Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Birimizin Hangi Memeleketli Olduğunu Tahmin Edelim (2 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
S.A KARDEŞLERİM SİZCE BEN NERELİYİM?

BENCE KAAN ERDEM ABİ İSTANBULLU

humyra

Kayıtlı Kullanıcı
cevaben..

cevaben..

EKREMEEE KARDESM DAHA FAYDALI DAHA MANALI MEVZULAR HAKKINDA ELIMIZI KLAVYEYE GOTRELIM OLMAZMI??? BU ARADA İNŞ. KAAN DEMIR DIYE KAAN ERDEM'DEN BAHSETMEMISSNDR??? SELAMETLE..

kenanamca

Kayıtlı Kullanıcı
çok isabetli görüş bence gereksiz bir konu öbür tarafta memleketlerimizi sormıyacaklar ki arkadaşlar yanlış anlamasınlar beni özür diliyorum onlardan Allah a emanet olun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
EKREMEEE KARDESM DAHA FAYDALI DAHA MANALI MEVZULAR HAKKINDA ELIMIZI KLAVYEYE GOTRELIM OLMAZMI??? BU ARADA İNŞ. KAAN DEMIR DIYE KAAN ERDEM'DEN BAHSETMEMISSNDR??? SELAMETLE..
TAMAM KARDEŞİM AMA BEN OYUN OLSUN DİYE YAPTIM BİDE BİRBİRİMİZ DAHA İYİ TANIRIZ DEDİM KAAN ERDEM KARDEŞİMİZİN İSMİNİ YANLIŞ YAZMIŞIM ACELEYDİ OKULA GİDECEKTİM O YÜZDEN BİRAZ ACELE EDİNCE BÖYLE OLDU ALLAH RAZI OLSUN CENNETTE HZ MUHAMMEDİN KOMŞUSU OLASINIZ İNŞALLAH AMİN ECMAİN

humyra

Kayıtlı Kullanıcı
cevaben..

cevaben..

KIRDIYSAM KUSURA BAKMA KARDESIM AMA İNAN DEDIGIM GIBI MEVZULARLA MESGUL OLMAK DAHA FAYDALI . AMA BEN YINEDE TAHMIN EDEYIM SEN TRABZONLUSUN:) SEN TAHMIN ETME BEN YAZAYIM BEN ÇERKEZİM . SELAMETLE KAL KARDESIM.. BIRDE ETTIGIN DUA BENI COK SEVNDRDI RABBIM RAZI OLSN SENDE KOMSU OLANLARDAN OLASIN İNŞ.. HATTA HEPBERABER!!

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
KIRDIYSAM KUSURA BAKMA KARDESIM AMA İNAN DEDIGIM GIBI MEVZULARLA MESGUL OLMAK DAHA FAYDALI . AMA BEN YINEDE TAHMIN EDEYIM SEN TRABZONLUSUN:) SEN TAHMIN ETME BEN YAZAYIM BEN ÇERKEZİM . SELAMETLE KAL KARDESIM.. BIRDE ETTIGIN DUA BENI COK SEVNDRDI RABBIM RAZI OLSN SENDE KOMSU OLANLARDAN OLASIN İNŞ.. HATTA HEPBERABER!!
amin ecmain amin ecmain amin amin amin

jalal

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar açılan mevzu hoşunuza gitmezse mevzu yapmazsınız ama kalkıpta böle kırıcı olmanız yanlış birşey bana göre

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ... insan bazen oyunlara ihitiyaç duyar. yani onlarda gereksiz değildir kendi fikrim bu.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Fatıma sen İstanbullusun nasılda bildim ama:a08:

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kardeşimizin üzerine çok yüklenmişsiniz ve uyarma tarzınızda biraz sert sanırım.ayrıca arkadaşımızın yaptığı gibi bi çok oyun var sitede.şimdi arkadaşımıza soruyorum ekremee ben nereliyim:)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
ekremem kırıldımı acaba sen onlara aldırma ona kıyamam onun yerine ben söyliyeyim kız sen İstanbulun neresindensin :a12:

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
hafize anne sen de istanbullusun....değil mi????

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
aaaa bilemedim mi yaaa yeşilliği ile ünlü bir şehir ....biraz daha kopya ver ....bulamadım valla...

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
trabzon. giresun. ordu. samsun. zonguldağ.
hangisi acaba :)

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
fotocu sen de bitlislisin.....:a12::a04:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt