Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Dardak Su (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
İbn-i Semmak, Abbasi halifelerinden birinin huzuruna girdi.Halife bu sırada su içiyordu.İbn-i Semmak'a;
-Bana nasihat et, dedi.İbn-i Semmak;
-Susuzluktan ölecek bir halde olsan ve seni ölümden kurtaracak suyu bütün servetin karşılığında verecek olsalar ne yaparsın?diye sordu.Halife;
-Bütün servetimi verir suyu alırdım,deyince İbn-i Semmak;
-O halde ,bir bardak su kadar kıymeti olan servetinle niçin öğünüp duruyorsun?dedi.

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
güzel bir paylaşım ellerine saglık sanada hayırlı günler

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bugün diğer yazılarını da okudum...hepsi de birbirinden güzeldi...ALLAHım sevablarınızı artırsın...hayırlı günler olsun...bütün hayırlar sizinle olsun...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bugün diğer yazılarını da okudum...hepsi de birbirinden güzeldi...ALLAHım sevablarınızı artırsın...hayırlı günler olsun...bütün hayırlar sizinle olsun...
Beğendiğinize sevindim.son günlerde okuduğum kityaplardaki bu güzel yazıları paylaşmak istedim.Sizede hayırlı günler.amin inşallah.:H

G

gülderen özdemir

canım selam öncelikle açık olduğunu gördüm bir şey öğrenmek isterim senden burda özel mesajlar nasıl gönderiliyor bazı konularda özel olarak bilgi almak istediğim ablalar varda bana yardımcı olursan sevinirim allaha emanet ol sevgi ve dualarımla hayırlı günler sanada

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
canım selam öncelikle açık olduğunu gördüm bir şey öğrenmek isterim senden burda özel mesajlar nasıl gönderiliyor bazı konularda özel olarak bilgi almak istediğim ablalar varda bana yardımcı olursan sevinirim allaha emanet ol sevgi ve dualarımla hayırlı günler sanada
aleyküme selam güzel kardeşim.böyle birşey yok.yasak kardeşim.Allaha emanet ol.:H

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Selamun Aleykum

Eline emegine saglik kardesim guzel bir kissa idi.Selam ve dua ile.

ZaRiNa/MeDiNe

Kayıtlı Kullanıcı
_çok anlamlı bi paylaşımdı,Allah c.c razı olsun..
selam ve dua ile..B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
İbn-i Semmak, Abbasi halifelerinden birinin huzuruna girdi.Halife bu sırada su içiyordu.İbn-i Semmak'a;
-Bana nasihat et, dedi.İbn-i Semmak;
-Susuzluktan ölecek bir halde olsan ve seni ölümden kurtaracak suyu bütün servetin karşılığında verecek olsalar ne yaparsın?diye sordu.Halife;
-Bütün servetimi verir suyu alırdım,deyince İbn-i Semmak;
-O halde ,bir bardak su kadar kıymeti olan servetinle niçin öğünüp duruyorsun?dedi.

selamun aleyküm ablacım..Allah razı olsun. emeğinize sağlık..
bu güzel kıssayı tekrar ibretlenerek okuduk..Rabbim sevabınızı yazsın inşaAllah..
selam ve dua ile kalın ablacım..Hayırlı günler..:HB)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablacım..Allah razı olsun. emeğinize sağlık..

bu güzel kıssayı tekrar ibretlenerek okuduk..Rabbim sevabınızı yazsın inşaAllah..

selam ve dua ile kalın ablacım..Hayırlı günler..:HB)
Aleyküme selam canım kardeşim.Allah senden de razı olsun.amin inşallah.Rabbime emanetsin güzel kardeşim.:H

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun . ibretlik ve uyarıcı bir paylaşım. selam ve dua ile yaradan'a emanet olun...

aslan38

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten ders verici bi hadise ......

güzeldi teşekürler ;)

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c razı olsun çok güzel bir ders verilmiş...
selam ve daimi dua ile...

aslan38

Kayıtlı Kullanıcı
GERÇEKTENDE ARKDAŞLARIN söylediği gibi güzel bi kıssadan hisseydi teşekür ederim ;)

pardon yaa yanlışlıkla yzıdm arkadaşlar sayfa güncellemedi o yüzden oldu özür dilerim kusura bakmayın :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt