Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİR DÜŞÜN BACIM... (2 Kullanıcı)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.
Bu sabah her zaman ki gibi işime gitmek için otobüse bindim biletimi attıktan sonra oturmak için bir yer aramaya başlamıştım tam o sırada başörtüsü ile bir hanımefendi gözüme ilişti tekli koltuklarda arkasında bir yer boştu bende oraya oturdum. O anda düşünmeye başladım çun ki o hanımefendinin başörtü bağlayışı çok hoşuma gitmişti. başörtüsü çok güzel bi şekilde yüzünü ve saçlarını saracak şekilde bağlamış ve omuzlarını örterek üzerinde ki elbiseyle güzel bi kombinasyon sağlamıştı. Düşünmeye başladım kulağımda ise radyomun kulaklığından ‘’ Güller açmasa da güneş doğmasa da baş koymuşuz biz bu sevdaya dönmeyiz’’ ezgisi yankılanıyordu. Kaç bacım bu başörtüsü için okuyamadı kaç kardeşim bacılarıma destek için okulunu bırakmıştı acaba yada kaç kardeşim hapislerde yattı. Bu dava için ne yürekler yandı kim bilir ? aslında sorun görünen başörtüsü müydü ? yoksa karanlık örümcek kafalı insanların yozlaşmış çağlar dışı düşüncelerini biz inananlara da empoze etme isteği mi ? sorun görünen yoksa onlara göre !!! bir bez parçasının hanımlarımızın üstünden atması mı ? Yoksa ALLAH c.c. ayetle sabit olan bir emrinin yerine getirilmesinden duydukları endişe ve isyan etme mi? Birde acaba biz inanlar olarak üzerimize düşüne görevi tam yapıyor muyuz ? bazı hanımlarımızı tenzih ederim ama bir takım hanımlar üzerlerine o nur ala nur başörtüsünü giyerken altında dar pantolon, dar badiler yüzlerinde makyaj, üzerlerinde son moda giysiler… ve bir sürme var ki üzerlerinde Pierre Cardın Başörtüsü !!! Vakko dan alınmış başörtüsü parlak ipekler cıvıl cıvıl etekler topuklu botlar ve ayakkabılar bu giysilerin bazıları mübah olabilir ama nerde ve kime ? eşlerine ancak gösterebilecekleri hallerini hanımlarımız teşir edermiş gibi tüm insanların beyenisine sunuyor peki kardeşim ? senin bu durumuna Fatıma annemiz görse neder ? Ya Aişe annemiz ? düşünmeli bacım düşünmeli bizi inanmıyanlardan münafıklardan ve fasıklardan ayıran özelliğimiz inancımız bacım. Bizi onlardan ayıran edep ve hayamız bacım hiç bir şey düşünmüyorsanız sadece başını açmadan okumak isteyen ve bu istegi yüzünden okulundan atılan kardeşlerinizi düşünün ve yaptıklarınızı tefekkür edin. Yaptığınızın ALLAH c.c. rızası için yapılması gerektiğini unutmayın… Rabbim hepimize gerçeği idrak etmeyi sağlasın inş. Bizleri de hidayeti üzeri kılsın inşallah. S.A.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİR DÜŞÜN BACIM...

http://www.umutfm.com/izle.php?id=77
GÜLLER AÇMASADA EZGİSİ.BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİ VE ÇOK SEVİYORUM DİNLERSİNİZ İNŞ.

BİR ERKEK NEDEN BUNLARI YAZIYOR.BİZLER NEDEN BU KADAR LAF GETİRTİYORUZ KENDİMİZE.NEDEN BEYLERE BU FIRSATI VERİYORUZ.BUNLARI YAZACAKLARINI BİZLERİ HAKLI ÇIKARAN YAZILAR YAZMALARINI NEDEN SAGLAMIYORUZ.

fanitoprak

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
BİR DÜŞÜN BACIM ADLI YAZINIZI OKUDUM...ÇOK GÜZEL, ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN...BENİM DE ZAMAN ZAMAN DÜŞÜNDÜĞÜM BİR KONUYU DİLE GETİRMİŞİNİZ...HEP BU KONUDA ÇELİŞKİYE DÜŞMÜŞÜMDÜR...:( :( :( SELAMETLE, ALLAH'A EMANET OLUN...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aleykümselam kardeşim az önce gördüğüm tanık olduğum bir olayı anlatıyorum size;
bugün iş çıkışı acil bir çağırıyla hastaneye çoktum meyer babamı hastaneye kaldırmışlar koşarak gittim yanına serom merom derken babam git anneni getir dedi bende annemi almaya çıktım arabyla giderken dar ıssız bir yerden geçiyordum sağ ve sol tarafları mezarlıktı iki kişi dikkatimi çok çekti bayan başörtülü idi kornaya bastık birden sendelendi bayan hemen adam bayana sarıldı yere yığılır gibi oldu bayan adam kollarına aldı bayanın ağazında kalınca bir siğara vardı duman falan çıkmıyordu adam döndü bana baktı ama başörtüsülü kadın yere yığıldı vede orası bir mezarlıktı onun için çok endişe ettim vede halada ediyorum inşallah kötü şeyler olmamıştır müdahale edemedim ama birşeyden şüphe duyarak polise haber verdim umarım polisler geç olmadan ulaşmışlardır o yere... bunuda paylaşmak istedim sadece diyeceğim o ki senin başörtüsüne saygın yoksa Allaha damı saygın yok rabbim kimseyi cahil hemde kara cahil etmesin KİMSE AİLE BASKISIYLA KAPANMASIN KİMSE BABASI KIZIYOR DİYE KAPANMASIN HİÇ BİR AİLEDE BASKI YAPMASIN YOKSA KÖTÜ NEDENLER DOĞUYOR BU ÜLKEDE...BİLİNÇLİ İSEN KAPANMAYI TERCİH ET...DİKKATLİ OL

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

s.a.kardeşim
paylaşımın için teşekkür ederiz.
sadece bir satır eklemek istiyorum.
Özellikle örtünmenin manasını anlayamamış bacılarımıza, o iffet abidesi Hz. Fatıma annemizin "ben ölddüğüm zaman beni gece gömün ki, namahrem beni görmesin" sözüdürü. Nitekim öldüğünde de o şekilde defn edilmiştir.
k.s.e.o.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
s.a.kardeşim
paylaşımın için teşekkür ederiz.
sadece bir satır eklemek istiyorum.
Özellikle örtünmenin manasını anlayamamış bacılarımıza, o iffet abidesi Hz. Fatıma annemizin "ben ölddüğüm zaman beni gece gömün ki, namahrem beni görmesin" sözüdürü. Nitekim öldüğünde de o şekilde defn edilmiştir.
k.s.e.o.

ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞTIĞIN İÇİN KİMSE DE AKLINI BAŞINA ALMA GİBİ BİR NİYET YOK Kİ...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
http://www.umutfm.com/izle.php?id=77
GÜLLER AÇMASADA EZGİSİ.BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİ VE ÇOK SEVİYORUM DİNLERSİNİZ İNŞ.

BİR ERKEK NEDEN BUNLARI YAZIYOR.BİZLER NEDEN BU KADAR LAF GETİRTİYORUZ KENDİMİZE.NEDEN BEYLERE BU FIRSATI VERİYORUZ.BUNLARI YAZACAKLARINI BİZLERİ HAKLI ÇIKARAN YAZILAR YAZMALARINI NEDEN SAGLAMIYORUZ.

FATMA HANIM VERDİĞİNİZ ADRES AÇILMIYOR SANIRIM BİR EKSİKLİK VAR DÜZELTİRMİSİNİZ

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm, Allah razı olsun çok güzeldi, paylatınız için sağolun ... keşke herkes o gördüğünüz kardeşimiz gibi muntazam ve uygun giyinse ... selam ve dua ile ..

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

MUHAMMED BEY ŞİMDİ Bİ BAKIN

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. rabbim paylaşımlarınız için razı olsun sizden
allahım bizede nasip eder inşallah layıkıyla örtünmeyi a.e.o.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

muhammed kutsal yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

ŞİMDİ AÇTI TEŞEKKÜR EDERİM FATMA HANIM

BEN TEŞEKKÜR EDERİM.BENİM İÇİN BU EZGİ BAŞKADIR.ANLATILAN SEVDA ÖRTÜYÜ ANLATIYOR BANA GÖRE.SİZİN YAŞADIGINIZ OLAYI OKURKEN BEN BİREBİR YAŞADIM.MUHAMMED BEY O KADAR ÇOK ŞEYLER VARKİ REZALET CEHALET ÇARESİZLİK İNANIN DIŞARIYA ÇIKILMIYOR.BİR SABAH BİZİM DÜKKANA BİR BAYAN GİRDİ ARKASINDAN BİR ERKEK GİRDİ ALACAK VECEK YÜZÜNDEN ERKEGİN GÖZÜ DÖNMÜŞ ÖLDÜRECEM DEDİ.OLAY UZUNDA AMA ERKEGİN KIZA ETTİGİ YEMİN ŞUYDU ANNEM VE BACIMLA ZİNA EDEYİMKİ SANA BİR ŞEY YAPMIYACAM SADECE GEL. AKLIMA GELDİKÇE DELİ OLUYORUM.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
muhammed kutsal yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

BEN TEŞEKKÜR EDERİM.BENİM İÇİN BU EZGİ BAŞKADIR.ANLATILAN SEVDA ÖRTÜYÜ ANLATIYOR BANA GÖRE.SİZİN YAŞADIGINIZ OLAYI OKURKEN BEN BİREBİR YAŞADIM.MUHAMMED BEY O KADAR ÇOK ŞEYLER VARKİ REZALET CEHALET ÇARESİZLİK İNANIN DIŞARIYA ÇIKILMIYOR.BİR SABAH BİZİM DÜKKANA BİR BAYAN GİRDİ ARKASINDAN BİR ERKEK GİRDİ ALACAK VECEK YÜZÜNDEN ERKEGİN GÖZÜ DÖNMÜŞ ÖLDÜRECEM DEDİ.OLAY UZUNDA AMA ERKEGİN KIZA ETTİGİ YEMİN ŞUYDU ANNEM VE BACIMLA ZİNA EDEYİMKİ SANA BİR ŞEY YAPMIYACAM SADECE GEL. AKLIMA GELDİKÇE DELİ OLUYORUM.

ezgi gerçekten güzel evet fatma hanım ne diyeyim Allah islah etsin

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Değerli kardeşim paylaşımın için Rabbim razı olsun ve sevabını yazsın inş bizler dinimizin vecibelerini tam manasıyla yerine getirebilsek ne Fatihler ne Nene hatunlar dünyaya gelir bana göre herşeyde kadın var kadın doğru ve temiz olursa dinine bağlı olursa ahlak kurallarına bağlı olursa evlatlaarımızda doğru olur dinine vatanına milletine bağlı olur tesettürünü tam manasyla kuşanan kardeşime ne mutlu dini görevlerini tam manasıyla yerine getirene ne mutlu Yüce mevlam bizleri doğru ve nurlu yolundan ayırmasın Selam ve Dua ile

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

Allah bütün örtünen insanlara"bu örtü bu başla çıkar" diyecek iman gücü versin.Amin.örtünüp de okulda yasak işte yasak diye çıkaranlara iman kuvveti versin Rabbim.örtünüzü açmadan da çalışacağınız işler bulabilirsinz,yalnızca Allah'ın rızasını ümit ediyorsanız.üniversiteyi hayatının en vazgeçilmezi olarak görenlere hayatta daha güzel vazgeçilmezler edinmelerini diliyorum.

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
muhammed kutsal yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

:(:( YA NE İNSANLAR VARYA İNSAN ANSINA BACISINA BU ŞEKİLDE KONUŞURMU YA BEN DUYUNCA TİTREDİM YA YÜCE RABBİM O KİŞİYİ YERİN DİBİNE SOKSUN KARDEŞİM YA BİDE BEN BAZEN DUYUYORUM ALLAH'A HAŞA KÜFÜR EDİYOLAR BEN O AN DONUYORUM ALLHIM SEN AFFET DİYORUM KORKUYORUM YER GÖK YIKILACAK DİE O AN:( ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN SELAM VE DUA İLE

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

toprakfatih yazdı:
B)EZGİYİ DİNLEDİM ÇOK HOŞUMA GİTTTİ ALLAH RAZI OLSUNB)

EZGİYİ BEN 1 YIL ARADIM AMA BULDUM EZGİ BENİMDİR SAHİPLENMEYİN.SADECE DİNLEYİN

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

toprakfatih yazdı:
http://www.umutfm.com/izle.php?id=1941
BUNU BENDEN SİZE ARMAGAN OLSUN
BEN BEĞENİYORUM İNŞ. SİZ DE BEĞENİRSİNİZ...SELAMETLE

EVET BENDE BUNU SEVERİM BİDE BUNUN KILİPLİSİ VAR BAŞ ÖRTÜRSÜ KONU EDİLMİŞ ONUDA BULUP ADRESİ VERİM .TÜM BAŞ ÖRTÜSÜ MAGDURU BACILARIMA ARMAGAN OLSUN.

http://www.umutfm.com/izle.php?id=863

iman

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞÖRTÜSÜ BİZİM BÜYÜK BİR SINAVIMIZ RABBİM KAZANMAYI NASİP ETSİN.
GERÇEK MANADA TESETTÜRÜ KAVRAYAMAYAN KARDEŞLERİMİZ İÇİN ÇOK ÜZÜLÜYORUM İNŞ GEÇ OLMADAN BU GAFLETTEN UYANIR VE KENDİLEİNE GELİRLER.
BENDE TUNİK PANTOLON GİYDİM ZAMANINDA RABBİM AFFEYLESİN.ŞİMDİKİ HALİME ŞÜKREDİYORUM VE O KADAR MUTLUYUMKİ KAPANDIKÇA KAPANASIM GELİYO.
O KIZLARI ANLIYORUM...KENDİLERİNİ BEĞENDİRME İSTEKLERİ AĞIR BASIYO,ŞEYTANA YENİK DÜŞÜYOLAR.
AMA ŞUNUN BİLİNCİNDE DEĞİLLER SENİ DIŞARIDAKİ BEĞENMİŞ BEĞENMEMİŞ BUNUN NE ÖNEMİ VAR ASIL AMAÇ KENDİMİZİ ALLAHA BEĞENDİRMEK. BEN BU HALİMLE RABBİMİ MUTLU ETTİĞİMİ DÜŞÜNÜNCE İMANIM ARTIYO.
YAZARKEN BİLE O KADAR İÇİM SEVİNÇ DOLDUKİ BU DUYGU ÇOK GÜZEL
ANLATILMAZ YAŞANIR

Damla-82

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm arkadaslar ben Almanyada yasiyorum bundan bir kac gün önce kapanmaya karar verdim ve kapandim aslinda bu siteninde katkisi olmadi degil yani. Allah herkesden razi olsun.

Yanliz almanlarin bakislari beni tedirgin ediyor belkide basörtüye alisik olmadigim icin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt