Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Rumuz Taktım İslam'a Uymadı. (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seherce

Kayıtlı Kullanıcı
evt hayatin bir gercegi ister edersiniz ister etmezsiniz sanal ortamin cazibesine kapilip gidenleri rabbim islah eylesin, tskler ayrica güzel ve düsündürücü paylasimin icin

gokce

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun...gerçekten çok beğendim bu yazıyı inşallah hepimiz kendi payımıza düşen dersi almışız oluruz.

berkanazkara46

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm,

ALLAH hepimizden razı olsun... hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim değerli yorumlarınızı eklediğiniz için.. Rabbim yolunda ölenlerden eylesin, kutsi yolundan bizi neslimizi gönül kalbimizi alı koymasın, saptırmasın. Hileleri, şirkleri, kötü nisbetleri kârı ve zararı kalp gözümüzle göstersin... Bizi koruyup kollasın Cennet bahçelerinde kevser havuzlarında Peygamberimize kavuştursun.Amin Allah hepinizden razı olsun sağlıcakla kalın Allah'a emanet olun selam ve dua ile

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Nekadar anlamli bir yazi ne kadar faydali.Allah razi olsun indirdim hakkini helal et.

Yaramaz Boncuk

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bir yazı olmuş.tam günümüzün sorunlarına değiniyor nice evlilikler bu sebeple sona eriyor.paylaşımınız için Allah razı olsun.Rabbim zamanın fitnelerinden cümlemizi muhafaza etsin

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
________selamun aleykum güzel ve dogru bir deneme yazısı
bunlar bana şeytanın ayak sesleri gibi geliyor sinsice ve etlkil
rabbim cümlemizi korusun inşaALLAH
selam ve dua ile_________

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
söz bakıştan daha tehlikelidir bazen...

teşekkürler paylaşım için...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Bir başka mütedeyyin bey ben eşimi aldatmam ki dedi özelindeki 12. bayanla konuşurken biz nitelikli sohbet ediyoruz... sözüm ona beyin fırtınaları estirmektedirler içeride yan odada çocuklarına laf anlatmaya çalışan hanımsa kendisine ne zaman sıra gelecek diye bekler durur beklesin bey irşad etmektedir, cihad yazıları yazmaktadır

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Normal yaşantısında tek bir beyle bile kişisel muhabbete girmeyen dindar bayanların adres defterinde onlarca bey ve bilgisayar başında geçen onlarca saat kendinleştirirsin yazıyı ve imgeleri.. komiksindir cazipsindir denksindir.. ama çoğu kez Allaha yalan söylersin
ben sadece din adına yazıyorum, öğrenip-öğretiyorum dersin "kardeş" dersin ama bunun şimdilik olduğunu bilirsin

islamcı2

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun abi çok teşekkürler

CEM_6565

Kayıtlı Kullanıcı
yukarıda bi arkadaşımız demişki isalami chat i uygun bulmuyormuş kardeşim sen üzerine düşeni yap gerisi allah kerim allah senden razı olsun sen üstüne düleni yapmışsın.

nakrofen

Kayıtlı Kullanıcı
Çok manidar bir yazı ... yazandan yayandan Allah razı olsun. Rabbim beni ve bütün mümin kardeşlerimizi göz açıp kapayıncaya kadar nefsimizle ve şeytanla başbaşa bırakmasın...AMİN

Tijen 1

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun. Rabbim beni ve bütün mümin kardeşlerimizi göz açıp kapayıncaya kadar nefsimizle ve şeytanla başbaşa bırakmasın...AMİN

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun güzel bir paylaşım

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
AS “ Sen Ahmed – i Mahmud – i Muhammed’sin Efendim…

Haktan Bize Sultan – ı Müeyyedsin Efendim… “ ( Şeyh Galib )AEO

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
mevlam razı olsun inşaallah emeğine sağlık kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt