Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Öneri!!!!!!!Yönetime (1 Kullanıcı)

Müslüman-Türkler

Kayıtlı Kullanıcı
S.A ilk öncelikle;
Bismillahirahmanirahim;

Kardeşlerim;İslami sitelerde ingilizce yeri olsa olmaz mı.İngilizceyi iyi derecede bilen kardeşlerimiz.Bu bölümlere baksalar.Ve ingilizce olarak İsrail-Filistin,Irak,Türkiye gibi konuları yazılsa,İslam Hakkındaki bilgiler-
Hem daha kapsamlı yayılırız hemde Bilgilendirme işini daha verimli yaparız!

Bunu Tüm İslami sitelere yönelik söylüyorum.
Hem Avrupa sahasında boy gösteririz.Hemde İngilizce geniş bir dil oldugu için.Propagandamızı.Dünyadaki olan protestolarımızı daha sağlam çekeriz!

Biliyorsunuz Avrupada Büyük Bir Müslüman kitlesi var!Ancak bunların yanlarında Hiristiyan olan ve İslama ilgi duyan kişilerde var.Hiç olmasa Bu ingilizce bir bölümle kişilerin Kuran-I Kerim almasına sebeb olur veyahut vesile olursak çok iyi olur!

Ben sadece düşündüm ve bize katkı yapacak bir şey olur diye söyledim!ALLAH KALBİMİ BİLİYOR!ŞAHİDİM ALLAHTIR!

Yönetici Abilerimiz bir bilgi verirlerse çok mutlu olurum!
ALLAHA EMANETLE KARDEŞLERİM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt