Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bir el uzatın (1 Kullanıcı)

vedat_01

Kayıtlı Kullanıcı
yardım edin allah rızası için

vedat_01

Kayıtlı Kullanıcı
benim bir derdim var kardeş. çaresizim. maddi olarak yardıma ihtiyacım var hayata tekrar tutunmam için kurtulmam lazım borçtan . sizleride burada derdimle rahatsız etmek istemezdim nolur affedin beni.şuanki halim çok vahim kurtuluş arıyacak bir yol bulamadım . aslında sölediklerime inanırmısınız bilmem ama yinede allah razı olsun okuduğunuz için .yüce allahımın huzurunda böle çaresiz ve yardıma ihtiyacı biri olarak derdimi anlatmak ve çare bulmaktan başka bişe gelmiyor elimden.çukurun içindeyim belki bir kardeşim sesimi duyarda bir el uzatıp kurtarır diya , önce allahtan sonra siz kardeşlerimden yardım diliyorum. allah ben ve benim gibi kardeşlerime yardım etsin çok zor bir durum. allaha emanet olunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt