Diye Bildiklerimizde HayiR Olabilir. Ancak Biz Bunu bilemeyiz.

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
okudukça bilgileniyorum ben belkide bu ohh u defalarca dedim rabbim hakkımızda hayırlı olanları versin inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt